Jump to content

MMM Agramservis


Mille

Recommended Posts

Znam, ali i da se oštetio u transportu,.isao bi u apple na popravak, a ne vjerujem da netko otvara telefone, krade orginal ekrane i stavlja zamjenske :-) ne kuzim kako bi se tak nes moglo desiti uopce, ja bi prije rekao da lik u servisu nezna sta prica

Link to comment
Share on other sites

Mozda ako je u garanciji bio zamjenjen za drugi uredaj, pa su ti dali kao nov novcat mobitel,

Ali otpakiran i sve?

Nikad na garanciju ti nedaju novi zapakirani uredaj, nego uvijek samo mob s folijom, a to vec mogu bit kombinacije..

Link to comment
Share on other sites

Europatrade je svojevremeno uvezao dva slepera repariranih mobitela i prodavao ih pod nove...

 

Imao sam hrpe aparata na popravku ono, ljudi se kunu novi, nikad servisirani, otvorim aparat a unutra repariran...

 

Tzv. refurbished... Varate se ako mislite da kupnjom novog mobitela iz ducana ujedno kupujete glanjc novi mobitel... Bar 5% ih je takvih...

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Da, jasno je pisalo. Cijena je bila nevjerojatna - 1599kn. Imam još nešto više od 2 god garancije.

 

U CH je svako malo za 149chf na akciji... sad jel nov ili repariran ne znam, ima garanciju i sve normalno, ne pise nista posebno...

Link to comment
Share on other sites

Pa nije ti servis kriv za to... Moj je bio 40 dana na servisu jer nije bilo rezervnih dijelova

 

A nego tko, krivi su kaj nemaju neki lager rezervnih dijelova...Nije da to košta miljone... Pa meni to nije baš normalno... A što je najbolje prije cca mj dana je već bio na servisu, kao promjenjena matična i sad je opet krepala... Prvi put je bio gotov za 6 dana...

Link to comment
Share on other sites

Europatrade je svojevremeno uvezao dva slepera repariranih mobitela i prodavao ih pod nove...

 

Imao sam hrpe aparata na popravku ono, ljudi se kunu novi, nikad servisirani, otvorim aparat a unutra repariran...

 

Tzv. refurbished... Varate se ako mislite da kupnjom novog mobitela iz ducana ujedno kupujete glanjc novi mobitel... Bar 5% ih je takvih...

 

 

.

Baš je bilo sad neku subotu u novinama intervju sa likom, vlasnikom Europatrade, i priznao je što su radili a onda je dodao - ah bolje da vam ne pričam. Navodno su mu koreanci uvalili taj škart namjerno.

Link to comment
Share on other sites

servis ima zakonski rok u kojem mora popravit uređaj.

sad bi oni trebali imat za 500 modela mobitela po 10 matičnih ploča, mikrofona, displaya itd na lageru da nikad ne ostanu bez dijelova?

vjerovali ili ne, to je veliki trošak

 

naravno, iz iskustva znaju koliko toga odprilike se potroši u nekom vremenskom razdoblju pa po tome naručuju dijelove, a sad ako se koji put dogodi da je malo veća potražnja ili gužva u servisu da ne stignu- kaj sad? stranka malo pričeka, eventualno dobije zamjenski mobitel (obično 3 klase slabiji od mobitela koji čeka popravak)

Link to comment
Share on other sites

Baš je bilo sad neku subotu u novinama intervju sa likom, vlasnikom Europatrade, i priznao je što su radili a onda je dodao - ah bolje da vam ne pričam. Navodno su mu koreanci uvalili taj škart namjerno.

 

uh, necu nista dodati na ovo da nije znao... prije desetak godina dao sam intervju u mobil casopisu pa sam se izmedju ostalog dotakao i sluzbenih servisa pa sam imao problema...

 

saric je prevelik igrac sa drzavom iza sebe. svi su sve znali. svak je dobio svoj dio pinke...

 

.

Edited by Fox
Link to comment
Share on other sites

uh, necu nista dodati na ovo da nije znao... prije desetak godina dao sam intervju u mobil casopisu pa sam se izmedju ostalog dotakao i sluzbenih servisa pa sam imao problema...

 

saric je prevelik igrac sa drzavom iza sebe. svi su sve znali. svak je dobio svoj dio pinke...

 

.

Sad ima multipleks sklerozu. Pravda...

Link to comment
Share on other sites

A nego tko, krivi su kaj nemaju neki lager rezervnih dijelova...Nije da to košta miljone... Pa meni to nije baš normalno... A što je najbolje prije cca mj dana je već bio na servisu, kao promjenjena matična i sad je opet krepala... Prvi put je bio gotov za 6 dana...

 

Josip ti je objasnio

Link to comment
Share on other sites

Tko daje novi mobitel? Dućan, servis? Jučer su me zvali da mi kažu da će me kroz dan dva kontaktirati i da ću dobiti novi mob, ali mi nije rekao tko će zvati... :D

 

Dućan gdje si ga odnio...

Link to comment
Share on other sites

Tko daje novi mobitel? Dućan, servis? Jučer su me zvali da mi kažu da će me kroz dan dva kontaktirati i da ću dobiti novi mob, ali mi nije rekao tko će zvati... :D

 

Servis daje novi mobitel, odnosno šalje ga u centar gdje si ga ostavio (vip, t-centar).

Dobit ces ga zamotanog u nekakav papir ili foliju, kutiju punjac i papire nemaju naviku davati.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi tako bilo na kraju... Iz servisa me poslali u tele 2 gdje je HOX bio kupljen, i tamo mi dali da biram kaj želim, uzeo g2, potpuno novi i dodao 300 kn... Mislim da sam OK prošao, jedino je pljuga kaj g2 radi samo na tele pa ću morati sutra do foxa...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

jel imat tko nekoga u tom servisu, od cetvrtka još nisu ni pogledali mob!!!

 

treba mi mob hitnoo, a njih zivo zaboli, pa koliko im treba da vide sto je sa mobitelom?

jos ga ni pogledali nisu.

Sto nije 2 radna dana da ga pogledaju????

kaj nemoze garancije preuzet neki drugi servis, jel ovdje vise necu ni 3310 nosit

Link to comment
Share on other sites

Malo su ti prevelika očekivanja na brzinu servisa, tko zna koliko stranaka/mobitela još prije tebe čeka na servis, uzmi u obzir i to da je 7 odn. skoro 8 mjesec, godišnji i sl (manje radnika)...a i tek su 3 radna dana prošla...polako, bude :)

Edited by Purger
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...