Jump to content

VN Kina 2012


Veky

Recommended Posts

Utrka je bila odlicna, ali su mi digli zivac na kraju sa reklama, pa to nije bilo za ljude... 40, 43, 47, 50/56 krug sve reklame oko minutu i pol... hebo ih onaj mali ekran gore kad nis ne vidis niti cujes (recimo, razgovor iz boxa itd.)...

Link to comment
Share on other sites

Bas to...nikad necu ici u Vulkal po gume, Opela tak i tak necu kupit, HOK osiguranje - nemam komentara + reklame ne vezane za utrku. Katastrofa.

 

Utrka je bila super, iako mrzim MSC, bilo bi jos zanimljivije da je ostao u utrci.

Link to comment
Share on other sites

Utrka je bila odlicna, ali su mi digli zivac na kraju sa reklama, pa to nije bilo za ljude... 40, 43, 47, 50/56 krug sve reklame oko minutu i pol... hebo ih onaj mali ekran gore kad nis ne vidis niti cujes (recimo, razgovor iz boxa itd.)...

 

imate prijenos i na SLO2

Link to comment
Share on other sites

odlicna utrka, bolidi super izjednaceni pa cista voznja dolazi do izrazaja koja je ovaj put bila isto tak nevjerovatno precizna s minimalno dodira

 

bravo Mercedes, McLaren, Lotus, Sauber

 

lijepo je gledati kak Alonso i Vettel se moraju opako boriti za pozicije

 

steta za Schumachera

 

a Webberova 2 kotaca su najjaca scena utrke

Link to comment
Share on other sites

Prasičko me jucer tak nasmijao, suze su mi išle.

 

"Alonsooo, Maldonadoooo, Alonsoooo, ipak Maldonado, borba za osmo mjesto i bože mi oprosti reklame" :D hahahahaha

 

Ovakve bi trebale sve utrke biti, vidjet 7 bolida u dva sekunda pet krugova prije kraja, predobro. I Schumi sa strane :P

Link to comment
Share on other sites

"Alonsooo, Maldonadoooo, Alonsoooo, ipak Maldonado, borba za osmo mjesto i bože mi oprosti reklame"

 

Ne bi bilo uopce gust gledati formulu bez njega, strgao sam se kad je ovo izvalio, i sad opet kad sam procitao :D:D

 

Ako bude cijela sezona ovakva, bit ce brutalno zanimljivo

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...