Jump to content

MMM Agramservis


Mille

Recommended Posts

meni jučer u Agramu dali novi i5 jer je na starom sve češće štekala tipka za gašenje.

 

dobio garanciju godinu dana, to mi je malo čudno jer su prije rekli da dobim samo 3 mjeseca garanciju

 

ako dobijes novi uređaj pod garancijom, onda ti moraju produziti garanciju na sljedecih godinu dana. svi koji rade kontra tj. produze na 3 mjeseca, krse zakon. :)

Link to comment
Share on other sites

nemaju oni tebe šta tamo muljati... Svi ti mobiteli imaju indikatore "smočenosti" na određenim djelovima na ploči. Uglavnom ako je bio mokar to se na njemu jasno vidi

 

Inaće što se njih tiće, oni ti promjene mobitel bez problema, jel to nije njihov trošak nego HTCov, ali HTC neće priznati njima garanciju na uređaj kojemu indikatori pokazuju da je bio u vodi...

 

Tko vlasniku garantira da oni namjerno nisu u servisu smočili te indikatore u svrhu da ga odjebu? Znam da je pitanje delikatno no kad pročitah vaša iskustva o dotičnom servisu ništa nije nemoguće :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Mobitel nikad nije bio u doticaju sa vodom ni nicim, tako da neznam kako su se mogli smociti ti indikatori, znaci ako ti mob krepa sam od sebe, a da nije shebana tipka il nesto oni kazu da su indikatori bili u doticaju s vlagom i nemaju apsolutno nikakvu obvezu zamijeniti dio ili mob??

Super legalna prevara, jos jedna u nizu, samo izvalis neku glupost i nemas potrebe ispunjavat svoje obveze, naprosto sjajno, zivio hrvatistan jos jednom

Link to comment
Share on other sites

indikatori vlage i jesu zamisljeni da se instant izgubi garancija... znao sam otvarati mobitele na kojima je indikator vlage bio blago ljubicast jer je neko dahtao na mob ili je bio negdje di je velika vlaga ili jednostavno od znoja sa ruke ili... ili... ili sto drugih razloga nevezanih uz ikakav dodir sa tekucinom... ne mora biti tekucina da bi indikator pocrvenio...

 

isto tako, nokia, mobis, imaju lakirane sarafe. i kad se otvara van garantnog servisa, ostecuje se lak i automatski se vidi da je otvaran. dakle, kupis novi mobitel u mobis ducanu, odes iza ugla i malo sarafcigerom i odvrnes saraf za cetvrt kruga i natrag zategnes, pa se odmah vratis i kazes da nesto neradi, lik ce pod mikroskopom prrvo pogledat sarafe i ako vidi ostecen lak, reci ce da je aparat otvaran i ode garancija...

 

sluzbeni servisi imaju stroge naputke glede toga...

 

.

Link to comment
Share on other sites

I meni se dogodila ista stvar nedavno, preko noci je pukao ekran dok je bio na punjenju(galaxy s3), kako, zasto, neznam. Odnesem ga u agramservis i oni ustanove mehanicki kvar i naravno garancija ne vrijedi, i naravno kazu da treba platiti cijeli prednji komplet.Nakon dugo dugo natezanja sa njima i sa Samsung.hr-om dogovorimo se da zamjene ekran o mom trosku jel nisam imao vise zivaca za njih, a kad ono za 4 dana stize mail da je spigana, ali kao radi i maticna ploca i da treba mjenjati i nju i da je sve zajedno 2400kn. Ocito je da skoro ni jedan telefon nema garanciju jel uvijek nesto izmisle.

P.S. Moj mob je bio kao nov, bez ogrebotine, nikad pao ili tome slicno.

Edited by Cane
Link to comment
Share on other sites

Tko vlasniku garantira da oni namjerno nisu u servisu smočili te indikatore u svrhu da ga odjebu? Znam da je pitanje delikatno no kad pročitah vaša iskustva o dotičnom servisu ništa nije nemoguće :naughty:

 

Zato jel im nije u interesu. Svaki mobitel popravljen pod garancijom oni naplačuju od proizvođdaća ili zastupnika direktno... Ako ne mogu popravljat, ne mogu ni naplatit...

Link to comment
Share on other sites

Mobitel nikad nije bio u doticaju sa vodom ni nicim, tako da neznam kako su se mogli smociti ti indikatori, znaci ako ti mob krepa sam od sebe, a da nije shebana tipka il nesto oni kazu da su indikatori bili u doticaju s vlagom i nemaju apsolutno nikakvu obvezu zamijeniti dio ili mob??

Super legalna prevara, jos jedna u nizu, samo izvalis neku glupost i nemas potrebe ispunjavat svoje obveze, naprosto sjajno, zivio hrvatistan jos jednom

 

Nema to veze sa hrvatistanom, otiđi bilo gdje u svijetu na servis sa takvim mobitelom i imati ćeš istu situaciju...

Link to comment
Share on other sites

ja sam od starog Desire HD poslao star mjesec dana do 2 godine.. valjana garancija.. kamera nije fokusirala i zvucnik los... vidljivo ostecenje kamere od pada, cijeli izgreban jer ga nosio sa kljucevima u dzepu, gorilla glass ne!??!? i uredno odradili servis, popravili ili zamjenili kameru (ne sjecam se) i promjenili zvucnik.. sve u garanciji..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao negatiuvno iskustvo s iphone 4s kojem je isto oksidirala maticna a mobitel nikad na vlaznom i pod utjecajem vlage i nisu priznali garanciju. Mobitel je izvana bio doslovce kao nov...Navodno se moze izbljediti taj indikator s izbjeljivacem rublja, domestos i sl. Ima cak na youtube

Link to comment
Share on other sites

Meni je htc one x pola godine imao zutu mrlju na ekranu koja se stalno sirila. I na ljeto u 2 dana se nesto poceo blesirat i krepao ekran. Dao ga na servis i stavili novi ekran i novu maticnu bez problema. Iako je bilo po kucistu vidljivih ostecenja od padova. Ali ocito krepan ekran nema veze za padom,vec sa losom konstrukcijom.

Link to comment
Share on other sites

ja sam od starog Desire HD poslao star mjesec dana do 2 godine.. valjana garancija.. kamera nije fokusirala i zvucnik los... vidljivo ostecenje kamere od pada, cijeli izgreban jer ga nosio sa kljucevima u dzepu, gorilla glass ne!??!? i uredno odradili servis, popravili ili zamjenili kameru (ne sjecam se) i promjenili zvucnik.. sve u garanciji..

 

I meni kao što vidiš.

 

Sve najbolje. Popravili mi zvučnik na DHDu u ekspresnom roku, a u međuvremenu mi dali zamjenski mob. :thumbsup:

 

Nisam imao nikakvu vezu.

Link to comment
Share on other sites

Preko kojeg servisa ide zamjena iphonea kupljenog u tcomu? Od prvog dana se cuje kod gornjeg zvucnika da nesto zvecka unutra ako se lagano zatrese mob, a kad se ukljuci vibra cuje se da se to nesto unutra mice, ne znam kako bih opisao tocno... U t-comu su mi rekli da za mehanicke kvarove te vrste ide zamjena, pa da znam sto ocekivati sad kad citam vasa iskustva sa servisima. Radi se o i4 btw, je netko mozda imao takav problem?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Meni na HTC ONE bio krepao mikrofon, mob bio izgreban ništa strašno, ali u garanciji dobio novi.

 

Samsung S3 bez točkice oštećenja po sebi poslan na servis u garanciji u Agramservis jer nije punio kad je ugašen. Upaljen puni i radi normalno.

 

Nakon tjedan dana javljaju mi da je telefon bio pod vodom i da je matična krepala i da sam platim popravak. Reko neću, vratite mi telefon. Telefon mi vraćaju s puknutom prednjom maskom a vidljivo je da je pukla jer je nadizana šarafcigerom.

 

I ja njima se javio na mail, i počinje da je pazi zaprimljen oštećen (naravno da imam papir da je primljen mehanički neoštećen) pa da je u transportu (baš je neki poštar išao šarafcigerom otvarati mobitel), tragova vlage uopće nema nego samo tragovi oksidacije na jednom rubu matične.

 

Uglavnom nakon prijetnje prijavom Sudu časti HGK dogovorio da mi telefon vrate u prvobitno stanje (promjene prednju masku).

Link to comment
Share on other sites

A pazite ovaj slučaj.

 

Dakel imam iPhone 4 i imat ću ga dok đubre ne krepa, no prije par dana sam otišao promjeniti Home buton jer je ovaj počeo štekati.

 

I lik otvara PREDAMNOM i pita gdje sam ga prije nosio na servis? Ja ga blijedo gledam i kažem mu da je telefon nov-novcat iz VIP-a. Kaže lik "frende, moram te razočarat - ekran ti je zamjenski, nije original iPhone.

 

NOV NOVCAT telefon, VIP preplata.

 

Pa Vi meni recite tko tu koga farba :D

Link to comment
Share on other sites

Mogao si i napisati koji servis :-) moguce da lik prica bezveze ak je neki desni servis, sumnjam da bi si apple tako nes dozvolio, u najgorem slucaju bi shvatio da je tvornički repariran telefon, ali onda bi opet bio orginal ekran.

Link to comment
Share on other sites

Pa Vi meni recite tko tu koga farba :D

 

Misliš da VIP sere kvake ili lik u servisu?

 

Mogao si i napisati koji servis :-) moguce da lik prica bezveze ak je neki desni servis, sumnjam da bi si apple tako nes dozvolio, u najgorem slucaju bi shvatio da je tvornički repariran telefon, ali onda bi opet bio orginal ekran.

 

Pa nije mobitel direktno iz Kine došao na policu u VIP-u, prošao je ruke i ruke...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...