Jump to content

Formula 1 Sepang 2013


GonzoT5

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Inače i u backroomu i na postolju se na njemu vidjelo da mu nije baš najugodnije što je ovako završilo, za razliku od Vettela koji je bez trunke srama zajebao kolegu.

 

Upravo to potvđuje da je Hamilton dobar čovijek i suguran u svoju brzinu priznavši da je Nico taj dan trebao biti na njegovom mjestu ali zbog tima je on na postolju(u suprotnom njegov sam fan ali pao bimi u očima kao čovijek dosta),a po meni Vettel je ko kurva iskoristio priliku i umalo objicu izbacio iz bodova.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

“Kada vam momčad javi iz boksa da oduzmete snagu motorima, to je s razlogom – ili zbog čuvanja motora ili zbog strategije s gorivom. Kada jedan vozač to učini, a drugi ne, nije pošteno”

Reče Button i ostade živ, kao da se Turska 2010 nije niti dogodila.

Kome nije jasno o čemu je riječ neka pogleda video

 

Link to comment
Share on other sites

given2drive

#7 | 11.04.2013., 14:50

Zanimljivo da nitko ne spominje sto je lewis govorio na team radio

LH: “Let him pass me”

RB: “negative”

35 1

Odgovori na ovaj komentar

 

458 Italia

#7.1 | 11.04.2013., 15:55

Ja sam govorio o tome u clanku gdje Hamilton kaze kako nije zasluzio da stoji na podiju da je to Nicina pozicija,tamo sam napisao kako je Hamilton nakon nekoliko krugova dok su izmjenjivali pozicije,rekao Rossu da neka propuste Nicu da je puno brzi od njega,Ross mu je odgovorio da neka se usredotoci na utrku,da je Massa 30 sec.iza i da ih nece moci ugroziti

21 0

 

 

Kopirao sa GP1 portala da vide neki koji su pljuvali po Hamiltonu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...