Jump to content

Miniwash u zapruđu


Recommended Posts

Frend mi rekao da se jučer otvorila pa svratio oprat auto i stvarno od mene same pohvale, za pranje izvana ima 5 načina (poseban za felge,pretpranje,pranje,vosak i ispiranje. Od ostalih stvari ima još jedan stroj koji ima za odabrat 3 moda (usisavač,kompresor za zrak i glicerin),stroj za pranje tepiha (poseban program za gumene i štofaste) i nekaj za očistit i iscijedit si jelenju… I kolko mi se čini najdulje traje pranje,ja sam si za 15 kn oprao auto izvana i iznutra,tepihe i namazao si gume…:)

 

Ugl. da skratim priču,ovo mi se čini jako zanimljivo svima koji vole imat čist auto a ne misle davat dosta novaca za ručno pranje…A i kolko znam to je zasad jedini miniwash u Novom Zg-u i radi od 0-24..;)

 

Ja sam si našao novo mjesto za lickanje svog limenog ljubimca,a mislim da sam i mnogima od vas pomogao…pogotovo ekipi iz NZ-a kojima je do sada bilo predaleko dolazit negdje do grada na miniwash… :thumbsup:

 

 

lp

 

Evo i mape

praonacv5.th.jpg

Edited by Vex
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Prima sve kovanice!!

 

Ja i Dario upravo bili tamo,i ja sam prezadovljan!!Došo vlasnik do mene i pita jer sve u redu,jesam zadovljan!!:thumbsup:

a mene nisi vidio a? (isto belo odelo vw-ovsko) :lol:

praonica je zakon, dosao je i do mene vlasnik, pokazao gdjke mogu auto parkat, ma sve 5, od sad tam perem, em ima 100 programa pranja, em mi je blizu, ma mrak! :punk:

Link to comment
Share on other sites

a mene nisi vidio a? (isto belo odelo vw-ovsko) :lol:

praonica je zakon, dosao je i do mene vlasnik, pokazao gdjke mogu auto parkat, ma sve 5, od sad tam perem, em ima 100 programa pranja, em mi je blizu, ma mrak! :punk:

 

 

Ooooo

 

DAS AUTO!

 

He he!!:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: dobra praona,zanimljivi programi pranja :)

 

samo ono za felge ti je baš SAMO za felge nemoj po laku to me upozorio vlasnik...

 

ste vidli ono za tepihe tam, ja to prvi putu životu vidio, od sad tamo perem i kućne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cek ovo kod CCa se misli na ono na rotoru.... kak je tam uopce, prosao sam par puta, vidio da ekipa pere, ali ne znam kak je....

 

Ak je slicno onome kod Spanskog, onda ok.... onaj na Miramarskoj ima nekak slabi pritisak, tak da miniwash nis ne skida...

Link to comment
Share on other sites

To je ono sto se novo radilo cim se side sa mosta dolje prije rotora kod hgspota? Smjer iz grada prema hgspotu? Ako je prolazim ja neki dan tamo i mislim si kak super sad imam usput kad idem s posla praonu :)

 

da to je to :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...