Jump to content

Sportska ispušna grana (izrada)


Recommended Posts

Imas

 

Mille

Lastovcic - moze raditi po uzorku ili po slici

Dak motorsport - meni je pukla na 1.8T

Vesko

 

Sve ovisi koliko para u igri

 

Cijene? Inox? mmstjenka? Varovi? Garancija?

 

Ne pitam za sebe samo me zanima kakva je ponuda kad se vec pise

Link to comment
Share on other sites

Ja konkretno trazim ovo. Tko moze izraditi identicnu granu. Koliko novaca, materjal ?

 

Ovaj gotov proizvod vani ksota 850 eura. Koliko bi kod nas kostalo ? Nekazem da je ovo puno nego bih radije potpomogao nase ljude nego neke tamo ko zna koga.

 

2.016vppd170andcr140c6okkv.jpg

 

2.016vppd170andcr140c88k0h.jpg

 

2.016vppd170andcr140cjhkux.jpg

 

 

EDIT:

 

Ovo je DAK Motorsport varijanta ispusne za 500e. Ne svidjaju mi se ova koljena koja idu u spic. Mada od do sad vidjenog u HR, najpriblizniji produkt gornjim slikama.

 

421327_22366545439063dbjwd.jpg

Edited by SVEN
Link to comment
Share on other sites

Meni je Lastin decko radio Ivica Šuflaj ali nije dobro radila.. misfire idr. simptomi..

Bila je sponzorska pa se nisam zalio a kad je doggy preuzeo auto je stavio h-dev i sve okej.. dakle do grane je bilo 100%.

Dao bih Milletu iducu raditi..

Link to comment
Share on other sites

Mille, ali neće biti jeftino.

 

Posto imam nekog iskustva sa Milletom, pa komentar na ovo:

 

Mille nije jeftin (kako se uzme), ali kad pogledas sta dobijes... pa stavis na papir koliko kosta grana za takvim spec vani, pa platis postarinu i uvoz... matematika je jednostavna.

Pogotovo ako imas neku stvar koju treba malo pripasat, covjek to odradi vrhunski.

 

Da ne kazem da se dogadja i da te grane "izvana" znaju puknut, pa sta onda, salji nazad, natezi se sa garancijom, placaj postarinu itd...

Link to comment
Share on other sites

Na Mazdi trebam novu granu, pitao na nekoliko mjesta i dobio nekoliko punuda.

Razlike u cijeni su onako... poprilicne ali iskustvo je reklo svoje - nisam toliko bogat da kupujem dvaput!

 

Dvoumim se između Milleta, Veska, Meme (Trogir) i jos jednog covjeka, vidio sam i jedne i druge uratke i ne mogu reci ni za jednoga nista lose jer sve sto sam vidio bilo je savrseno. Svi oni rade kvalitetno, rade provare, rade od 3mm stjenke i stoje iza svog posla.

 

Ja skupljam pare za granu pa cu vidjeti i odluciti

 

Inace, trebam tri grane, za mazdu, ficu i za golfa, tako da cu vidjeti cija ponuda mi najvise odgovara jer kako kazem, nema sanse da vise radim 2 puta isti posao!

Link to comment
Share on other sites

Sven, znas da su sa tim "tubular" granama dobici na pd130 minimalni, odnosno ako uzmes ulozeno dobiveno - zanemarivi. Osim ako ne juris 300 konja, daj nekom da ti preradi vulgaris oem "gus" granu i vozi. Evo exfreerider se tak vozi i nema problema, skupa sa gomilom auta po stranim forumima sa 250+ konja.

A sto se tice ispusnih sustava i grana, za Mileta sam cuo sa vise strana, od ljudi koji nisu na forumu da odlicno radi, a vjerujem da to moze sloziti bolje od ovih ponekad fuserskih internet grana.

Link to comment
Share on other sites

Na Mazdi trebam novu granu, pitao na nekoliko mjesta i dobio nekoliko punuda.

Razlike u cijeni su onako... poprilicne ali iskustvo je reklo svoje - nisam toliko bogat da kupujem dvaput!

 

Dvoumim se između Milleta, Veska, Meme (Trogir) i jos jednog covjeka, vidio sam i jedne i druge uratke i ne mogu reci ni za jednoga nista lose jer sve sto sam vidio bilo je savrseno. Svi oni rade kvalitetno, rade provare, rade od 3mm stjenke i stoje iza svog posla.

 

Ja skupljam pare za granu pa cu vidjeti i odluciti

 

Inace, trebam tri grane, za mazdu, ficu i za golfa, tako da cu vidjeti cija ponuda mi najvise odgovara jer kako kazem, nema sanse da vise radim 2 puta isti posao!

 

pune li argonom tokom varenja ?

 

Sven, znas da su sa tim "tubular" granama dobici na pd130 minimalni, odnosno ako uzmes ulozeno dobiveno - zanemarivi. Osim ako ne juris 300 konja, daj nekom da ti preradi vulgaris oem "gus" granu i vozi. Evo exfreerider se tak vozi i nema problema, skupa sa gomilom auta po stranim forumima sa 250+ konja.

A sto se tice ispusnih sustava i grana, za Mileta sam cuo sa vise strana, od ljudi koji nisu na forumu da odlicno radi, a vjerujem da to moze sloziti bolje od ovih ponekad fuserskih internet grana.

 

znas da je tuning skup malih poboljsanja koji na kraju cine "nesto" . Naravno neces sa svakim upgrejdom dobit ko cipanjem sa 100 na 150 konja.

 

Sven ako ibiza od AM motorsporta vozi 10 sek na grani od seriske turbine 130 ks onda ne vidim zašto ic dat 500+ eura za drugu.

 

Ma ne kazem da nevalja i da nemre. Cisto me zanimaju ponude. Ak netko napravi ovo za stvarno super cijenu zasto ne kupiti ? Mada je i ova cijena od 750 ili koliko vec eura cisto ok.

Link to comment
Share on other sites

Mille mi je radio neke fantasticne stvari na bivsem vozilu i mogu ga samo pohvaliti. Netreba puno pisat, njegov rad treba vidjet svojim ocima, a njegov rad je sam sebi reklama.

 

Seb ako jos nisi bio kod Milleta fino se dogovorite i odi baci oko. ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...