Jump to content

T: kvalitetan mehaničar


2fast

Recommended Posts

Treba mi preporuka za kvalitetnog mehaničara, inteligentnog i sposobnog kvalitetno složit motor, odnosno izmjenit klipnjače, klipove, ležajeve... itd...

 

Ukratko, kako Astru ne koristim preko zime, planiram do proljeća napraviti malo opsežnije zahvate na motoru.

Odnosno izmjeniti klipove, klipnjače, ležajeve, vjerojatno će ići i druge bregaste / bregasta. Stavila bi se nova pumpa za ulje.. itd...

Također će vjerojatno trebati pospojiti dovode vode ulja i ostalo za novu turbinu (iako će taj dio možda biti plug & play)

 

Znači, treba mi netko tko je sposoban to složiti kak spada, bilo bi idealno da je to netko tko je već složio više takvih motora, i koji naravno i dalje rade... :D

 

Ako imate preporuku, molim uz nju i neke reference s autima koje je složio.

 

Imam jednog kvalitetnog mehaničara tu u Karlovcu, čovjek se zbilja kuži, složio je hrpu motora, ali recimo da nije baš imao iskustva sa takvim modifikacijama, odnosno, nije slopio neki motor sa 400+ konja.

Vjerujem da bi i on to odradio vrhunski, pogotovo jer se kuži u sve to vezano uz "tuning". Ali bih radije da to obavi netko tko je već složio par takvih motora.

Link to comment
Share on other sites

ma nema tu filozofije za donji dio...to se sklopi ako je priprema dobra za dva sata...no glava je malo veca stvar.ja sam glavu nosio jednom liku iznad Sesveta i sve je napravljeno kako treba,nikakvih problema sa glavama...ako trazis majstora u bijelim rukavicama i bijelom lab coatu ne znaci da ce biti super slozeno.barem su ti motori jednostavno slozeni ;)

Link to comment
Share on other sites

pavičić?..,radi opele a i sudjeluje u trkama

 

imho nikako njega. Skup, dosta ljudi je zajebao a s svojim motorom za utrke ima stalno problema.

ja bi isao najrade kotasu(auto robi), jedino on je dosta daleko(kod pozege).

Drugi izbor nisevic(zg).

Link to comment
Share on other sites

Već su ti rekli imaš Alfaluđak, Dario Nišević, Kotas ili TH Performance (dobiješ garanciju)...

 

 

ma nema tu filozofije za donji dio...to se sklopi ako je priprema dobra za dva sata...no glava je malo veca stvar.ja sam glavu nosio jednom liku iznad Sesveta i sve je napravljeno kako treba,nikakvih problema sa glavama...ako trazis majstora u bijelim rukavicama i bijelom lab coatu ne znaci da ce biti super slozeno.barem su ti motori jednostavno slozeni ;)

 

Strojna obrada Žugčić...

Link to comment
Share on other sites

imho nikako njega. Skup, dosta ljudi je zajebao a s svojim motorom za utrke ima stalno problema.

ja bi isao najrade kotasu(auto robi), jedino on je dosta daleko(kod pozege).

Drugi izbor nisevic(zg).

 

Mozda zato sta si ti imao prste na njemu..?

 

Just asking....

 

Moja preporuka Pavicic.

Link to comment
Share on other sites

kome god sam ja slagao motor se vozio bez greske, i jos se voze :D

 

 

moji motori su namjenjeni trganju i testiranju pa to nije referenca

 

 

 

 

sto se mojih motora tice prava referenca je moja alfa 145 sa najproblematicnijim motorom u gami - 2.0 TS.... nema koji se nije raspao nakon generalke a moj vozi i dalje, i vozi i vozi i vozi....... allesio je dokaz :D

 

 

nije da se guram da slazem nesto, ali dobro razmisli prije davanja nekome u ruke.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...