Jump to content

VM-Racing aka Rvacki Tjuning


TomiTraktor

Recommended Posts

a on da ceka u luci da dode kontenjer :rofl::rofl::rofl::rofl: looooooool pa frajer mu nije javio alooooooooo

 

daj procitajte tekst jos jednom :doh:

 

 

A ti procitaj da sicevi stizu oko 20.1.2009... danas je 7.1.2009

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ja ne mogu shvatiti takav način poslovanja. lik im se je javio u 4. mjesecu, pa u 11. i na kraju prodaju nekom xy zato jer je uplatio na neviđeno možda par dana ranije. a 99,9%sam siguran da bi taj Dinko uzeo opet od njih da su bili fer, ovako neće

 

ja ne znam koliko dugo se uspijevaju baviti trgovinom, ali na ovaj način neće imati sreće, da opet ne počnem spominjati visinu kapare...

Link to comment
Share on other sites

mislim da je skoro svatko od nas imao i gorih iskustava od ovoga pa nije stavio na forum. nije u redu sto su mu napravili ali da je sad to tako strasno, pa i nije pogotovo sto se radi o rabljenoj robi...

 

imao ja puuuno gore iskustvo s Auto Hrvatskom pa nisam ovdje pisao i na kraju dobio majicu za ispriku... lol

Link to comment
Share on other sites

kako debilni topic, kaj je ovaj mislio da ce mu ovaj doma dopeljat siceve da ih vidi... pa jebote covjek mu je davao pare naravno da ih je uzeo! a i sam mu je napisao da ce ih prodat njemu ako ih netko prije ne kupi!!! kakvu je on njemu garanciju dao da ce ih kupit??? nikakvu!! onda molim ljepo

 

DECKO RADI OD MUHE SLONA!!! i nemogu vjerovat da je fakat tolikog slona napravio!! katastrofa... zapravo smjesno mi je kako je reagirao na to...

 

 

decki su mu fakat ljepo objasnili kako stvari stoje! to kaj je on valjda malouman pa to nekuzi je njegova stvar!! da im je dao kaparu imao bi siceve, sad ih nema i sam si je kriv!!!!!!! a ne da se bavi babskim poslovima... vau sad cu stavit na forume da si me zajebo (makar nije)... daj sere mi se od takvih likova...

Edited by Jopa
Link to comment
Share on other sites

Skupa roba, rijetko tražena, početnog kapitala se nema da se napravi skladište koje je nemoguće poslije rasprodati na našem malom tržištu i radi se sistemom naruđbi.

 

U autohrvatskoj kad naručuješ relijaški pirelli platiš sve i čekaš par mjeseci....znači i oni su u ***** po tome...

Nije da ga branim al ono.......dopeljajte si sami ili otvorite dućan ak mislite da je jednostavno

 

Nemojte me krivo shvatit ali svaki početak je težak i trzav....

Tak sam i ja za gume ove i felge uzeo ljudima pare, dao račun za avans preko firme jedino što sam ja ispoštovao rokove...

 

Stvarno od muhe napravljen slon.....

Link to comment
Share on other sites

daj ovo je komedija, a ti EXTRA si isto komicar veceg reda.

 

 

ako je bride tako trazena roba, a sicevi u dobrom stanju, sigurno ce imat kupca po normalnoj cijeni. po tome ako se radi o IMALO ozbiljnim ljudima, nek uvezu 10ak skoljki, sigurno ce nac kupce, i steci ce neko ime, a ne ovako sramotno se zajebavat i jebat potencijalne kupce i ponasat se ko zadnji cigani. fuj.

Link to comment
Share on other sites

kako debilni topic, kaj je ovaj mislio da ce mu ovaj doma dopeljat siceve da ih vidi... pa jebote covjek mu je davao pare naravno da ih je uzeo! a i sam mu je napisao da ce ih prodat njemu ako ih netko prije ne kupi!!! kakvu je on njemu garanciju dao da ce ih kupit??? nikakvu!! onda molim ljepo

 

DECKO RADI OD MUHE SLONA!!! i nemogu vjerovat da je fakat tolikog slona napravio!! katastrofa... zapravo smjesno mi je kako je reagirao na to...

 

 

decki su mu fakat ljepo objasnili kako stvari stoje! to kaj je on valjda malouman pa to nekuzi je njegova stvar!! da im je dao kaparu imao bi siceve, sad ih nema i sam si je kriv!!!!!!! a ne da se bavi babskim poslovima... vau sad cu stavit na forume da si me zajebo (makar nije)... daj sere mi se od takvih likova...

 

 

slazem se u potpunosti:notworthy:

 

cijeli topic je :doh:

Link to comment
Share on other sites

a on da ceka u luci da dode kontenjer :rofl::rofl::rofl::rofl: looooooool pa frajer mu nije javio alooooooooo

 

daj procitajte tekst jos jednom :doh:

 

ovdje ti nisi dobro pročitao, rekao mu je da ih može pogledati kad stignu u hr da zna a ubuduće, a ovaj odbrusio da neće jer ga ne zanimaju tuđi sicevi.

 

 

a u svemu je ludaman najbolje napisao, otkud mu garancija da će ih ovaj kupiti

Link to comment
Share on other sites

...aj nek mi neko objasni koja je fora prodavat robu koju nemaš i nakraju neznaš ni kad če stiči

ja kad me mušterija nazove ili imam odmah na lageru ili nemam...kaparu uzimam isključivo na robu koju imam i kad ju mušterija vidi a ne na djelove koje ču tek dobit iz italie ili njemačke

Link to comment
Share on other sites

...aj nek mi neko objasni koja je fora prodavat robu koju nemaš i nakraju neznaš ni kad če stiči

ja kad me mušterija nazove ili imam odmah na lageru ili nemam...kaparu uzimam isključivo na robu koju imam i kad ju mušterija vidi a ne na djelove koje ču tek dobit iz italie ili njemačke

 

 

 

Skupa roba, rijetko tražena, početnog kapitala se nema da se napravi skladište koje je nemoguće poslije rasprodati na našem malom tržištu i radi se sistemom naruđbi.

 

 

sve mu je na početku rekao i kako posluju, a ovom se nije svidjelo i BOK

Link to comment
Share on other sites

u tome kaj se dececi zahebaju covjeka koji je interventno uvozio djelove iz japane dok su oni jos u vrticu se igrali s drvenim auticima valjda..

 

i kojeg ne muci koja k kuna vise da dobi ono sta hoce i sta mu je obecano..

i sad ih je ljepo popljuvo s prqavom jer su se prodali za 200 kuna vise mozda a mogli su imati jos gro posla ...

IMHO

Link to comment
Share on other sites

sve mu je na početku rekao i kako posluju, a ovom se nije svidjelo i BOK

 

da sve stoji ali kakvo je to poslovanje da prodaješ nešto što NEMAŠ a piše da IMAŠ na lageru

opčenito mi nije jasno ako su oni kupili te siceve u japanu ili neznam gdje čemu uzimat kaparu prije nego dođu na skladište ... koju imaš garanciju da češ dobit kaparu nazad ako sicevi ne stignu

da je "Dinko " kojim slučajem došao kod njih i tražio da mu nabave takve siceve onda bi bilo smisla tražit kaparu zbog njegovog možebitnog odustajanja kad roba dođe ali ovako ......

Link to comment
Share on other sites

Ovaj topic je stvarno smiješan, pomalo me vraća u film nekih drugih glupih foruma, mislim da ovakve stvari se nebi opce smjele dopustiti da se komentiraju u nekom normalnom okruženju jer ovaj tvoj prijatelj stvarno nije uredu ako misli da ce oni ljudi koji ne pročitaju ovu "priču" detaljno spušit to da je VM neka lopovska firma, ja u potpunosti stojim uz Vedrana i VM racing jer je stvarno trebao netko da pokrene ovakvu robu da se uvozi u naše krajeve, jer je to stvarno rijetka roba i skupa, pa bi zato naravno je trebalo je i kaparat...kako se kaze ko prvi njegova djevojka, u ovom slučaju je jasno objašnjeno danas je ko ima novce prvi u svemu, jer bez novaca nebi ovi ljudi mogli radit...

 

moje iskustvo: kod VM racing sam naručio Tein coilovere, uplatio cijeli iznos...došle su mi svega par dana poslije dogovorenog, al mi je naravno jasno da brodovi MORAJU kasnit jer to nije neko idealno prijevozno sredstvo, sad da neidem u detalje....

Link to comment
Share on other sites

BTW: pitajte bilo koju autokucu koliko se ceka neki rijetki dio, pa cete vidjet uz taj rok koliko ce roba kasnit, dat cu vam primjer: u auto kuci tomić koji je ovlašteni bmw servis ovdje u Splitu jedan moj poznanik je čekao pola godine više od dogovorenog da mu dođu farovi za bmw 5, jer nisu bili obični nego od nekog posebnog modela koji je njegov, nerazumjem se tocno

Link to comment
Share on other sites

BTW: pitajte bilo koju autokucu koliko se ceka neki rijetki dio, pa cete vidjet uz taj rok koliko ce roba kasnit, dat cu vam primjer: u auto kuci tomić koji je ovlašteni bmw servis ovdje u Splitu jedan moj poznanik je čekao pola godine više od dogovorenog da mu dođu farovi za bmw 5, jer nisu bili obični nego od nekog posebnog modela koji je njegov, nerazumjem se tocno

 

da ali razlika je u tome da je tvoj prijatelj "naručio farove" a tomič nije rekao da ih ima na skladištu

 

JEDNOSTAVNO NE RAZUMIJEM KAKO NE VIDITE RAZLIKU IZMEĐU ROBE KOJU NARUČUJETE OD LJUDI DA VAM NABAVE I ONOGA ŠTO TI LJUDI KAŽU DA IMAJU PA PRODAJU

znači ako ja kažem da imam siceve na skladištu onda su sicevi kod MENE

a drugo je ako kažem da ih MOGU NABAVIT

Link to comment
Share on other sites

da ali razlika je u tome da je tvoj prijatelj "naručio farove" a tomič nije rekao da ih ima na skladištu

 

JEDNOSTAVNO NE RAZUMIJEM KAKO NE VIDITE RAZLIKU IZMEĐU ROBE KOJU NARUČUJETE OD LJUDI DA VAM NABAVE I ONOGA ŠTO TI LJUDI KAŽU DA IMAJU PA PRODAJU

znači ako ja kažem da imam siceve na skladištu onda su sicevi kod MENE

a drugo je ako kažem da ih MOGU NABAVIT

 

To na skladištu...to ti je podatak sa njihove stranice, očito je neka greška, al ovakva gungula samo zbog toga dali je na skladištu,a iz prvog ili drugog maila tog lika vm racingu se da naslutit da nisu na skladištu nego trebaju stići...

Link to comment
Share on other sites

tako svaka baba moze imat ducan IMHO

 

nije problem u kapari, al ako je datum dogovoren, priznam max 3 dana kasnjenja!

jer cesto se desi da budu narucili krajem tjedna, pa ne skupe dovoljno da se isplati postarina itd. i onda natezu po mjesec dva...

Link to comment
Share on other sites

evo ja cu komentirat iz svojeg iskustva:

 

najbolje je prodavat nesto sto imas tu, znaci nesto sto je kraj tebe ili par metara dalje u garazi.

ako to nemas, onda reci da ces imati pa ako je jos netko zainteresiran da se zajedno ubode (aka GB).

jednu stvar sam isao frendu prodat koju jos nisam imao kod sebe, radi se o fmic kitu za 200sx ca18det a ne o wiltecovom fmic-u koje sam imao u donedavnoj stalnoj ponudi.

isao napravit uslugu, tako da decko ne ceka ne kombinira ne brine i da mu pomognem jer sam svim nissanovcima donedavno bio uvijek spreman pomoci.

i do tada bi u vecini slucaja uzimao novce samo kada roba stigne i kada ju narucitelj primi u ruke.

no bas taj put se eto dogodilo to da sam dobio par tjedana prije fmic kit za moj 200sx sr20det u roku od 5-6dana i mislim si bit ce tako i za ovaj ca18det.

no nije, i ja nisam imao love da uplatim pa sam trazio frenda da mi da lovu unaprijed, sto je bila greska.

ta firma koja je imala te fmic kiteve koji su fakat dobri, ovdje se vidi kako je to na mom autu slozeno:

http://drift.hr/forum/showthread.php?t=56

 

i tako sam dao svom dobavljacu lovu da naruci za mog frenda fmic kit ca18det i na kraju je ispalo to da ta firma iz D bas sad nema vise tih kiteva no malo po malo su davali povratne info tako da niti ja dugo vremena nisam znao zasto to toliko traje.

od tog dana neki balavi nissanovci koji zaboravljaju pomoc mene oko samog pokretanja nissan kruga u hr a najvise u zg i pomoc pri gewindanju itd. se sprdaju na taj racun sto nisam na vrijeme uspio srediti taj fmic kit i cimaju.

zato sam odustao od takvih pomaganja i vise nemam fmic kiteve za druge niti solo fmic-eve.

i da bi na kraju robu koju sam imao u rukama pricali po njihovim kavama da nemam.

imao sam robu samo sam prodao nekom drugom jer bas tom nekom nisam htio prodat pogotovo jer je bilo povoljno a i zato jer je u to vrijeme a i jos uvijek dosta tesko naci tu stvar pa nek si ju sam nabavlja.

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

daj ovo je komedija, a ti EXTRA si isto komicar veceg reda.

 

 

ako je bride tako trazena roba, a sicevi u dobrom stanju, sigurno ce imat kupca po normalnoj cijeni. po tome ako se radi o IMALO ozbiljnim ljudima, nek uvezu 10ak skoljki, sigurno ce nac kupce, i steci ce neko ime, a ne ovako sramotno se zajebavat i jebat potencijalne kupce i ponasat se ko zadnji cigani. fuj.

 

Po cemu sam ja komicar...

 

Komicari ste vi koji vjewrujete u besplatno i skladista... Covjek ce imati robi i na skladistu, ali dok godi ma ekipe voljne plkatiti unaprijed ce prodati unaprijed... To je cista poslovna logika...

 

A ovo za trazenu robu... LOOOOL... kod nas je sve trazeno dok ne treba platit, onda svima izbije nagla kriza, registracija, porez, godisniji, nova godina, ma milijon isprika...

 

Na prste se moze nabrojati ozbiljne kupce renomiranih aftermarket dijelova...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...