Jump to content

auto saloni pitanje?


c2h5oh

Recommended Posts

a kiflu. pa koji god rabljeni sam do sad kupio na nijednom nije bilo nikakve havarije/vecih zahvata i slicno.

tako da vjerujem da se i taj "bmw rodjaci" moze naci za normalnu lovu i bez da je bio kroviran 13 puta, da su se turcini unutra karali ko zecevi, da su ukrajinke prevozene u gepeku ili da je koknut vodja albanske mafije na zadnjem sicu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ovisno za koliko povoljno nadjes E46 u hrvatskoj za dijelove. U SLO su najjeftiniji rekao bih. Svoje vrijeme naravno ne uracunavas racunicu jer su dijelovi jedino sto placas novcano. To naravno podrazumjeva da si sposoban sam to odraditi bez da placas nekog drugog.

 

Po mojoj procjeni neisplativo ne novcano nego gubljenje vremena. Kad okrenes 250-300 tisuca prodat ces ga i idemo dalje. Cak kad bi i isao to raditi u silu postoji mogucnost da bi te ispalo blizu ili mozda isto kao najjeftiniji takav model na Njuskalu. U tom slucaju si profitirao sa kilometrazom koja je originalna jer nema muljanja, stanje auta i oprema ako ti se potrefi.

 

Primjera radi, da li bi kupio G5, 2.0 TDI za 5400 EUR na ZG tablicama ? RHD ? Evo imam jednog bas..

Link to comment
Share on other sites

Koliko km imas i kolko dugo ga vozis? Cekaj malo. :D:P

Nisam rekao da je svaki takav, ali vecinom ljudi sa novim autima imaju dosta problema i hrpu reklamacija.

 

A ti imaš novi auto kolko ono? Da bi mogao tak nekaj tvrditi? :lol:

 

Nama je Fiesta imala kvar nakon 2,5 godine, to ja još smatram novim autom...

 

6 mjeseci, na nekih 14.000 je. Cuj, s Cliom sam u tom roku vec upoznao dosta servisera a s ovim imam 0 problema pa sam happy :)

 

Za auto mogu reci da je nov eventualno do godine dana, 2.5 je puno previse za nazvat ga novim.

Link to comment
Share on other sites

oko 2000€

 

uf, nemalo.

 

Ovisno za koliko povoljno nadjes E46 u hrvatskoj za dijelove. U SLO su najjeftiniji rekao bih. Svoje vrijeme naravno ne uracunavas racunicu jer su dijelovi jedino sto placas novcano. To naravno podrazumjeva da si sposoban sam to odraditi bez da placas nekog drugog.

 

Po mojoj procjeni neisplativo ne novcano nego gubljenje vremena. Kad okrenes 250-300 tisuca prodat ces ga i idemo dalje. Cak kad bi i isao to raditi u silu postoji mogucnost da bi te ispalo blizu ili mozda isto kao najjeftiniji takav model na Njuskalu. U tom slucaju si profitirao sa kilometrazom koja je originalna jer nema muljanja, stanje auta i oprema ako ti se potrefi.

 

Primjera radi, da li bi kupio G5, 2.0 TDI za 5400 EUR na ZG tablicama ? RHD ? Evo imam jednog bas..

 

kuzim to sve. 5400 je def jebacka cijena al OSOBNO, RHD mi nikak nije nesto sto bi volio vozit, od gusta, sigurnosti, jednostavno, da ga dobijem za 2000 eur na ZG tablice al da ga moram vozit, nis mi ne znaci. Ponavljam, MENI.

Link to comment
Share on other sites

To je samo iz jednog jedinog razloga. Saloni primaju kartice i time omogućuju kupnju na kredit. A ljudi danas rijetko imaju keš za auto i onda su prisiljeni kupovat kod šoderaša. I onda kupe i sami sebe uvjeravaju da su kupili dobar auto i da eto baš njihov nema spuštenu KM. A km se spuštaju SVIM autima iz uvoza koji idu na lager nekom šoderašu. Nema šoderaša koji je iznimka. NITI JEDNOG. Inače se ne isplati jer auto na kraju košta kao i u HR. A onda šoderaš ne može staviti otprilike istu cijenu ko na Njuškalu i još uvijek zaradit bar 500-1000 eur po autu.

 

Zato se kupovina iz uvoza isplati jedino na način da si sam odeš po auto ili nađeš auto gore pa ti ga Kiki ili netko drugi dofura.

 

Ovaj u Pazinu ima još jaču bazu jer kod Vas u Istri a pogotovo u tom sumornom Pazinu nemaju baš neki izbor i ak hoće kupit na kredu, moraju tamo.

 

Damn, po tom sam pitanju ja izgleda teska iznimka (ili budala :D) jer i Bravo i Alfu sam kupio u salonima, za cash, i to uvezene iz ozloglasene Italije :)

 

Bravo je imao zanimljivu cijenu pa reko susjedu mehanicaru ajmo viditi,makar je salon, 30ak km nas nece ubiti, i osli. Auto je imao 9 godina i 82.000km (rec ce svi yeah right) a na stanje smo ostali paf..., teska apoteka, novi auto prakticki, mehanicki,limarijski,unutrasnjost...,ma divota.

 

I nakon 8 godina sto sam ga imao i presao 100.000km s njim auto me nikad nije ostavio na cesti i imao je niti trecinu kvarova u osnosu na sve ostale prijatelje i poznanike s Bravo-om, i s obzirom da je bio i dalje u top stanju..otisao je za sasvim pristojnu lovu

 

Alfa je kupljena nakon sto sam gotovo godinu dana trazio zamjenu za Bravo, bio 5 mjeseci bez auta nakon sto je Bravo prodan, zaobilazio salone jer sam svjestan da je u njima mozda 5% autiju dobrih. Pogledao desetak autiju privatnih vlasnika u HR i ostao zgrozen stanjem/NEodrzavanjem, i pojavila se Alfa u salonu u Ri..., i vec bez nade rekao mehanicaru ajmo vidit, odmah si odem sredit nesto usput. Digli auto na dizalicu pregledali i vise nego detaljno, provozali..nasli par sitnica za koje sam uspio skinuti cijenu, a auto je bio miljama ispred ostalih primjeraka iz HR, opremu ne treba ni spominjati, a i cijena sasvim fer.

 

Dve godine nakon toga nisam ni najmanje zazalio, kvarovi prakticki nikakvi, i lako moguce da ce i ovaj auto ostat 8 godina kod mene. KM me ne brinu,ako je i sta skidano skidano je malo, jer kad malo bolje upoznas neki model auta i istrazujes, lako znas na kojim mjestima provjeriti koliko je auto vozen.

 

Uglavnom da ne duljim, razmisljao sam i tad o osobnom uvozu, ali nije mi predstavljalo neku isplativost. autosaloni su tad (dok nismo bili u EU) imali sheme da im je prolazila na carini puno manja osnovica nego fizickim osobama, pa su samo na carinskim davanjima opako stedili/zaradjivali. Evo imam papire od Alfe doma, i samo na racun davanja autosalon je platio skoro 1000e manje nego sto bi ja platio da sam takav auto tog godista uvozio za sebe. nije cudo da je carinjen u Zagrebu, kupljen u Italiji,a autosalon je iz Rijeke. I tu se krila prava zarada.

 

Poanta je da ne treba generalizirati,nego sirom otvoriti oci i usi, i naravno vise pari ociju vide vise tog,pa obavezno povesti nekog strucnijeg za sobom. I ne polakomiti se za nekim jeftinim primjerkom pa naglo odliciti. Autiju je bilo i bit ce, ako vas neko pretekne, nac cete nesto drugo.

Link to comment
Share on other sites

uf, nemalo.

 

 

 

kuzim to sve. 5400 je def jebacka cijena al OSOBNO, RHD mi nikak nije nesto sto bi volio vozit, od gusta, sigurnosti, jednostavno, da ga dobijem za 2000 eur na ZG tablice al da ga moram vozit, nis mi ne znaci. Ponavljam, MENI.

 

Stavi se u poziciju kupca koji ima na raspolaganju 5000eur za auto. Hoce dizel i vw. Opcije su mu Golf cetvorke sa 200+ tisuca kilometara i vecinom iz 2000.-2002. godine. Odjednom tu se pojavi modelski mladji auto, dakle Golf 5, dizel, sa normalnom kilometrazom i cijenom maltene istom. Naravno kompromis je RHD.

 

I da , onih 2000 za konverziju je previse. Za taj novac se E90 prebaci i to ako ti se posreci sa armaturom za navigaciju..

Link to comment
Share on other sites

Kod nas nigdje u dokumentima ne pise na kojoj strani je volan tako da samim time nevidim potrebu zasto bi se islo ikoga obavjestavati.

 

Evo Sharan kojeg sam dovezao u 9mj voozi sa desnim volanom na ZG tablice vec par mjeseci i sve normalno. Na tehnickom nisu ni trepnuli.

 

 

E46 i svi auti tog doba nisu zadnja rijec tehnike. Dijelovi za iste se stvarno nadju po bagatela tarifama jos pogotovo ako nadjes prkeo nekog frenda a ne ovak direkt halo njuskalo.

Link to comment
Share on other sites

u srbiji su prosle godine zabranili regu desnjaka jer su preplavili trziste koje je imalo previsoke cijene i domaci dileri su mogli kljuc u bravu i zatvorit biznis. Ljudi su od 2005 pa do sad tamo (u)vozili desnjake cisto jer su ih auti ispadali po 1-2 tisuce eura jeftinije.

 

Znam da nije bas dobra primjer jer nije trazen auto i malo tko kupuje ovaj profil auta ali evo ovaj kandidat moze za 5000eura biti u Zagrebu na primopredaji. Je da su davanja veca nego 1.6 TDi ali najjeftiniji na Njuskici je 10 700. Nek to i nije cijena za koju ce se prodati i neka ode za 9000 jos uvijek ima tri soma lufta, plus bolji auto kao auto, itd. U ovo roknut plincinu i realno imas krstaricu za vijeke vijekova. Automatik, dakle jos te manje kara na kojoj strani si jer samo tuces po volanu..

 

mediaqfbig.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...