Jump to content

Zamjenski farovi


Recommended Posts

Što se toga tiče i neki original farovi se magle i to na ne tako povoljnim autima (E60 do 2006.)

 

Vidio ja zamagljene i na Astonu DB9. To je čisto pitanje (ne)sreće po meni, nažalost...

 

Meni jedan originalni far na Ibizi svaki put nakon 3godine pozeleni tj. apšisa plastika unutar fara pa izgleda zelenkasto. Mijenjao sam ih već jednom i opet isto i na istoj strani - valjda na tu stranu više pada sunce kad se parkam prek ljeta u ulici. I to me živcira i moram opet kupovat farove... :doh:

Edited by Renda
Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Dizem jedan stari thread al je slicne tematike pitanje koje imam.


Ne radi se o zamjenskim farovima vec o zamjenskom braniku. Citam po forumu al ne nalazim adekvatne odgvore niti slicne teme.

Zanima me kupovina zamjenskog branika (prednjeg) za Forda Connecta. Nazalost moj je pukao, trazim zamjenski i trebam info u kojoj trgovini su ti karoserijski dijelovi najpovoljniji? Ako ima netko na forumu, slobodno moze ovdje a moze i PM.


prednji branik,  Connect Ford, 2012 godina. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je najjeftiniji ispadao Silux, kad smo staroj rješavali auto nakon jednog manjeg sudara. I imali su sve, za ne baš čest auto (Colt CZ3). I Reneko ( @Raptor6767 ) može dobaviti, mislim da mi je on dobavljivao dijelove kad je stari Fiestu malo tresnuo naprijed. Pa evo, dodaj i Silux i Reneko u listu za tražit ponudu.... 

Edited by msporis
  • Samo ljubav 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...