Jump to content

Miniwash u zapruđu


Recommended Posts

I ja danas prao felge s tim programom br. 1 i nista spektakularno, nisam primjetio neku razliku!

 

Pranje mi je uveselila zenska koja se ugurala na automat za zamjenu novca prije mene, nisam ni okom trepnuo a koka je vec ugurala 200 kuna u njega i dobila hrpu zetona!!!!!

 

Ma ta praona u Zapruđu je banana,slab pritisak vode,nemreš auto oprat nikako.

Najbolja je kod City centra,možeš čak i pojačavati pritisak:thumbsup:

A i glupo je kad mijenjaš lovu da izbaci žetone :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

neznam zakaj tolko kenjate po zapruđu al eto sad smo bili "megane", cybrphere, robi sa TypeR i mislaf sa audijem i svi su oprani doslovno kao da su došli iz tvornice i to svi su crni auti osim ED30, ako ne vjerujete pitajte njih još i svi su prali za 10-15kn...

Link to comment
Share on other sites

neznam zakaj tolko kenjate po zapruu al eto sad smo bili "megane", cybrphere, robi sa TypeR i mislaf sa audijem i svi su oprani doslovno kao da su doli iz tvornice i to svi su crni auti osim ED30, ako ne vjerujete pitajte njih jo i svi su prali za 10-15kn...

 

Ajd mi molim te reci kako oprat auto za 10kn na samoposluznoj praoni??sta samo sa obicno vodom,dakle 10kn ispiranje il kaj?sry al za 10kn kad operes auto nemoze izgledat dobro komplet da ga hebes, znam jer stalno perem svoj ;) da bi oprao felge 4 kolko tolko, zatim sve ostale povrsine auta, treba (mi) oko 20kn, dakle cca 10kn sa pjenom i 10 ispiranje..

A nepljuje se po toj praoni u Zaprudju, sam realno nije nis bolja od ove kod CC1, isto sranje drugo pakovanje...

Link to comment
Share on other sites

slazem se s tim...nikad nije bilo problema npr. iza 8 sati,kad je puno manje ljudi....mozes ga i 2 sata prat,nitko ti nece nista rec,al malo je bezobrazno dok ljudi cekaju u redu izvadit spuzvu,kanticu i ostala sranja,i lickat auto.....

Link to comment
Share on other sites

ovisi i o tome kolko cesto peres auto...ako ga peres jednom u 2-3 tj onda ti nije dosta niti 30 kn i drot kefa....ja svog perem oko 3x tjedno jednom za nekih 15 kn(obicno vikendom) i 2x preko tjedna i to ga ugl. isperem samo za 5kn,i prebrisem,i ko novi je...

Link to comment
Share on other sites

Ajd mi molim te reci kako oprat auto za 10kn na samoposluznoj praoni??sta samo sa obicno vodom,dakle 10kn ispiranje il kaj?sry al za 10kn kad operes auto nemoze izgledat dobro komplet da ga hebes, znam jer stalno perem svoj ;) da bi oprao felge 4 kolko tolko, zatim sve ostale povrsine auta, treba (mi) oko 20kn, dakle cca 10kn sa pjenom i 10 ispiranje..

A nepljuje se po toj praoni u Zaprudju, sam realno nije nis bolja od ove kod CC1, isto sranje drugo pakovanje...

 

hehe ja uvijek operem auto za 10kn i obrišem ga, nema nikakvih flekica, sve se sjaji, ako nitko ne vjeruje evo doći ću demonstirat, ovak i onak svaki tjedan ga tak :lol:

Link to comment
Share on other sites

ovisi i o tome kolko cesto peres auto...ako ga peres jednom u 2-3 tj onda ti nije dosta niti 30 kn i drot kefa....ja svog perem oko 3x tjedno jednom za nekih 15 kn(obicno vikendom) i 2x preko tjedna i to ga ugl. isperem samo za 5kn,i prebrisem,i ko novi je...

 

ti si ga za 2.20kn oprao, navoskao i isprao :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ajd mi molim te reci kako oprat auto za 10kn na samoposluznoj praoni??sta samo sa obicno vodom,dakle 10kn ispiranje il kaj?sry al za 10kn kad operes auto nemoze izgledat dobro komplet da ga hebes, znam jer stalno perem svoj ;) da bi oprao felge 4 kolko tolko, zatim sve ostale povrsine auta, treba (mi) oko 20kn, dakle cca 10kn sa pjenom i 10 ispiranje..

A nepljuje se po toj praoni u Zaprudju, sam realno nije nis bolja od ove kod CC1, isto sranje drugo pakovanje...

 

nije istina. kod cc1 je puno jaci tlak vode

Link to comment
Share on other sites

Ma kakva spuzva na rucnim praonicama. Sa spuzvom se doma pere auto... Najbolji su mi ti likovi koji uzmu pet kuna, pospricaju auto, onda pol sata drka sa spuzvom i carlijem i onda za ostatak ispere...

Link to comment
Share on other sites

Točno to...Nema šanse da opereš auto tamo bez spužve... Ja kad idem tamo, ispred zgrade ispužvam auto, onda idem na praonicu, i šibnem šampon za 5 kn, pa ispiranje 5 kn, pa vosak 5 kn, pa ispiranje 5 kn.... I onda ga prebrišem i bude dobar... A ako ga ne prebrišem bude katastrofa... Fleka na fleki...

Link to comment
Share on other sites

Točno to...Nema šanse da opereš auto tamo bez spužve... Ja kad idem tamo, ispred zgrade ispužvam auto, onda idem na praonicu, i šibnem šampon za 5 kn, pa ispiranje 5 kn, pa vosak 5 kn, pa ispiranje 5 kn.... I onda ga prebrišem i bude dobar... A ako ga ne prebrišem bude katastrofa... Fleka na fleki...

 

:lol: :lol: :lol:

 

nemoj me jebat da sa spuzvom operes auto i takvim ides na praonu???!?

Link to comment
Share on other sites

Točno to...Nema šanse da opereš auto tamo bez spužve... Ja kad idem tamo, ispred zgrade ispužvam auto, onda idem na praonicu, i šibnem šampon za 5 kn, pa ispiranje 5 kn, pa vosak 5 kn, pa ispiranje 5 kn.... I onda ga prebrišem i bude dobar... A ako ga ne prebrišem bude katastrofa... Fleka na fleki...

 

mora da je lak negdje ajnc A :happy:

Link to comment
Share on other sites

najbolja je u španskom i cc , ovo ostalo mahuna

 

i kak vam se da brisat auto poslije.. samo gass i posusi se sam :cheer:

 

 

ak ga operes kak se spaca nemas ga kaj brisat, ak je kilavo opran.... s tim brisanjem ga u biti cistis :)

 

kod mene je crni auto i crne sajbe i nakon adekvatnog pranja nema potrebe za brisanjem !

 

znaci dodjes, recimo za 10 kn ga operes sa onim njihovim samponom, pa ga operes sa spuzvom i svojim samponom i za nekih 10 kn isperes + usisavac

 

jednom mjesecno odes navecer na spansko sa kanticom, spuzvom i samponom, operes ga kak se spada i ostatk mjeseca ides samo na "splahnjivanje" (3-4 puta), i to mjesecno kosta oko 100kn

 

 

@ guba - lepi, nemamo svi dvoriste doma :)

Edited by Jere
Link to comment
Share on other sites

Ne kužim zašto? Šta bi ti bilo pojmljivije kad bi u subotu u 10 ujutro kad 20 ljudi čeka u redu ja izvadio kantu i spužvu i ribao auto? Mislim da bi mi se najebao majke da stojiš iza mene dok ja to tako radim...

 

A ne možeš auto oprati samo sa tim mlazom (pogotovo ne sa tim pritiskom vode, bez obzira na šampone njihove i pizdarije)... Kad se vozim tjedan dana po kiši i nakon toga mogu ostaviti 50 kuna u tom aparatu, ali auto neće biti čist...Kad ga fino izribam, pa onda još kad dođem isperem sa šamponom za 5 kn, pa sa vrućom vodom za 5 kn, pa sa voskom za 5 kn, pa opet isperem sve sa vrućom vodom za 5 kn...I sjaji se kao nov...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...