Jump to content

Miniwash u zapruđu


Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Meni je mrak, vec sam par puta tamo oprala auto i fakat nemam prigovora, jedino kaj je u subotu tip stao iza mene i gleda me zivcanim pogledom budes vise gotova?! Znaci ljudi moji, ako ste dosli oprati auto i ako je guzva, pa pricekajte malo!!!! :P:P:P

 

Ja sam isto bio u sub, isto neka zenskica bila ispred mene. Al nisam imo zivcan pogled. Ja se uvijek pripremim na cekanje. Mozda si to ti bila :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zajebi ti to.. Najbolja praona koju sam do sad probao je u virovitici.. Evo sad se vratio s praone i ostao ugodno iznenađen. Za 15 kn operem auto i još imam viška vode :D

Ima aktivnu pjenu koja yebeno otapa svu prljavštinu i sranja, pa neki vrag za felge i mušice, ispiranje sa jakim mlazom, vosak i osmoznu vodu. Sve preporuke za tu praonu :D

 

t_19012009185m_a13d455.jpg

Link to comment
Share on other sites

danas sam prvi put bio na praonici na savici, nisam ni znao da postoji lol

 

uglavnom znaci lokacija dijagonalno od mcdonaldsa na krugama

 

meni dosad najbolja praonica, odlican pritisak, prebacuje na drugi program cim stisnes gumb, nema onog cekanja pol minute lol, odlican vosak, ispiranje nekakva osmoza, ne ostaju nikakvi tragovi od kapljica, uglavnom ODLICNO :D

 

jedina zamjerka je da mora ic 5kn unutra, tj mozete ubacit i po kunu, al nece radit dok bar 5kn nije tranu

Link to comment
Share on other sites

danas sam prvi put bio na praonici na savici, nisam ni znao da postoji lol

 

uglavnom znaci lokacija dijagonalno od mcdonaldsa na krugama

 

meni dosad najbolja praonica, odlican pritisak, prebacuje na drugi program cim stisnes gumb, nema onog cekanja pol minute lol, odlican vosak, ispiranje nekakva osmoza, ne ostaju nikakvi tragovi od kapljica, uglavnom ODLICNO :D

 

jedina zamjerka je da mora ic 5kn unutra, tj mozete ubacit i po kunu, al nece radit dok bar 5kn nije tranu

 

isto to imamo i mi u karlovcu...pranje,ispiranje osmozom,vosak,program za felge....

ja prezadovoljan....za oprat twinga mi je 10 kuna cist dovoljno...:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
isto to imamo i mi u karlovcu...pranje,ispiranje osmozom,vosak,program za felge....

ja prezadovoljan....za oprat twinga mi je 10 kuna cist dovoljno...:thumbsup:

 

Evo da i ja pohvalim tu nasu novu praonu na dubovcu; za 25kn sam auto tako dobro oprao (ukljucujuci i taj dodatni mod za felge) da mi je cak i dosadno na kraju postalo (tj špricao sam bezveze i cekao sam da mi kredit što prije ispari :D). Za razliku od one na Ilovcu gdje mi 20kn ode samo tako (mislim uspijem ja i tamo dobro oprati auto ali ovdje na Dubovcu je kredit evidentno duži).

Link to comment
Share on other sites

špricao sam bezveze i cekao sam da mi kredit što prije ispari :D

 

Ima gumb STOP :rofl: :thumbsup:

 

ah sad me hebi stvarno nisam ni skuzio koliko je kn po min itd samo znam da sam nekih 15-17 kn siknuo sve skupa i dobro oprao auto :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...