Jump to content

VM-Racing aka Rvacki Tjuning


TomiTraktor

Recommended Posts

kao sto pise, prosudite sami

 

Evo...čisto za informaciju i svakome ponaosob na prosudbu...

 

Na sajtu dotične firme sam našao siceve:

-----------------------------------------------------------------------------

Bride Brix II

Prvi recenzirajte ovaj proizvod

 

Raspoloživost:Na skladištu.

 

5.970,00 Kn

 

BrideBrix1_2.jpg

 

Bride Brix II set siceva.

 

Sicevi su u izvrsnom stanju bez ostećenja i rupa. Crvene boje sa tamno crvenim natpisima Bride po srediti sica.

----------------------------------------------------------------------------

 

Obratiti pažnju na natpis *NA SKLADIŠTU* i kako opis ne odgovara slici....

 

I sad ne budi lijen mejlam ja na oficijelni mail ->

 

Dinko Cepak™ On Fri, Oct 3 wrote:

 

Poštovanje...

 

Zainteresiran sam za

http://www.vm-racing.com/magento/index.php/bride-brix-ii.html'>http://www.vm-racing.com/magento/index.php/bride-brix-ii.html

 

Pa me zanima kako stoje stvari s vodilicama/ugradnjom i gdje se to da pogledti...

 

Unaprijed zahvaljujem...

 

 

I tu sad počinje prepiska koju postam u integralnom obliku pa vi sami prosudite svako ponaosob što mislite :)

 

Here We Go ->

 

-----------------------------------------------------------------------------

Info VM Racing to me

show details 10/3/08

 

Reply

 

Pozdrav Dinko,

 

sicevi su izvadeni iz Nissan 200SX S14A, tako da sa tim vodilicama i dolaze. Mi mozemo nabaviti vodilice za drugi auto ako je potrebno.

 

Siceve na zalost za sada nije moguce pogledati, jer jos uvijek nisu stigli u HR. Ti sicevi dolaze u sklopu jedne puno vece narudbe a to je sredinom 11. mjeseca.

 

--

Vedran

http://www.vm-racing.com

info@vm-racing.com

 

--------------

 

Dinko Cepak™ to Info

show details 10/3/08

 

Reply

 

Na žalost nemam S14 tako da mi te vodilice neće baš pomoći...Kada i ako sicevi budu na prodaju možete me mejlati (normalno ukoliko se radi o pravim Bride sicevima a ne kopiji bez štambilja i propisnih oznaka)...mislim može i kopija Bridea ali za drugu lovu :)...skupa sa pravim vodilicama....

 

Unaprijed zahvalan

 

--------------

 

Info VM Racing to me

show details 10/3/08

 

Reply

 

Dinko,

 

hvala na interesu koji si pokazao za Bride siceve. Sicevi su vec sada na prodaju, mi nudimo dvije opcije kupnje, pola sada a pola kada roba stigne u HR ili sve odmah u tom slucaju naravno odobravamo popust na kupljenu robu. U slucaju da sicevi nisu ono sto si ocekivao garantiramo 100% povrat novca bez obaveza prema nama.

 

Kada sicevi stignu u HR poslati cu ti mail osim naravno ako ne budu prodani ranije.

 

Na zalost ne mogu ti ponuditi kopiju Bride siceva jer mi smo orijentirani iskljucivo na orginal robu poznatih i kvalitetnih proizvodaca, ali ako zelis naruciti nesto drugo sto nemamo u on line ponudi za tvoje vozilo slobodno nam se javi, poprilicno sam siguran ti cemo ti to moci osigurati. U tom slucaju rok isporuke ovisi o tipu robe za koji si eventualno zainteresiran. Svi artikli koji ne ulaze u nasu veliku narudbu stizu u roku od 10 - 20 dana u HR, ovisno o porijeklu robe.

 

------------------

 

Dinko Cepak™ to Info

show details 10/3/08

 

Reply

 

Hvala najljepša na opširnom odgovru...

 

Na žalost ne mogu kupiti polovne siceve prije nego ih vidim...Ukoliko ih netko kupi prije, super, nije kraj svijeta. Fejk Bride sam samo spomenu jer ih ima okolo na tone i teško je znati o čemu se radi dok ih ne vidim....

 

Čujemo se ako ne bude navala pa prežive put u HR....

 

zahvaljujem

 

-----------------

 

Info VM Racing to me

show details 10/4/08

 

Reply

 

Dinko,

 

uopce nije problem za siceve, potpuno te razumijem. Od nas uglavnom unaprijed robu uzimaju ljudi koji su vec ranije poslovali sa nama te zbog toga znaju koja nam je poslovna filozofija.

 

Cim posiljka stigne u HR javiti cu ti se. Samo molim te ako mi mozes napisati koji auto vozis, da te mogu dodati u nasu bazu.

 

hvala,

 

-----------------------

 

Dinko Cepak™ to Info

show details 10/6/08

 

Reply

 

Pozdrav...

 

auto je Toyota MR-2 MKIII ('00-'06) '03g....

 

slika u attachu...

 

-------------------

 

Info VM Racing to me

show details 10/12/08

 

Reply

 

Dinko,

 

hvala ti na slici. Moram priznati da tvoj auto izgleda zbilja impresivno, pojava samo takva.

 

Zamolio bih te ako bi mi mogao reci sto je sa Toyota klubom u HR. Pokusao sam se registrirati na njega li izgleda kao da vise ne radi.

 

------------------------

 

Dinko Cepak™ to Info

show details 10/13/08

 

Reply

 

Ja mislim da je to mrtvo...mislim da se nitko ne bavi s tim više....

 

---------------------

 

Dinko Cepak™ to Info

show details 11/25/08

 

Reply

 

Pozdrav...

 

Pretpostavljam da ništa od ovoga?

 

LP

 

---------------------

Info VM Racing to me

show details 11/25/08

 

Reply

 

Pozdrav,

 

ne sve je ok, nismo ih jos prodali, sicevi jos nisu stigli, vrlo uskoro ce stici. Imam te na umu, jos jedan decko sa XXXXXXXXXXXXXX je zainteresiran za njih, no tebe cu prvog pozvati da ih pogledas cim stignu.

 

--------------------------

 

Dinko Cepak™ to Info

show details 11/28/08

 

Reply

 

Pitam samo da se znam isplanirati...postoji neki novi termin dolaska?

tnx

 

------------------------

Info VM Racing to me

show details 12:04 AM (14 hours ago)

 

Reply

 

Pozdrav Dinko,

 

na zalost javila nam se osoba koja je odlucila kapariti siceve i uzeti ih kada stignu. Ako odustane vratiti cemo mu novce, no sansa da odustane je izuzetno mala jer bas si zeli te siceve i niti jedne druge. No ako si ti zainteresiran da ih dodes pogledati, da vidis u kakvom su stanju i kakvu robu inace nudimo mozemo to dogovoriti. Eventualno ako se odlucis uzeti takve ili neke druge siceve od nas u buducnosti. Sljedeci konteiner bi nam trebao doci u 4 mjesecu.

Ovaj konteiner dolazi 17.1. oko 20.1. ce roba biti u Zagrebu i tada se mozemo cuti i dogovoriti da ih dodes pogledati.

 

----------------------

 

Dinko Cepak to Info

show details 12:22 AM (14 hours ago)

 

Reply

 

Hvala na obavijesti...

 

Nemam nista od gledanja tudjih siceva tako da cu probati uloviti neke Bride na netu i dopeljati...

 

-------------------

Info VM Racing to me

show details 1:34 AM (13 hours ago)

 

Reply

 

Dinko, kao sto sam rekao zelio sam da pogledas ove siceve kako bi stekao opci dojam o stanju i kvaliteti rabljenih siceva koje mozemo dovesti, te da se iz prve ruke uvjeris u vjerodostojnost nase tvrtke, odnosno, robe koju dovozimo. To je bio jedini razlog zasto sam ti ponudio da ih dodes pogledati. A kako u 4 mjesecu dolazi nas sljedeci konteiner i s obzirom na to sto si napisao, mi mozemo dovesti drugi set Bride siceva u stil i boji koju zelis, rabljene ili nove, sve prema tvojim zeljama, a sa sigurnoscu ti mogu reci da ces ih sigurno platiti manje nego da ih sam narucujes ako nigdje, kod nas ces ustedjeti na prijevozu sto je najmanje 1800 kn ustede. Meni je osobno izuzetno zao sto nismo uzeli vise setova siceva jer svih 6 setova koje smo uzeli smo prodali prije nego sto su stigli u HR (samo jedan Bride set ostali su Recaro) da sam unaprijed znao da postoji takva potraznja sigurno bih imali jos jedan set siceva koje bi mogli tebi ponuditi.

 

Zao mi je ako se osjecas izigranim sa nase strane, no kao sto sam ti i u ranijim mailu napomenuo decko sa XXXXXXXXXXXXXX je bio zainteresiran za njih, sada ih je odlucio uzeti, a kako nam je on ponudio novce nisam imao izbora se premisljati. Nadam se da shvacas u kakvoj sam poziciji bio te sa sam morao uciniti ono sto je ispravno za moju tvrtku.

 

---------------------------

Dinko Cepak™ to Info

show details 10:34 AM (4 hours ago)

 

Reply

 

Poštovanje...

 

Kao što sam i ja rekao, ne vidim svrhu u gledanju polovnih siceva jer idući koji se eventualno mogu pojaviti sigurno neće biti identični ovima...Kako izgledaju Bride sicevi, znam...vidio sam ih uživo X puta pa sam stog i bio zainteresiran..Strpljivo sam čekao prekoračenje prvotnog roka za 100% vremena jer sam vjerovao da izjava tipa "...jos jedan decko sa XXXXXXXXXXXXXXX je zainteresiran za njih, no tebe cu PRVOG pozvati da ih pogledas cim stignu..." ima neku težinu...No kako ste vi odlučili mene samo mailom obavijestiti nakon čekanja od 4mj da ste to prodali nekom drugom "prvom" za dobrobit vaše firme...sve 5...Za pošiljku u 4mj nisam zainteresiran jer:

 

1. Sudeći po ovome iskustvu pošiljka će kasniti barem 2 mj

2. Sudeći po ovome iskustvu ukoliko i bude nešto što me interesira to ćete prodati nekome drugom 10 dana prije dolaska robe

 

Nadam se takodjer da nećete imati ništa protiv da c/p našu prepisku na ovih 4-5 foruma u HR tako da zainteresirani znaju što im je za očekivati i koji je princip poslovanja...

 

-------------------------

Info VM Racing to me

show details 1:37 PM (1 hour ago)

 

Reply

 

Dinko,

 

izuzetno mi je zao sto se ovako osjecas, no zbog cinjenice da se ti nikako nisi obvezao prema nama na kupnju Bride siceva, nisam se mogao 100% osloniti samo na tvoju zelju da ih kupis. Da si nam ponudio kaparu za siceve, to bi dalo sasvim drugu tezinu tvojoj ponudi i mi vise uopce siceve ne bismo dalje nudili na ponudu. Cak i da si odustao od kupnje, mi bismo ti kaparu vratili jer nam ona samo signalizira koliko je jako osoba zainteresirana za kupnju.

 

Jos bih ti zelio istaknuti tri cinjenice; konteiner kasni u dolasku mjesec i pola dana. Da si na bilo koji nacin bio u dubljoj poslovnoj vezi s nama, znao bi sve detalje oko uzroka kasnjenja, sve smo vodili vrlo transparentno. Te se naravno podrazumijeva da u slucaju kada uzmemo robu za odredenu osobu, da ju ne prodajemo nekom drugom, osim ako osoba odustane od kupnje. Znači, osoba svoju želju treba na neki način financijski poduprijeti jer sama želja nije dovoljna da se nešto kupi. I naravno da moja rijec, da cu te prvog pozvati, ima tezinu, ali mislim da nije realno ocekekivati da cuvam siceve na temelju toga sto si rekao, da bi ih dosao pogledati, dok s druge strane imam osobu koja ne zeli riskirati da ih izgubi i nudi novac da kupi siceve. Dinko, zao mi je, ali zivimo u svijetu gdje novac igra jako veliku ulogu i nama je novac potreban za daljnji rad, nije nam u interesu da novac dugo stoji unutar neke robe na skladistu.

 

Dinko, jos jednom ponavljam, u ovaj posao moj kolega i ja ulazemo jako puno vremena i ono sto je puno bitnije, jako puno srca, nismo ustogljena firma iz koje neces doprijeti do osobe "iza", zelimo biti u potpunoj, pa cak je vrlo pozeljno, prijateljskoj interakciji s nasim kupcima, jako se trudimo sve ih upoznati sto nam naravno oduzima puno vremena. Ovo je prvi put da je netko reagirano s ljutnjom prema nama/meni te mi je izuzetno zao zbog toga, no s druge strane mislim da mjesta ljutnji stvarno nema, ali ne bih pisao ovako dugacak mail, kada imam puno drugog posla, da ne uvazavam tvoje osjecaje i da ti u pozitivnom duhu moje tvrke ipak ne zelim ispuniti zelje i ocekivanja. Jedino sto nisam 100% siguran, jeste da li sam ti trebao napisati da je siceve moguce uzeti prije nego sto stignu u HR, mozda je moja greska to sto sam pretpostavio da je ta opcija tebi potpuno jasna. Jer nama je 50% konteinera rasprodano prije nego sto je stigao u HR. A tako vec stoje stvari i sa sljedecim konteinerom koji bi trebao stici u HR u 4 mj. Nitko nam se nije zalio na kasnjenje u dolasku jer su dobili ponude s kojima su vrlo zadovoljni.

 

Ako ti mislis da smo mi negdje pogrijesili u suradnji s tobom te da postoji stvarna potreba na upozoravanje drugih na nase poslovanje, osjeti se slobodan c/p nasu prepisku po forumima, osobno sam vrlo zainteresiran za reakcije koje ce izazvati. Nadam se da ovu zadnju recenicu neces shvatiti na sarkastican nacin, jer nije bila napisana na taj nacin, vec me osobno vrlo zaintrigiralo kakvu reakciju bi ovakav razvoj dogadaja izazvao kod ljudi koji nisu direktno upleteni u njega.

Ako sam u necem pogrijesio, iskreno se nadam da cu iz ovoga izvuci pouku za daljnji rad.

 

U slucaju da zelis javno objaviti ovo, zamolio bih te da zastitis, odnosno sakrijes identitet kupca Bride siceva, mislim da bi to bilo sasvim korektno.

 

-----------------

Dinko Cepak™ to Info

show details 2:05 PM (34 minutes ago)

 

Reply

 

Poštovanje...

 

Iz razloga koje ste i Vi "razumjeli" se nisam obavezao kupiti *polovne* siceve a bome se nebi niti obavezao da vam dam 2900kn da se igrate s njima 4 mjeseca...Mislim da je sasvim u redu da ja dobijam kamate na moje novce što leže kod mene a ne Vi...

 

Da li to znači da bi mi vi dali kamate na oročna sredstva kod Vas jer Vaš (a ne moj) kontejner kasni?...Kakve veze Vaši problemi sa rokovima imaju veze samnom? O tome koliko Vaša riječ da će te me prvog pozvati ima težinu govori to da me NISTE pozvali...Pošto Vama nije u interesu da Vam novac stojui dugo u robi na skladištu (dakle u ovom slučaju 1 dan) tako nije niti meni u interesu da moji novci stoje u Vašem džepu (u ovo slučaju 4 mjeseca)...Ja sam najkulturnije pitao za informaciju o tome kada roba stiže i dobio *uvjeravanja* od Vas u to da ću biti obaviješten o prispjeloj robi bez obzira na ostale zainteresirane što je, kao što se vidi, bila laž...

 

Ja uopće nisam ljut na Vaše postupke već sam samo odgovorio pristojno na Vaš mail u kojem me obavještavate da ono što ste mi obećali u mailu prije nije više tako i da ste se predomislili...Da, mislim da ću ovo cross-postati na sve forume (s obzirom da sam na info o Vama naletio na nissan forumu mislim da je ok napisati follow up) bez mojih razmišljanja već samo kao informaciju o principu trgovine u kojoj Vi "IMATE" sjedala za X novaca (tako je pisalo na Vašem sajtu), što nemate...da očekujete 50% novaca unaprijed za polovnu robu na osnovu mutne fotografije (bez ikakvih garancija)...da se zatim igrate s tim novcima 4mj...da se kupci sami moraju interesirati za odgađanje rokova (za 100% vremena)...da istima obećajete jedno a radite drugo i td, itd...pa sad neka svako prosudi za sebe....

 

Baš me zanima kako bi Vama izgledala trgovina u kojoj Vi meni dajete novce da ja ubirem kamate na njih a na kraju balade me ništa niti ne priječi da Vam vratim Vaše novce bez da sam robu ikada i naručio...Izi mani....Ako to Vama izgleda kao super opcija, sve 5...za mene, još jedna tipična 'rvacka tjunerska trgovina (na žalost)...

 

Poštovanje

 

----------------------------

 

Eto...kako je to igledalo od 10og mjeseca na ovamo...Pa čisto iz ljubavi prema čovječanstvu molim membere s drugih foruma da to cross-postaju za dobrobit involviranih u budućim transakcijama...

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ne kuzim u cemu je problem...

 

Ko da kaparu njegovi sicevi...

 

Dosa je neko drugi i kapario i dovidjenja...

 

Ovo sta kasni jebiga, nisu to Hrvatski poslovi, tako je svuda...

 

i bas zato sto postoje ljudi kojima je ovo normalan nacin poslovanja,

 

zato nece nam nikad ni bit bolje

Link to comment
Share on other sites

i bas zato sto postoje ljudi kojima je ovo normalan nacin poslovanja,

 

zato nece nam nikad ni bit bolje

 

a ti bi ceko da ti je neko samo reko da je zainteresiran za neku robu, a 5 ljudi ti stoji na pultu sa lovom za taj isti proizvod?

 

pa naravno da je poslovanje ko prvi dode s lovom njegov proizvod... da nebi mozda ceko ekipu koja se 3 godine premislja bi kupila ili nebi kupila... da je ozbiljan kupac, ostavis kaparu, oni naruce /ili je vec u dolasku, neznam kak to njim funkcionira/, ako ti se nesvida vracaju ti kaparu a roba ide na policu u prodaju...

Link to comment
Share on other sites

a ti bi ceko da ti je neko samo reko da je zainteresiran za neku robu, a 5 ljudi ti stoji na pultu sa lovom za taj isti proizvod?

 

pa naravno da je poslovanje ko prvi dode s lovom njegov proizvod... da nebi mozda ceko ekipu koja se 3 godine premislja bi kupila ili nebi kupila... da je ozbiljan kupac, ostavis kaparu, oni naruce /ili je vec u dolasku, neznam kak to njim funkcionira/, ako ti se nesvida vracaju ti kaparu a roba ide na policu u prodaju...

 

Jesi ti uopce procitao orginalni post?

 

da ti citiram bitan dio

bez mojih razmišljanja već samo kao informaciju o principu trgovine u kojoj Vi "IMATE" sjedala za X novaca (tako je pisalo na Vašem sajtu), što nemate...da očekujete 50% novaca unaprijed za polovnu robu na osnovu mutne fotografije (bez ikakvih garancija)...da se zatim igrate s tim novcima 4mj...da se kupci sami moraju interesirati za odgađanje rokova (za 100% vremena)...da istima obećajete jedno a radite drugo i td, itd...pa sad neka svako prosudi za sebe....
Link to comment
Share on other sites

ako ti se nesvida vracaju ti kaparu a roba ide na policu u prodaju...

 

frajer je čekao siceve pola godine, rekli su mu da će ga NAZVAT, a nisu, po čemu zaključuješ da bi mu vratili kaparu nakon godine dana

 

i zašto bi uopće uplaćivao kaparu na nešto polovno čega nema?!?!

da dođem kod njih, vidim siceve i kažem im dolazim sutra po njih, ok pustiti kapar, ali ovo je kurac.

Link to comment
Share on other sites

frajer je čekao siceve pola godine, rekli su mu da će ga NAZVAT, a nisu, po čemu zaključuješ da bi mu vratili kaparu nakon godine dana

 

i zašto bi uopće uplaćivao kaparu na nešto polovno čega nema?!?!

da dođem kod njih, vidim siceve i kažem im dolazim sutra po njih, ok pustiti kapar, ali ovo je kurac.

 

LOL ljudi, u kojoj drzavi vi zivite...

 

Zadnji put kad sam gleda nije postoja ducan sa polovnim Bride sicevima u Europi, a kamoli u Hr...

 

Cijeli svijet funkcionira na isti nacin sa JDM robom... Vidis sliku i narucis, sa tim da tu imas garanciju od ljudi da ako nesto nije kao sta je opisano da dobijes kaparu natrag...

 

 

 

 

 

 

 

Na kraju krajeva dosao je netko drugi i "kapario" iste te siceve, nije ih ni taj cekao...

 

A za kasnjenja... Probajte narucit malo vecu posiljku iz vana i opcenito raditi sa djelovima, pa cete vidit kasnjenja... Tu je najmanje kriva Hrvatska, problem je u onima koji salju...

 

@bubi: po cemu ti zakljucujes da nebi dobio kaparu natrag?

 

Uglavnom znam par ljudi sta su uzimali stvai od njih, i znam da su ljudi od rjeci...

Edited by Lovre
Link to comment
Share on other sites

@bubi: po cemu ti zakljucujes da nebi dobio kaparu natrag?

 

 

 

po pokazanoj profesionalnosti oko toga da će ga

 

1. nazvati kad stigne roba

2. da će biti prvi ponuđen sicevima kad stignu

 

ako im je to bilo teško napraviti, onda nemam zašto očekivati povrat 3000 kuna da su recimo oštećeni. ljudi bivaju preveslani za desetke i stotine tisuća eura kad kupuju stanove i kuće s malo više "garancijskih" papira tako da ovo nema nikakvog razloga za povjerenje

Link to comment
Share on other sites

Svaka prica ima minimalno 2 strane. Bas me zanima jel ima kupaca koji su zadovoljni bili sa poslovanjem te firme. Ja sam osobno bio izigran par puta kad sam vjerovao na lijepe oci i cuvao nesto nekom a mogo sam to prodat...tak da od sad pa nadalje tko prvi s lovom njegovo je. A ovo za kasnjenje...nazalost dogadja se i to dosta cesto...ali mislim da je firma ozbiljna da bi morala placat neke "penal" recimo u obliku popusta ili slicno

Link to comment
Share on other sites

Ovi iz VM rejsinga su žešći likovi, pokušao sam od njih naručit par stvari... dosta smiješno sve to djeluje... Nakon što sam im već bio spreman uplatiti neku kauciju (dosta glupo od mene) nestali su netragom... nit zovu nit pišu... LOL

Link to comment
Share on other sites

po pokazanoj profesionalnosti oko toga da će ga

 

1. nazvati kad stigne roba

2. da će biti prvi ponuđen sicevima kad stignu

 

ako im je to bilo teško napraviti, onda nemam zašto očekivati povrat 3000 kuna da su recimo oštećeni. ljudi bivaju preveslani za desetke i stotine tisuća eura kad kupuju stanove i kuće s malo više "garancijskih" papira tako da ovo nema nikakvog razloga za povjerenje

 

 

I po cemu ga je ovaj izigrao, kad je netko drugi platio novce prije nego su sicevi stigli...

Link to comment
Share on other sites

Jesi ti uopce procitao orginalni post?

 

da ti citiram bitan dio

 

pa ocito imaju garanciju, jel ako nisi zadovoljan sa robom, vracaju ti lovu nazad... ovo za kasnjenje necu ulaziti... ali i dalje stoji ko prvi s lovom njegova roba, uvjek bilo i ostalo...

Link to comment
Share on other sites

I po cemu ga je ovaj izigrao, kad je netko drugi platio novce prije nego su sicevi stigli...

 

 

a daj čitaj malo, obećao mu je da će ga kontaktirati i da će biti prvi kome će se javiti. meni je riječ - riječ, ako tebi nije, jebiga...

Link to comment
Share on other sites

a daj čitaj malo, obećao mu je da će ga kontaktirati i da će biti prvi kome će se javiti. meni je riječ - riječ, ako tebi nije, jebiga...

 

Citaj ti prijatelju:

 

Kada sicevi stignu u HR poslati cu ti mail osim naravno ako ne budu prodani ranije.
Link to comment
Share on other sites

extra> ne sve je ok, nismo ih jos prodali, sicevi jos nisu stigli, vrlo uskoro ce stici. Imam te na umu, jos jedan decko sa XXXXXXXXXXXXXX je zainteresiran za njih, no tebe cu prvog pozvati da ih pogledas cim stignu

 

na kraju se je ispostavilo da ih je taj dečko i dobio. da su face bi ga čekali, ali su mu vjerojatno prodali spiku uplati odmah jer ćeš ih izgubit jer smo pošteni pa ćemo nazvat Dinka koji će ih uzet

Link to comment
Share on other sites

a daj čitaj malo, obećao mu je da će ga kontaktirati i da će biti prvi kome će se javiti. meni je riječ - riječ, ako tebi nije, jebiga...

 

pa jel mu rekao da dođe pogledati siceve kada stignu da zna za ubuduće ukoliko će naručivati šta može očekivati.

 

šta je on trebao odhebati tipa koji je došao sa kaparom, a ovaj ne kapari i na kraju odustane pa ovaj nek lovi ovoga koji je bio voljan kapariti???

Link to comment
Share on other sites

pa jel mu rekao da dođe pogledati siceve kada stignu da zna za ubuduće ukoliko će naručivati šta može očekivati.

 

šta je on trebao odhebati tipa koji je došao sa kaparom, a ovaj ne kapari i na kraju odustane pa ovaj nek lovi ovoga koji je bio voljan kapariti???

 

a on da ceka u luci da dode kontenjer :rofl::rofl::rofl::rofl: looooooool pa frajer mu nije javio alooooooooo

 

daj procitajte tekst jos jednom :doh:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...