Jump to content

Miniwash u zapruđu


Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ja sam danas bio opet tam i popizdio. Ubio sam 20 kn i jedva uspio oprati auto, stanem se i počnem brisati, a auto usran ko da ga nisam ni smočio. Druga strana se osušila smeđe smeđe gore nego kad sam došao na praonu. Naravno bio sam lud ko puška i odem na praonu kod citycentra i za 15 kn operem auto, navoskam i isperem. Više me NIKAD ta praona neće vidjeti :censored:

Link to comment
Share on other sites

..najjača praona je tamo iza Pevca, ima mjesta, program jednostavan, a ono kaj je najbitnije, skida prljavštinu s auta, osim ako ga nisi prao 3-4 tjedna, onda spužva mora ići, ja perem tamo i uvijek sam zadovoljan...i usisavači fakat vuku, ščupa tepih van...

Link to comment
Share on other sites

..najjača praona je tamo iza Pevca, ima mjesta, program jednostavan, a ono kaj je najbitnije, skida prljavštinu s auta, osim ako ga nisi prao 3-4 tjedna, onda spužva mora ići, ja perem tamo i uvijek sam zadovoljan...i usisavači fakat vuku, ščupa tepih van...

 

super praona, pritisak odličan, ALI opereš auto tamo, ono sranje šampon+vosak je smeće žešće, ako ideš nakon tjedan dana opet tamo prati auto bez spužve ne moraš ubacit ni 1kn unutra niš nemožeš napravit :no2: puno bolja varijanta je kad opereš pa naknadno povoskaš naspram ovog smeća šampon+vosak odjednom :yucky:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas bio opet tam i popizdio. Ubio sam 20 kn i jedva uspio oprati auto, stanem se i počnem brisati, a auto usran ko da ga nisam ni smočio. Druga strana se osušila smeđe smeđe gore nego kad sam došao na praonu. Naravno bio sam lud ko puška i odem na praonu kod citycentra i za 15 kn operem auto, navoskam i isperem. Više me NIKAD ta praona neće vidjeti :censored:

 

Katastrofa je praona, kamenac ostaje na autu...

Link to comment
Share on other sites

odite isprobat praonu na savici , nalazi se dijagonalno od McDonaldsa na krugama , odmah kad tam skrenete sa desne strane , ima jedno 4 ili 5 mjesta , ali pritisak odlican, pere extra, vosak super, a za kraj ima ispiranje osmozom, i ne ostaje skoro nista tragova od kapljica kad se posuši :D

 

uglavnom po meni najbolja u zg :D

 

bio neki dan i praona je zakon

fakat se odlično da oprat auto a vosak je genijalan

 

plus kaj automat pri razmjeni izbaci kovanice od 5kn a ne žetone ko npr kod peveca :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

-ja vec stoljecima perem u spanskom kod autowilla

solidna je praonica samo sto vecinom je guzva pogotovo vikendom

(za e46 liniju mi treba 15kn da bude ko nov :D )

-bio tam u zapruđu, popizdio dok sam oprao auto

i nikad vise

-bio sam tamo i na miramatskoj kod autorada i ta mi se cini ok

Edited by marko_s
Link to comment
Share on other sites

za čistit ili premazat da ne ispucaju? ja sam svoje cistio suhom krpom i onda premazao nivea kremom

 

upravo to ....

 

kozu najbolje niveom i onda dobro dobro utrljati ;)

a za "vikend" odrzavanje s vlaznom i cistom viledom proci

Link to comment
Share on other sites

-ja vec stoljecima perem u spanskom kod autowilla

solidna je praonica samo sto vecinom je guzva pogotovo vikendom

(za e46 liniju mi treba 15kn da bude ko nov :D )

-bio tam u zapruđu, popizdio dok sam oprao auto

i nikad vise

-bio sam tamo i na miramatskoj kod autorada i ta mi se cini ok

 

Je ova u Miramarskoj je odlična, tamo najčešće perem, i ova kod CityCentra je super, al ona u Zapruđu je blaži užas

Link to comment
Share on other sites

bio u zapruđu sinoć, 5kn pranje sa onom pjenom za felge, 5minuta spužve, 5kn pranje sa visokim tlakom, 5kn vosak, 5kn ispiranje sve skupa 20kn i pol sata pranja auto je KAO NOV, praona je vrhunska a ove ostale idem iduće isprobat samo sa miniwashem BEZ SPUŽVE kad bude pravo zasran da vidim kak se to auto može oprat samo s miniwashem, ako ne uspijem na gepek ću ispisat skidajući onaj usrani sloj na kojoj praoni je prano pas mater :D

Link to comment
Share on other sites

Ako je zasran, bez spužve ga NIGDJE nećeš dobro oprati i s time se treba pomiriti...

 

Ja više gledam di mi nakon pranja ne ostaju fleke od vode jer mi se neda brisat auto. A nastojim ga uvijek oprat i sa spužvom (ciljam kad nije red za pranje).

 

 

I po tome svemu mi je praona kod CC-a najbolja. Makar mi se zadnjih par puta dogodilo da mi se kod ispiranja voda miješa sa voskom tak da nemogu normalno isprat auto!

 

A nikak da potrefim da je netko od "nadležnih" tamo da ih pitam za to...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja sam jednom prao tam kod city centre i to snijeg vani pao bio, i odlicno opralo i nije se zaledila voda...

 

 

a tu kod nas je jedna jedina i ima brijem 3 programa, dosta je jak mlaz(SKINULO MI BOJU SA PLASTIKA NA MOTORU TVORNICKA BOJA LOL) i dosada sve zivo sam opro sa auta pa cak i smola se da isprat, i demineralizirana je tako da ne triba ni brisat i ca

 

A usisavaci su ok iako mi jednom skoro tepihe pobralo u kurac

Link to comment
Share on other sites

ona praona kod city centra je užasna...auto mi je nakon pranja i dalje prljav kak je i bio...

 

ona na španskom je čudno posložena i nerviraju me žetoni...

 

al je zato miramarska :thumbsup:

 

nikak da odem do zapruđa...čuh sve najbolje o praoni...

Link to comment
Share on other sites

ona praona kod city centra je užasna...auto mi je nakon pranja i dalje prljav kak je i bio...

 

ona na španskom je čudno posložena i nerviraju me žetoni...

 

al je zato miramarska :thumbsup:

 

nikak da odem do zapruđa...čuh sve najbolje o praoni...

 

Inace.... Na onom ˝pistolju˝se stisne rucka za jaci pritisak.... :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

DAJ NE SERI!OZBILJNO??????? :rofl::rofl::rofl:

 

Da znaš da sam jednom gledao neku babu sa starim passatom karavanom kak je lijepo špricala bez da je stisla to!:lol:

 

Aha...:D

 

Ja isto vidio curu jednu kak pere bez stiskanja i kazem joj,pa daj stisni to,ona stisne i ruka joj odleti skup sa pisoljem po autu okolo....:lol: ko u filmu :lol:

Link to comment
Share on other sites

kako mi ide na zivce na bundeu sta svako malo moras na onoj tabli stiskat gump da bi imao ful pritisak...

 

Nekuzim koje su ono spike da svako malo padne tlak. I onda mi gazda praone objasni da to bas tako treba bit jer da onda ti ''natapaš'' auto sa onim pljuckanjem wanna be pjene koja otapa prljavstinu.

 

Pa jak mlaz ciste vode djeluje bolje nego to wanna be natapanje...

 

 

Kad sam solo treba mi 20kn za auto a kad mi netko stiska onda sa 10-11 mogu proc..

 

 

Koma

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...