Jump to content

Schumi najbolji u 2011


Gabre

Recommended Posts

Ne izgleda tako, ali ovo je poražavajuća statistika i pokazatelj loših kvalifikacija te pogrešaka u utrci gdje bi pao iza najsporijih pa ih pretjecao! Da je npr. sa ovakvim Mercedesom osvojio postolje (što je znao napraviti Alonso u Japanu 2008.), ja bi rekao: "Kralj, svaka čast!". Ovako, od povratka nije ništa pokazao.

 

 

Par mjesta ispod je Maldonado sa 91. pretjecanjem i 1 bodom u cijeloj sezoni. Ouuu jea!

Link to comment
Share on other sites

pa drzi i rekord u broju potrganih krila u ovoj sezoni :) KAo i dosta statistika u F1,i ova ne pokazuje nista posebno.

 

Shumacher je u odnosu na kolegu Rosberga ove godine imao 3:16 u kvalifikacijama!!! a to je pak statistika koja govori nesto,i zbog koje bi se fanovi covjeka koji drzi rekord u pole positionima trebali ozbiljno zabrinuti.

 

Slaviti broj preticanja u doba DRS-a mi nema nekog prevelikog smisla. pogotovo jer su preticanja ponajvise vezana uz okolnosti (kolike je tek utrke ove godine pobijedio Vettel bez da je ikog pretekao...)

Edited by Robertino
Link to comment
Share on other sites

pa drzi i rekord u broju potrganih krila u ovoj sezoni :) KAo i dosta statistika u F1,i ova ne pokazuje nista posebno.

 

Shumacher je u odnosu na kolegu Rosberga ove godine imao 3:16 u kvalifikacijama!!! a to je pak statistika koja govori nesto,i zbog koje bi se fanovi covjeka koji drzi rekord u pole positionima trebali ozbiljno zabrinuti.

 

Slaviti broj preticanja u doba DRS-a mi nema nekog prevelikog smisla. pogotovo jer su preticanja ponajvise vezana uz okolnosti (kolike je tek utrke ove godine pobijedio Vettel bez da je ikog pretekao...)

 

ne kuzim..zasto bi se trebao brinut? sta ce se mozda promjenit povjest..oduzet svi naslovi? ne kuzim..moras mi to objasnit :huh:

 

kakva ekipa...:drink:

Link to comment
Share on other sites

dizete u nebo tog sumahera kao da vam je rođeni brat :D

 

dok je bilo njegovo doba carovao je - na ovaj ili onaj nacin domogao se naslova, sada kako vozi je ocaj zivi. radije da nekome mlađem daju sansu i mjesto da vozi negotom starom biku

 

ja ne navijam ni za koga, po meni je o cirkuss kao u onoj igrici skupis nesto na stazi pa smijes koristit neku opciju tipa munja ili ulje n astazi.ma ebilana

 

 

di je ono doba kad su LJUDI vozili aute/bolide??? jebes ovo

 

 

a ovu statistiku su vjerojatno izmislili da bi se sumaher spomenuo kao najbolji. hrana egu? WTF

Link to comment
Share on other sites

ali nije kita, u tome je stvar, da malo bolje pratiš utrke, vidio bi da je i ove sezone pokazao da može i dan danas i to sa pun K lošijim bolidom parirati u direktnoj trci sa ovim dečecima

 

dosta mi je bilo vidjeti da je hamiltona držao 20 krugova iza sebe, i SVE I JEDAN KRUG ga "nadkočio" i kad ga je ovaj nekako i uspio proć, schumi ga po vanjskoj pretekne odmah u sljedeća dva zavoja

 

meni dosta da pokaže lik da još uvijek može vozit jebeno

 

a kad dočekamo (ako do tog dođe) da ima konkurentan bolid, napravit će on još veliku pomutnju.

Link to comment
Share on other sites

Oni koji misle da je F1 prije bila bolja, očito je nisu pratili! ;) Koncentrat pretjecanja nabijenih u 1 min video clipa iz turbo ere ne znači da je cijela utrka bila zanimljiva. Imam popriličan broj F1 utrka u kolekciji i situacija nije bila nešto zanimljivija. Uglavnom bolid koji je imao nešto što drugi nemaju je gazio, čitaj Williams Renault s aktivnim ovjesom, čitaj Shumacher u Benetonu sa svim živim elektronikama... Ako mi ne vjerujete fino si skinite te utrke i gledajte ih od početka do kraja u komadu i ako kažete da ste se znojili od napetosti, ja više neću ništa reći iz ovog ili onog razloga :)

 

imas jos nesto za rec?

 

dosadan si...

 

Uvijek, ali sve je jasno ko dan! :)

 

ja samo molin boga da sljedece sezone schumi dobije dobar bolid i da im svima pokaze ko je tata i broj 1 na stazi

 

Ako dobije bolid koji je jednak najdominantnijem ili malo slabiji i napravi nešto onda je tata, ali dok ga momčadski kolega (koji nije prisiljen biti br. 2 kao svi ostali kolege u Shumijevoj karijeri) šiba onda je jasno gdje se nalazi.

 

Alonsa su pitali kakav je Vettel vozač. Alonso je rekao da ne zna i da se neće znati dok ne bude imao bolid za 4.-5. mjesto. Ako sa takvim bolidom osvoji podij onda je dobar. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ako dobije bolid koji je jednak najdominantnijem ili malo slabiji i napravi nešto onda je tata, ali dok ga momčadski kolega (koji nije prisiljen biti br. 2 kao svi ostali kolege u Shumijevoj karijeri) šiba onda je jasno gdje se nalazi.

 

 

To sam i ja htio napisati :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

rezultati govore za sebe..a ROC svake godine pokaze da nikad nije niti nece zaboravit vozit :thumbsup:

 

covjek je jednostavno ostario i sigurno danas ne vozi kao prije...a to sta su si pojedinci zabrijali da si je ugrozio komplet karijreru zato jer se odlucio sa 40+ vratit u F1...to je opet FAIL svoje klase...

 

vidjet cemo sta ce alonso sa +40..sve samo ne vozit F1...o ostalima da ne govorim...

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Schumijevog povratka! Uvijek sam navijao za njegove konkurente, nikad za njega ili Ferrari. Ipak, bio sam sretan kad se vratio jer je on ipak tata "novije" formule. I ako ce voziti do 50e i nevidjeti podija ja to cijenim jer najvise cijenim spirit svakog sportasa i volio bi ga vidjeti jos barem jednom na podiju jer se covik zna veseliti! :D

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Schumijevog povratka! Uvijek sam navijao za njegove konkurente, nikad za njega ili Ferrari. Ipak, bio sam sretan kad se vratio jer je on ipak tata "novije" formule. I ako ce voziti do 50e i nevidjeti podija ja to cijenim jer najvise cijenim spirit svakog sportasa i volio bi ga vidjeti jos barem jednom na podiju jer se covik zna veseliti! :D

 

:thumbsup: .

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Schumijevog povratka! Uvijek sam navijao za njegove konkurente, nikad za njega ili Ferrari. Ipak, bio sam sretan kad se vratio jer je on ipak tata "novije" formule. I ako ce voziti do 50e i nevidjeti podija ja to cijenim jer najvise cijenim spirit svakog sportasa i volio bi ga vidjeti jos barem jednom na podiju jer se covik zna veseliti! :D

 

O, da ! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...