Jump to content

Payen brtve glave


Recommended Posts

za tolko ga ja dobim, +- par kn

a Payen dobim za 110kn LOL. ako nema problema s njima uzmem Payen i dobro bude, pa nije znanstvena fantastika složit dihtung glave :)

A ako procuri, zbog "uštede" od 100 kn skidanje glave, strojna obrada, pa ponovo montaža. Al veliš, ako bi išao na ziher, gdje je tu onda zabava :lol:.

Link to comment
Share on other sites

pa zato i pitam. ako nitko nije imao problema sa payenom onda nebi ni ja trebao imati

ne mislim šparat 100kn ali realno gledajući može i Reinz procurit

 

 

al u pravu si, ako je ovo "druga" klasa onda ću uzet Reinz i bok

 

 

naručio kod Rime, najbolju cijenu ponudio :thumbsup:

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

Za 100-njak kuna se ne bih razmišljao,kupiš provjereno i miran si.

 

Ako već štediš štedi negdje drugdje (izlasci,cigarete itd) a ne na dihtungu glave.

 

Sa ventilima je ista priča,ako kupuješ kupi svih 16 novih,skupa sa vodilicama.

 

Jer ako tu fulaš ne gine ti ovo što tcode kaže,pošto si sam skidaš onda opet strojna obrada + brtva glave i ostale sitnice te na kraju vrijeme za slaganje koje je ujedno i vrijeme bez auta.

 

Nije da ideš na neke utrke od životne važnosti pa da moraš sklepati preko noći,strpi se i složi kako treba.

Link to comment
Share on other sites

čitaj gore, naručen Reinz preko Rime

nemam namjeru kupovat 16 novih ventila jer glava ima 80-ak tisuća km. vodilice idu sve nove

 

ne pušim a na izlascima ću štedit za par godina, sad mi još nije vrijeme za to

 

 

a na kraju krajeva, pošto nitko nije imao problema s Payenom očito je i on provjeren

 

 

znači, ne šparam ali ne namjeravam ni bacat novce tamo gdje ne treba. zato i pitam što i kako. hvala svima na info

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

ljudi su s reinzom večinom zadovoljni, makar sam čul i par slučajeve gdje je baš reinz prdnul, sve ovisi o kojem se motoru radi

 

pošto se bavim strojnom obradom moram se dotaknut teme vodilica, ma koje kod nas da kupiš imat će ti lufta

 

nema mi gore stvari od promjene vodilica i onda onaj izraz lica mušterije kad skuži da imaju isto lufta ko i stare

bačen novac u vjetar

 

tako da ti je moj savjet ako su stare vodilice k čemu bolje ih ne mjenjat jer taj materijal koji je u originalu je u svakom slučaju bolji od onih zamjenskih vodilica koje kupiš po našim dućanima s previše zračnosti u startu

Edited by 13DM
Link to comment
Share on other sites

ljudi su s reinzom večinom zadovoljni, makar sam čul i par slučajeve gdje je baš reinz prdnul, sve ovisi o kojem se motoru radi

 

pošto se bavim strojnom obradom moram se dotaknut teme vodilica, ma koje kod nas da kupiš imat će ti lufta

 

nema mi gore stvari od promjene vodilica i onda onaj izraz lica mušterije kad skuži da imaju isto lufta ko i stare

bačen novac u vjetar

 

tako da ti je moj savjet ako su stare vodilice k čemu bolje ih ne mjenjat jer taj materijal koji je u originalu je u svakom slučaju bolji od onih zamjenskih vodilica koje kupiš po našim dućanima s previše zračnosti u startu

 

hoćeš kvalitetne vodilice :naughty: :D

Link to comment
Share on other sites

nije moguće da ostanu stare vodilice jer su na portanju smetale da se mogu obradit svi dijelovi kanala

 

na 8v glavi s početka topica se dosta vidla razlika s novim vodilicama. vjerojatno ovisi od auta do auta

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

hoćeš kvalitetne vodilice :naughty: :D

 

ajd da čujem tog asa iz rukava

 

da se razumijemo, kod mene nema navbavke vodilica s moje strane, ono kaj mušterija donese to i ugradimo

stojim iza mjera i svog posla a ne iza današnje kvalitete autodijelova, naravno čast izuzecima koji su rijetki i cijenom obično ne odgovaraju našem tržištu

Edited by 13DM
Link to comment
Share on other sites

Ja mijenjao vodilice i napravljene su onako kako trebaju(tolerancije koje propisuje proizvodac).

 

što se proizvođača tiče uvijek ima gornja i donja mjera, realno je proizvođaču jedino bitno da mu nov motor u rukama budale ne stane pa stoga najebu oni normalni zbog par budala

a puca mu ona stvar jel će auto napravit 100tkm il 400tkm

Link to comment
Share on other sites

hmm, reinz je renomirana marka, ali ja uzeo njihovu brtvu ventildekla i slini u vražju mater, makar su mi rekli samo oem, ali eto bila super cijena i sad moram prat motor jer je naslilnilo okolo sve.. s oem nikad ništa.. znači pišljiva brtva poklopca ventila.. my 50 lipa.. :)

 

da ne bi sad dežurni dušebrižnici krenuli pametovat, ugrađena je od strane mazda mehaničara te kao i uvijek dosad na kritična mjesta je stavljena diht masa..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...