Jump to content

Pranje / poliranje / čišćenje auta - DIY


Recommended Posts

danas sam konačno testirao ručnik  koji mi je stigao prije skoro 2 mjeseca,

jebo te ćuk, lagunu 3 karavan je obrisao kao da je smart. ne da nisam morao cijediti, nego sam imao dojam da bi mogao pobrisati još dvije bez beda (još jednu 100%). do mene je bio lik u nekom i30, počeo je brisati prije mene, ja odlazim, on još trlja s nekom štracom ?

 

 

edit: ne znam koliki je tu utjecaj imao šampon za kojeg se navodi da ima "efekt samosušenja"

 

 

 

 

Edited by Bubi
Link to comment
Share on other sites

Nakon manjih problema s DPDom ipak je stiglo..mala ručica iz kadra je rješila bananka!a3116436f9ce3849486688135375cf26.jpg

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk


Enigma qed, na suhi auto, špric špric na krpu malo i namazat na element i prebrisat. Jednostavno, sto manje proizvoda , duze ce trajat i lakse ce se radit sa njim
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GoranE46 said:


Urose prekrasna ti je ova M oznaka na masci, znas mozda gdje ih ima jos za kupit?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kaj me jebes.....pa ne pise m6 pise samo M/// 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

A samo pranje je nebo zemlja razlika, sa keramikom je doslovno dovoljno snow foam i ispiranje i auto je vise.manje cist. Na kovanica praonama ispere se samo vodom i to vec napravi 90% posla.
Naravno ni to nije bulletproof, i dalje treba pripazit na sve stvari ali daleko daleko manje.


Npr ponašanje na gt3 nakon nekoliko mjeseci

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

 

Novi sam u svijetu ajmo reci pravilnog odrzavanja limenog ljubimca ?

Zanima me ponajvise poliranje, da se razumijemo totalni sam amater u svemu, gotovo da nista ne znam o poliranju, zanima me ako ima koja dobra dusa da mi preporuci neku polirku i sve sto mi treba da bih krenuo s radom, posto imam doma jedan stari auto koji stoji ucio bih se na njemu, pa kako bi napredovao i ucio, presao bih na svojeg ljubimca.

Nadam se da sam u dobroj temi i nadam se pomoci, te da ne budem na sprdnji. Pozz, Matija

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

 

Novi sam u svijetu ajmo reci pravilnog odrzavanja limenog ljubimca

Zanima me ponajvise poliranje, da se razumijemo totalni sam amater u svemu, gotovo da nista ne znam o poliranju, zanima me ako ima koja dobra dusa da mi preporuci neku polirku i sve sto mi treba da bih krenuo s radom, posto imam doma jedan stari auto koji stoji ucio bih se na njemu, pa kako bi napredovao i ucio, presao bih na svojeg ljubimca.

Nadam se da sam u dobroj temi i nadam se pomoci, te da ne budem na sprdnji. Pozz, Matija

Pogledaj od posta #2039 cca pa na dalje..

 

 

Od opcije rentanja polirke do svega...

Link to comment
Share on other sites

On 19. 04. 2020. at 11:45, brba said:

Ako je motorni prostor masan onda sa dimerom samo gas, nece nista napravit gumama i plastikama a jedini ce skinut masnoce. Slobodno nakon dimera prođeš sa vlažnom krpom i apcom za dovrsit sve.

Nebu ti dimer izgrizao nista na motornom prostoru u tim omjerima nemas straha.

 

Mozes u jednu spricu kemiju , naspricas , kistom odradis i sa drugom spricom u kojoj je voda to blago isperes i prebrises ako ne zelis jace mocit sve okolo.

 

Ja inace sve na paru radim to. Najbezbolnije za nove aute.

 

 

 

Koji parni čistač imaš za čišćenje? Što sve osim motornog prostora odrađuješ sa njim?

Link to comment
Share on other sites

Karcher sg4/4

Dosta za interijer, kad su auti za održavanje koji su uredni onda samo krpa i para i odradi se sve.

Al najvise ga koristim nakon poliranja prije zaštite kad ispušem auto, onda jos cijelog prođem na paru, sve lajsne , kvake, znakove i sve ocistim sa njim da bude uredno sve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...