Jump to content

Miniwash u zapruđu


Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Kad je auto stvarno prljav nebi ti bilo dosta ni 100kn jer sami miniwash nemože skinuti priljepljenu prljavštinu. Tako da je najbolje otić oprat kad nije gužva i između pjene i ispiranja proči sa spužvom cijeli auto...

 

 

Btw. za ovo kako je za 10-12kn nemoguće oprat auto:

 

Kod City-a za 10kn operem od staroga 300C s time da još zujim naokolo jer ima viška vremena...

 

 

A za 25kn sam oprao komplet Boxera (najduži i najviši model), s time da sam se hrvao da ga obiđem cijelog!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Danas ja i Lepinjar AKA raptor235435 bili u Sv. Nedjelji čisto usput i smiješna situacija s pritiskom vode,on pere auto,ja mu kažem stisni da ti ide jači mlaz, kaže stisnuo sam:lol::rofl::rofl::D

Katastrofa od praonice na kraju mu je auto ostao prljav;)

Link to comment
Share on other sites

Danas ja i Lepinjar AKA raptor235435 bili u Sv. Nedjelji čisto usput i smiješna situacija s pritiskom vode,on pere auto,ja mu kažem stisni da ti ide jači mlaz, kaže stisnuo sam:lol::rofl::rofl::D

Katastrofa od praonice na kraju mu je auto ostao prljav;)

 

Istina, umro sam od smijeha kad si to rekao :rofl:...katastrofa od praonice:doh:...mislim da se zove Auto Glanz, odmah na semaforu kada se skine za Sv. Nedelju s autoceste za Breganu.

 

EDIT: IMHO najbolji miniwash u kojem sam prao auto u ZG je na rotoru kod City Centra One.

Link to comment
Share on other sites

onaj delfin, ajkula ili kako god na Miramarskoj dobio stroj za kemijsko čišćenje ziceva....

 

Nije nešto savršeno, ali ako imate neki kombi u kojem su sicevi ko da su se na njima kokoši gnijezdile dobro dođe...

 

Cijema 5 kn dvije i pol minute.

 

Zasipa sredstvom za čišćenje i usisava odmah...

 

Usporedba na jedan sic sam potrošio 4 tube one pjene za čišćenje od 30 kn komad i usrao sic.

Za 4 kn u praoni zgleda "ko novi"..

 

Pod navodnicima jer sam se samo obrecnuo na razliku u usporedbi sa pjenom za čišćenje :D

Link to comment
Share on other sites

Danas ja i Lepinjar AKA raptor235435 bili u Sv. Nedjelji čisto usput i smiješna situacija s pritiskom vode,on pere auto,ja mu kažem stisni da ti ide jači mlaz, kaže stisnuo sam:lol::rofl::rofl::D

Katastrofa od praonice na kraju mu je auto ostao prljav;)

 

fakat je katastrofa , napravim veci pritisak kad s palcem stisnem šlauf doma nego taj "miniwash"

Link to comment
Share on other sites

odite isprobat praonu na savici , nalazi se dijagonalno od McDonaldsa na krugama , odmah kad tam skrenete sa desne strane , ima jedno 4 ili 5 mjesta , ali pritisak odlican, pere extra, vosak super, a za kraj ima ispiranje osmozom, i ne ostaje skoro nista tragova od kapljica kad se posuši :D

 

uglavnom po meni najbolja u zg :D

Link to comment
Share on other sites

sinoć sam bio kod citycentra prvi put, i nije mi baš jasno, ima samo 3 stupnja pranja,

pranje - vosak-ispiranje

kako sad to? najprije zapjenim, pa zalijem voskom po toj pjeni? pa onda ispirem?

 

yep pitao ja čiču još davno,a mislim i da piše tamo gdje mijenjaš lovu u kovanice!:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ma zaboravio čitati prije, a već ubacio lovu bio, pa reko, zajebi, nema čitanja sad, oprao sam po redu, i ispalo je dobro...

 

i auto je bio čist punih 3 minute, jer sam na povratku doma naišao na friško mokru cestu od ovih cestara što peru cestu, po cesti su bile lokve i dodatni auti, tako da je auto došao kući prljaviji nego prije pranja.

 

eee, bio sam luuuddd.... zapravo, i sad se uznemirim kad se sjetim :D

Link to comment
Share on other sites

onaj delfin, ajkula ili kako god na Miramarskoj dobio stroj za kemijsko čišćenje ziceva....

 

Nije nešto savršeno, ali ako imate neki kombi u kojem su sicevi ko da su se na njima kokoši gnijezdile dobro dođe...

 

Cijema 5 kn dvije i pol minute.

 

Zasipa sredstvom za čišćenje i usisava odmah...

 

Usporedba na jedan sic sam potrošio 4 tube one pjene za čišćenje od 30 kn komad i usrao sic.

Za 4 kn u praoni zgleda "ko novi"..

 

Pod navodnicima jer sam se samo obrecnuo na razliku u usporedbi sa pjenom za čišćenje :D

 

 

Probao sam s tim kemijskim ciscenjem,sluzbeni auto naravno :lol: i cak je ok usisalo i ˝opralo˝ narano da se vide neke fleke jos malo ali kolko para tolko muzike... ;)

 

 

Za ono sta je trebalo ocistit ok je...

 

Bas kako si i rekao za neki stari kamion ili nesto staro,ok je...

Link to comment
Share on other sites

bio sam neki dan na miniwashu u zaprudju..i iskreno mi se nije svidio.

Plus je to kaj ima vise programa, poseban za felge itd.. ALI bio sam oko 23h, kad bi trebala biti neka povlastena tarifa (bar je tako inace) a ovdje mi je krace trajalo nego u normalnoj tarifi drugdje i pritisak je tako slab da nisam ni komarce uspio skinuti sa branika..pa se pitam cemu sluzi miniwash.. uglavnom, mene tamo vise nema... :no2:

Link to comment
Share on other sites

bio sam neki dan na miniwashu u zaprudju..i iskreno mi se nije svidio.

Plus je to kaj ima vise programa, poseban za felge itd.. ALI bio sam oko 23h, kad bi trebala biti neka povlastena tarifa (bar je tako inace) a ovdje mi je krace trajalo nego u normalnoj tarifi drugdje i pritisak je tako slab da nisam ni komarce uspio skinuti sa branika..pa se pitam cemu sluzi miniwash.. uglavnom, mene tamo vise nema... :no2:

 

Taj miniwash je PREVARA žešća u Prudju!!!!:no2:

Link to comment
Share on other sites

...pritisak je tako slab da nisam ni komarce uspio skinuti sa branika..pa se pitam cemu sluzi miniwash..

 

Baš da je neko tak udaren,nije!:doh:

 

Pa po ovom što je on napisao to je jedino logično objašnjenje jel nije tako loš mlaz na zapruđu naravno ako stisneš okidač :D

Link to comment
Share on other sites

Nije toliko ni mlaz bitan koliko je šampon..vosak i preparati!U miramarskoj i španskom operem auto,prebrišem ga i svaki mi je auto čist.....u zaprudju-NIKAKO!Kada se osuši cijeli je muljav...P.R.E.V.A.R.A!

Neki dan im je čovjek išao u kućicu se žalit...kaže perem već 5 put i jako loše!:huh:

Link to comment
Share on other sites

to tamo je bilo dobro samo prvih mjesec dana, ja ne perem tamo vise, eventualno bicikl, makar ni to nebi da ima neka druga praonica blize.

CC rula, pa makar zamazem auto od tamo kad se vracam, svejedno je cisci nego da odem u zaprudje oprat auto.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...