Jump to content

Formula 1 Sepang 2013


GonzoT5

Recommended Posts

samo da podjelim par misli

 

hamiltona nikad nisam "volio", al decko gradi svoju reputaciju, i prema meni (kao njegovom ne navijacu) gradi jedan veliki respekt iskrenoscu i sportskim ponasanjem u zadnjih par god koliko vozi.

 

vettel s druge strane u maniri najgorih dana supakera (da navijao sam za njega al ne odobravam bas sve njegove poteze) prevarama do pobjede, rekao bi debelo je nadmasio svog ucitelja sunarodnjaka.

mali je pak nevjerojatan sreckovic, nevjerojatna supcina i ima(o je) nevjerojatan bolid = kombinacija za osvojit sampionat.

 

nico

e kad smo kod supakera i hiltona, smatram da sumaher jednostavno uopce nije bio toliko los u povratnickim sezonama koliko je imao pehova i koliko je mali nico zapravo dobar.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Zasto webber nije stisnuo malo gas...po meni glupa momcadska odluka i od strane red bulla i od strane mercedesa sa izvlacenjem da oba bolida dodju do cilja...pa u sta se to pretvorilo...u skriptiranu video igru?

 

Meni je drago da ga je vettel stigao, mogli su jos i prije rec kako je trka gotova i nek u leru dodju do cilja...jos bi mi draze bilo da je rosberg stigao hamiltona...

 

Vidim vettela mnogi mrze, kao i ja alonsa, pa je za mene bila dobra trka :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro za Vettela se zna oduvijek kakav je nije mu ovo prvi put da je ovog nategnuo, samo ima srece sto ima tog Webbera da mu to radi covjek je sve to ipak na kraju racionalno odradio evo na skz su tocno pokazali liniju gdje ga je Webber mogo zatvorit i sterat u travu tamo pa n ije nego je odreagiro odraslo i pustio šupčića nek se bruka.

 

Da mu je tu bio neko poput Senne davno jaooo... kud bi ga ovaj spremio.. zato to sve zapravo vec odavno nije to...

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro za Vettela se zna oduvijek kakav je nije mu ovo prvi put da je ovog nategnuo, samo ima srece sto ima tog Webbera da mu to radi covjek je sve to ipak na kraju racionalno odradio evo na skz su tocno pokazali liniju gdje ga je Webber mogo zatvorit i sterat u travu tamo pa n ije nego je odreagiro odraslo i pustio šupčića nek se bruka.

 

Da mu je tu bio neko poput Senne davno jaooo... kud bi ga ovaj spremio.. zato to sve zapravo vec odavno nije to...

 

Senna?

Nema potrebe, tu je i Kimi.... da su to od njega tražili, e to bi bio lom!

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro za Vettela se zna oduvijek kakav je nije mu ovo prvi put da je ovog nategnuo, samo ima srece sto ima tog Webbera da mu to radi covjek je sve to ipak na kraju racionalno odradio evo na skz su tocno pokazali liniju gdje ga je Webber mogo zatvorit i sterat u travu tamo pa n ije nego je odreagiro odraslo i pustio šupčića nek se bruka.

 

Da mu je tu bio neko poput Senne davno jaooo... kud bi ga ovaj spremio.. zato to sve zapravo vec odavno nije to...

 

 

SAd ce ispast da branim Vettela, ne branim,ali ovo sto govoris ne stoji, jer kao prvo upravo je Senna radio ono sto Vettel radi danas, oglusivao se na momcadske naredbe i borio s Prostom i po cijenu odustajanja obojice. Kad to Senna radi je ok, a kad to radi trostruki svijetski prvak Vettel,onda nije?

 

I cime to zapravo vise nije to to? upravo ovim potezom Vettela se pokazalo da je ipak TO TO, sport di jos ima ljudi koji pod svaku cijenu zele biti prvi, sto je bila glavna odlika Senne, Shumachera, itd..

Link to comment
Share on other sites

A iz kog to tocno razloga?

Ja cjenim sennu neizmjerno al stovanje njegovog lika i djela mi postaje smjesno, hebote taj da je pucao iz mitraljeza po ostalim vozacima, bilo bi to super jel je spreman na sve, ostale vozace koji rade nesto slicno samo puno blaze se svrstava u zadnji sljam, zbog cega??

 

jednostavno mi nije jasno, pa da se npr schumacher ili alonso ili hamilton ili vettel namjerno sudare sa svojim konkurentom proglasili bi ih ludacima, egocentricima, divljacima i zadnjim smecem, a kad to senna napravi onda je to casno djelo vozaca koji je spreman na sve za pobjedu :doh:

 

Pa dan danas hrpa ljudi mrzi schumachera jel je bio vozac spreman na sve da pobijedi, licemjerstvo nema granice

Link to comment
Share on other sites

Ufff stari nemoj molim te trpat nikad nikog u istu recenicu sa Sennom nit ikakvu situaciju iz danasnjeg "utrkivanja" usporedjivat sa onim vremenima i duelima, daj...

 

ma trpat cu bez pardona, i da se razumjemo, obozavao sam Sennu! Ali isto tako mislim da zadnjih godina imamo grid sa sasvim dovono vrhunskih i gladnih vozaca... Alonso,Vettel,Hamilton,Kimi...,ali ne mozes svima ugodit.. BTW jako sam aktivno pratio Formulu pocetkom devedesetih, i bilo je cirka 3 put vise dosadnih "procesija" nego danas, tako da stavljat danasnje utrke u navodnike,hm...

Link to comment
Share on other sites

samo da podjelim par misli

 

hamiltona nikad nisam "volio", al decko gradi svoju reputaciju, i prema meni (kao njegovom ne navijacu) gradi jedan veliki respekt iskrenoscu i sportskim ponasanjem u zadnjih par god koliko vozi.

 

vettel s druge strane u maniri najgorih dana supakera (da navijao sam za njega al ne odobravam bas sve njegove poteze) prevarama do pobjede, rekao bi debelo je nadmasio svog ucitelja sunarodnjaka.

mali je pak nevjerojatan sreckovic, nevjerojatna supcina i ima(o je) nevjerojatan bolid = kombinacija za osvojit sampionat.

 

nico

e kad smo kod supakera i hiltona, smatram da sumaher jednostavno uopce nije bio toliko los u povratnickim sezonama koliko je imao pehova i koliko je mali nico zapravo dobar.

 

Potpis do neba, ne mogu videti to malo govno a tek faca kasnije prije dodjele nagrada :censored:

Link to comment
Share on other sites

A iz kog to tocno razloga?

Ja cjenim sennu neizmjerno al stovanje njegovog lika i djela mi postaje smjesno, hebote taj da je pucao iz mitraljeza po ostalim vozacima, bilo bi to super jel je spreman na sve, ostale vozace koji rade nesto slicno samo puno blaze se svrstava u zadnji sljam, zbog cega??

 

jednostavno mi nije jasno, pa da se npr schumacher ili alonso ili hamilton ili vettel namjerno sudare sa svojim konkurentom proglasili bi ih ludacima, egocentricima, divljacima i zadnjim smecem, a kad to senna napravi onda je to casno djelo vozaca koji je spreman na sve za pobjedu :doh:

 

Pa dan danas hrpa ljudi mrzi schumachera jel je bio vozac spreman na sve da pobijedi, licemjerstvo nema granice

 

Da....zato je unatoč svim zabranama i jakom osiguranju preskočio ogradu i ušao u bolnicu da posjeti Rubensa Barrichella nakon sudara kojeg je imao na stazi.

Nije Senna bio cvijeće no izjaviti da je pucao iz mitraljeza po ostalim vozačima je bedasto.

A da nije bilo njegovog zalaganja za podizanjem siugurnosti na stazama i da se nije desilo što se desilo pola tih super uber vozača danas ne bi vozilo.

Da sam ja bio na Webberovom mjestu nabio bi Vettela i sve one iz momčadi koji bi ga branili.

Mrzim licemjerstvo i dvostruka pravila.

Link to comment
Share on other sites

F1 pratim od prošle sezone i od početka ne mogu smisliti Seba a danas me još jednom podsjetio zašto...

 

Seb je dobar vozač s puno sreće, odličnim PIT timom (vrijeme im je skoro uvijek 2.x i jako rijetko zajebu) te odličnim bolidom koji mu osigurava mnoge pole positione i onda kombinacija svega sto sam nabrojao vodi do čestih pobijeda. Ponavljam, on je dobar vozač, nikako ne vrhunski ili najbolji...

 

Weeber mi je puno ozbiljni i svakom trkom sve draži...

 

Situacija s Ham je jednostavna - pretpostavljaju da on ima više šanse osvojiti naslov pa mu osiguravaju sto vise bodova od početka.

 

IMO

Link to comment
Share on other sites

Kako su moji favoriti Webber i Kimi, Seb-a ne mogu smislit... koliko puta je Webber odigrao timski i ovaj ga zajebe...

 

Q: Sebastian, it was a tough race - you've won, but now you have to apologise for the victory in front of the eyes of the world. How do you feel right now?

Sebastian Vettel: Not really fantastic. If I were given the chance to do it again (differently) I would. I can only repeat myself: I've made a mistake and I have to apologise to Mark. What I did was not correct, but had I been aware of it in that very moment I wouldn't have attacked the way I did and wouldn't have taken so much risk. After all that I would say that it was an excellent result for the team and we can be proud of that. Today we've been able to handle the tyres better than anybody else and that got us into the position to fight over the win.

 

Q: Wasn't there a call that you should stay in P2?

SV: That is correct, but I didn't mean to ignore the call - otherwise why would I take so much risk to pass him?

 

Q: Then why did you?

SV: Because I messed up? I guess also the team wasn't too happy with what I did today and I will try to explain it later. I did get the message, but no action followed because I misunderstood. In the past in such a situation we tended to fight, but these days with the tyre situation - not knowing how long they would last - it was an extremely big risk that could have resulted in both of us being out of the race and not finishing 1-2. Fights like that are huge risks for the tyres these days - we both could have ruined them within two to three laps. I put myself above this decision today, but I didn't mean too

 

Q: Michael Schumacher probably would have done exactly the same and he is a seven-time world champion. Maybe this is part of your personal development...

SV: Ah, not so sure. The main lesson for me today was that I should have acted differently. We talk about such things, sure, but I wasn't really aware of it in the race as otherwise I wouldn't have taken on so much risk. When I took off my helmet and saw that Mark didn't look too happy I talked to him and he came straight to the point. That was when it struck me like lightning. I cannot say that I am proud right now.

 

Q: But to win the championship you have got to win races. Was today the most difficult win?

SV: You can find many words for such a situation and as I said before, if I could undo it I would and settle for P2. It will not be easy to fall asleep tonight.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...