Jump to content

MMM Agramservis


Mille

Recommended Posts

Dao sam mobitel na servis u agram servis i sad gledam stanje servisa i za opis radova stoji:

 

Potrebno kontaktirati stranku da pošalje prodajni paket+slušalice i punjač u roku 14 kalendarskih dana, kako bi uređaj išao u proceduru za DAP.

 

Da li netko znao što bi bio DAP i što to za mene znači, budući mi je mobitel pod garancijom?

Link to comment
Share on other sites

Nemam nikakvu vezu u Agramservisu, bio sam valjda 3-4x u 5 godina tamo. I sa HTCom i sa Samsungom, nikad popravak nije trajao duže od 48h. Uvijek sam dobio zamjenski (smart)phone.

Znam zahebavam te, ocito je da kako potrefis i ja sam jednom potrefio da su mi u 2 dana dali drugi M7, al sam 4x cekao po tjedan ili vise dana

Link to comment
Share on other sites

Ovo tako dobro zvuči :D

 

Tak je i meni bilo... S tim da sam imao HOX, a njega vise nisu imali novoga, tako da su me poslali u tele2 gdje je mob kupljen i tamo sam mogao uzeti bilo koji mob i doplatiti po potrebi.. Tak da me g2 ispao 300 kn nadoplate prije 3 mj.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

jel to kod njih standardno da 5 dana uopće ne uzmu mob na servis? u četvrtak sam ostavila mob i još uvijek piše samo status "čeka na servis".... :dry:

ajd da čekaju dijelove il nešto, ali da ga nisu ni pogledali. a žena mi je tvrdila da nema šanse da će trajati duže od tjedan dana...jea right...

Link to comment
Share on other sites

jel to kod njih standardno da 5 dana uopće ne uzmu mob na servis?

 

kod mene ako nisam uzeo aparat na servis isti dan ili najkasnije sutra ujutro, dolaze pred vrata sa grabljama, vilama, bakljama...

 

bas sam ovih dana nekolicini ljudi rekao da bih mogao uvesti sistem ovlastenih servisa, aparat zaprimim pa javim za dva tjedna... jer ovo nema vise smisla da uvecer donesu a ujutro vec zovu jeli gotov...

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Lol...ostavil sam tablet kod njih i nije mi hića jer imam drugi..."čeka na servis" je pisalo 25 dana, 26. dan odem u prolazu na blef po njega a on gotov sa datumom od dana prije

...i tako tri puta...skoro tri mjeseca bio bez tog tableta jer se tulipani jebali sa usb konektorom a tek kad su promijenili bateriju riješili su problem

Link to comment
Share on other sites

vile ne pomažu, jedino ako imaš koga unutra

 

imaju puno posla a svima je "hitno"

 

Fox kužim o čem pričaš. mi 90% rješavamo u roku dan-dva i onda ako se nekad malo zagužva (neka putovanja ili slično) onda se svi čude kak nije gotovo. rok je koliko znam 45 dana, javit ćemo kad bude gotovo hvala doviđenja.

najbolji su mi oni kojima je hitno hitno hitno, uzmem preko reda, napravim za 2 sata od kad je došao i naravno javim, a on dođe po njega za 8 dana :yucky:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...