Jump to content

Miniwash u zapruđu


Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

pa ako vec nemate dvoriste i slicno,i osudjeni ste na rucne autopraone...ne vidim di je problem npr-uc u box,skinut sa šamponom kolko ide,i onda se maknes sa strane ,izvadis svoje kantice i lopatice i spuzvice i udri,i kad ga oribas,ljepo se vratis u red,pricekas min-2,i nastavis sa ispiranjem i voskanjem i sta vec mislis u boxu...

 

naravno ovo govorim u slucaju guzve,a kad nema guzve,udri i po 2 sata u boxu,peri voskaj i sta vec mislis...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moram napomenuti da sam i jučer po stoti put bio u zaprudju i da je miniwash,šampon ili šta već jako loš......čak se i neki čovjek žalio!!!Bio sam u svim self service praonama, ali ova u Prudju je najlošija!!! :yucky:

Link to comment
Share on other sites

Pokvarili su se jako.. Bili su najbolji kad su se otvorili. Jedina prednost je ta što imaju kompresor i zato idem tamo kad detaljno perem auto jel ionako svoj šampon koristim, a treba mi samo miniwash da isperem auto i kompresor da ispušem sva teško dostupna mjesta :D

Link to comment
Share on other sites

ček, di je taj kompresor?

 

mene generalno kod svih tih praonica smeta što gutaju novce od trenutka kad ih ubaciš, možeš stajat pokraj i ne špricati upce i vrijeme ide.

 

debilno totalno, umjesto da stave da vrijeme ide samo kad imaš stisnut prekidač za špricanje na ručki...

Link to comment
Share on other sites

ček, di je taj kompresor?

 

mene generalno kod svih tih praonica smeta što gutaju novce od trenutka kad ih ubaciš, možeš stajat pokraj i ne špricati upce i vrijeme ide.

 

debilno totalno, umjesto da stave da vrijeme ide samo kad imaš stisnut prekidač za špricanje na ručki...

 

Onda bi ljudi došli sa spužvama i prali samo kad treba isprati, pranje pojedinog auta bi se odužilo na minimum 10 minuta a ljudi bi čekali

 

Prali bi svi aute za jeftine pare, al onda nije dovoljno ni to što možeš cijeli auto oprati za 10kn nego bi još i za 2 kune a da pritom 10 ljudi čeka iza tebe, koji ciganluk ... sad mi nemojte reć da je nekima puno da 10kn za oprat auto jer onda za vas ni nije auto nego javni prijevoz (švercanje)

 

Pa i doma kad pereš auto potrošiš sigurno 10kuna na šampon, vodu, krpe, spužve, glicerin itd. sve to košta i nije badave

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Moram napomenuti da sam i jučer po stoti put bio u zaprudju i da je miniwash,šampon ili šta već jako loš......čak se i neki čovjek žalio!!!Bio sam u svim self service praonama, ali ova u Prudju je najlošija!!! :yucky:

 

potpis , bio sam prošli tjedan i katastrofa

Link to comment
Share on other sites

krivo sam shvaćen, hoću reći da meni nije žao potrošiti 20-30kn za pranje, ali moram onda žurit ko kreten i ne mgou smireno oprat jer sekunde prolaze, a ja se jebem sa crijevom oko nogu, glave, letim oko auta..

 

to me smeta.. a i istina je da bi to ljudi zlorabili..

Link to comment
Share on other sites

Ja u životu nisam potrošio više od 12 kn na pranje u Španskom a još se jebem i sa felgama, ne znate prati :P .. savjet moj je da ako su felge fakat zmazane da ih prije pošpricate sa nekim sredstvom za pranje felgi pa nećete potrošiti 10kn samo na felge

Link to comment
Share on other sites

ja sam danas prvi put bio kod city centra i mogu reć da stvarno u Zg nema bolja praona od te tamo.

 

Moram se složiti s ovim divljakom:lol::thumbsup:

 

Ja u životu nisam potrošio više od 12 kn na pranje u Španskom a još se jebem i sa felgama, ne znate prati :P .. savjet moj je da ako su felge fakat zmazane da ih prije pošpricate sa nekim sredstvom za pranje felgi pa nećete potrošiti 10kn samo na felge

 

Ista stvar 12kn je sasvim dovoljno za pranje i to sa voskanjem čak,a netko tko pere auto jednom na mjesec ne može za 10kn oprati auto,a što se tiče felgi ako rijetko perete auto onda morate imat isredstvo za otapanje prljavštine s felgi.

btw s 10kn NE MOGU oprat auto u Zapruđu a ima mali pritisak;)

Link to comment
Share on other sites

za 12kn... e to stvarno ne znam, mo ga jedino smoit onako letei, ali oprat ako je iole prljaviji, nema anse.

 

Slazem se, za 12kn auto koji je u klasi Golfa a pogotovo ak je veci nema sanse da operes auto na samoposluznoj, mozes ali nabrzinu,al mi recite onda kako ti stignes auto pjenom CITAV oprat,znaci felge gume krov i sve ostalo, i onda to isprat lijepo,za 12kn?no fucking way, nesto ne stima u jednadzbi, jos je netko rekao i vosak da stavi za te pare lool, reko bi Jose malo smanjite ribu :P

Link to comment
Share on other sites

Nije ni meni jasno.. Ja ispod 20-25 kn ne mogu proći gdje god da odem. A perem auto redovito i stalno koristim razno razne preparate i za felge i za lak ali nema šanse za 12 kn oprati auto. Pa za 12 kn ne možeš auto dobro ni namočiti i našamponirati, a kamoli još isprati i navoskati

Link to comment
Share on other sites

Slazem se, za 12kn auto koji je u klasi Golfa a pogotovo ak je veci nema sanse da operes auto na samoposluznoj, mozes ali nabrzinu,al mi recite onda kako ti stignes auto pjenom CITAV oprat,znaci felge gume krov i sve ostalo, i onda to isprat lijepo,za 12kn?no fucking way, nesto ne stima u jednadzbi, jos je netko rekao i vosak da stavi za te pare lool, reko bi Jose malo smanjite ribu :P

 

Meni je sasvim dosta,pogotovo jer perem auto bar 2 puta tjedno,kad bih ga prao jednom mjesečno ne bi sigurno bilo dosta

znači radi se o praoni kod CC1,u Zapruđu ne stignem ga niti oprati za 10kn a kamoli voskati.

btw baš sam ga u subotu prije slikanja oprao,pa bacite oko :P

 

http://www.myhraweb.com/showthread.php?t=7402

Link to comment
Share on other sites

manji auti kao Clio, moooožda...

 

ali brate, veći auto, nema šanse.

 

Jučer sam išao prat 307 karavana, ma dok ti to obiđeš.. kao da perem 2 auta koliko je velik...

 

Yep Clio koji je širi nego Golf GTI :lol:

 

Rudy kad peres auto nakon 3 dana on nije tad ni prljav neg ima prasine po sebi lol, operi ga nakon 10dana i trebat ce ti bar 15kn bez voska,samo pranje..ja nekad i po 30kn ubacim jer mi je gust prat,obicno je iymedju 20 i 25

 

Ne mogu se voziti u prljavom autu osim ako pada kiša,ne sjećam se da je ikad bio 10 dana bez pranja:D

Edited by Rudy
Link to comment
Share on other sites

STYLERU ;) ali cure vole kad je auto macho zmazan haha..not..nikad vise crni auto

 

Presvuci ga s folijama u bijelo ili neku drugu boju,nije neka lova a kad ti dosadi skineš folije dolje:thumbsup:

btw pa je s ividio na slikama da ni ova plava nije baš nešto :lol: serem prejebena mi je boja,ali hebi ga ti imaš direktorski auto a ja šljakerski:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...