Jump to content

Koje ulje i svjećice ?!?


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Vesko: ne mogu mu pomoc sto se tice toga, jer nemam garaze..

A sto se tice cuvanja, tu mislim da mu nista ne fali.. :) trenutno je cist i pod vedrim nebom, nece prohrdjat.. :)

 

Rene: kolko para su one cerade? Iako mi je to tlaka jer skoro svaki dan upalim i sjednem u auto..

Link to comment
Share on other sites

Moj više ne cvili niti nakon što je vani na debelom minusu, ali je davno prije znao cvilit minutu na hladno jer je imao neku tvorničku grešku sa zatezačom zupčastog. To sam promijenio pa je sad 30kkm sve ok. Tako da bit će da imaš slični problem...

Link to comment
Share on other sites

Pa i klinasti ima španer i/ili rolicu (nisam pogledao pa ne znam).

 

Pa zato kazem da mi je to zvuk klinastog, a ne zupcastog..

Pa cu to sad pogledat.. iako pacey kaze da njemu na bmw isto tako cvilka dok se ne ugrije..

Link to comment
Share on other sites

Kad se radi veliki servis onda se i klinasti mijenja sa španerima/rolicama.

 

VKMA%2031223.bmp.jpg

 

Znam, ali to je valjda u servisu mjenjano.. A nije to garancija da španer ne može otići prije 90 000 km ili 5 god..

Zato moram pogledat.. :) Kad se ugrije ne čuje se niš..

Ja sam na kombiju LT35 bio uzeo novi španer koji košta 3500 kn i raspao se nakon pola godine.. u servisu je kupljen bio.. :doh:

Link to comment
Share on other sites

Znam, ali to je valjda u servisu mjenjano.. A nije to garancija da španer ne može otići prije 90 000 km ili 5 god..

Zato moram pogledat.. :) Kad se ugrije ne čuje se niš..

Ja sam na kombiju LT35 bio uzeo novi španer koji košta 3500 kn i raspao se nakon pola godine.. u servisu je kupljen bio.. :doh:

 

Na takvim autima se ne radi veliki servis kad je propisan nego nešto ranije. Taman sad na 60kkm bi ti bilo vrijeme. ;)

Link to comment
Share on other sites

pošto ja osluškivam svaki mogući zvuk.. :D dal se vama na tfsi sad kad je ovako hladno čuje lagano kvrckanje, kao da se npr. čuju hidropodizači?

i remen tračni malo kao da se čuje dok se ne ugrije, jel to normalno? jer ja na dizelu ništa nisam čuo osim roktanja i malo zamašnjaka kad je hladno.. :D

 

jer ne vozim auto sad, nego samo upalim da odradi na leru 15-20 min..

To je najnezdravije moguće sto radiš. Radije neka stoji jer rad u ledu kada je hladan mu samo škodi. Bolje da se provozas

Link to comment
Share on other sites

Na takvim autima se ne radi veliki servis kad je propisan nego nešto ranije. Taman sad na 60kkm bi ti bilo vrijeme. ;)

 

Znam, nego kazem opcenito.. Bit ce promjenuto sve uskoro, jer ne pravim nista km trenutno..

I nisam kod kuce vecinom, pa kad se vratim s terena..

A ti pripremi xenum sutra.. ;)

 

 

To je najnezdravije moguće sto radiš. Radije neka stoji jer rad u ledu kada je hladan mu samo škodi. Bolje da se provozas

 

Pa moram ga pustit na leru da odradi 15 min i onda provozam koji km..

Ali kad je bio pao snijeg nisam mogao vozit pa sam samo bio pustio da malo odradi zbog akumulatora..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...