Jump to content

motorna-ulja.hr


Recommended Posts

Googlao, trazio na forumu, ali bez nekih pretjerano korisnih rezultata...

 

 

Jel imate iskustva u korištenju ulja kupljenih na http://www.motorna-ulja.hr? Cijene su super popularne, kupio sam s frendom 12 litara Mobil1 , ali nisam još utočio u auto.

 

 

Frend u svoj (isto mx-5) je i sve mu je ok, vec skoro 1kkm.

 

Kad sam sa serviserom popričao o tome, tip mi se snebivao i molio me da ne točim to unutra, da to ne može biti dobro ulje po toj cijeni.

 

 

Na pakiranjima pise made in EU...

 

 

Nisam pametan, pomozite :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

XXXX, da li mi ti možeš da ti koji info više o firmi http://www.uljadirekt.com

 

jel to kakva muljaža? kakva su tamo ulja i slično?

 

tnx, xxxx

 

 

"Ako napišem na forumu onda će biti da serem i pravim se pametan. Ali evo tebi info. To su ulja iz Turske i Azerbejdžana. To ulje nikad ne bi vidjelo moj auto, čak ni da ga držim u gepeku. Aral jedno i jedino koje bi stavio."

 

Ovo je info od osobe koja se bavi uljima i ima dosta informacija o njima. Ja nebi pametovao, ali daj mi recite jel vam tako teško dati 100/200 kn više svakih 8000-10000 km ili kad već servisirate, a imate provjereno. Štedite na jebenim uljima, a kupuju se gewinde, turbine i šta sve ne...

 

Uostalom tko sam ja da sudim :doh: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ja sam kupio od njih jedan karton elfa (4x4L), ispalome 25kn po litri(kod nas inace po 60 kn)

kasnije sam cuo da oni kupe lager od manjih trgovaca koji propadnu, ono, ulete s nekom nemoralnom ponudom za svo ulje koje ovi nisu prodali...sad, dal je to bas tako, ne znam ali nadam se da nece biti problema sa uljem...

Link to comment
Share on other sites

"Ako napišem na forumu onda će biti da serem i pravim se pametan. Ali evo tebi info. To su ulja iz Turske i Azerbejdžana. To ulje nikad ne bi vidjelo moj auto, čak ni da ga držim u gepeku. Aral jedno i jedino koje bi stavio."

 

Ovo je info od osobe koja se bavi uljima i ima dosta informacija o njima.

 

Da pogodim, Aral uljima? :doh:

 

Zašto ne bi dao 200-300kn manje za isto ulje...

 

motorna-ulja.hr nije isto kao uljadirekt.hr

 

kasnije sam cuo da oni kupe lager od manjih trgovaca koji propadnu, ono, ulete s nekom nemoralnom ponudom za svo ulje koje ovi nisu prodali...sad, dal je to bas tako, ne znam ali nadam se da nece biti problema sa uljem...

 

rekao bi da to nije ni blizu načinu njihove nabave ulje i da ih živo zaboli za male trgovce koji propadaju, pa koliko bi ih trebalo bit i koje lagere bi trebali imat da se tako opskrbljuju uljem?

Zašto bi bilo problema sa uljem?

Edited by mAx
Link to comment
Share on other sites

cijene su stvarno i vise nego povoljne... od sad u salatu stavim 5w40... rade nego suncokret od zvijezde...

 

Od kud uspio takve cijene dobit... al bolje za nas, bar cemo znat da mozemo proc jos jeftinije...

 

Platio prije 2mj ulje skoro 2 put vise nego kod njega na stranici a kupovo prek 20l ulja...

Link to comment
Share on other sites

cijene su stvarno i vise nego povoljne... od sad u salatu stavim 5w40... rade nego suncokret od zvijezde...

 

Od kud uspio takve cijene dobit... al bolje za nas, bar cemo znat da mozemo proc jos jeftinije...

 

Platio prije 2mj ulje skoro 2 put vise nego kod njega na stranici a kupovo prek 20l ulja...

 

Kod uljadirekt imaš još i rabat na količinu :naughty:

Link to comment
Share on other sites

u 2 auta sam stavio ulja koja sam uzeo s uljadirekt, i apsolutno nikakvu razliku ne osjetim ovih par tisuca km sto su presli, u odnosu na ulje koje je bilo prije unutra (u jednom autu je prije ovog bilo ulje koje su stavili u ovlastenom)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ja mogu sam rec da sam uzeo ulje u kauflandu sad na proljece, i nikakva razlika izmedu ulja u kupljenog "*****".. imao jos jednu kanticu od prosle godine i ista boja i sve... sam je cijena bila 20kn jeftinije "necu rec di sa popustom" a na autu Audi a3 1.6 koji su poznati da potrose malo vise ulja na 3000km nisam vidio ni 1mm da fali... Tak da sam SUPER zadovoljan...

 

Sumljam da si netko moze dozvoljit da sam puni kantice sa uljem i podvaljuje (nije to hrelic), jer bi vec bio u rementincu, jer je to kazneni preksaj... Uvoznik bi ulja vec reagiro od davno protiv takve osobe, jer ne blati sebe nego i njega...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...