Jump to content

android 2din iskustva..


Dinko

Recommended Posts

Poslao sam im poruku danas, ne rade sa Xtrons, ja sam mislio da ga ti Dex imas?

 

Nije moj Xtrons. Iskreno ne znam koja je moj marka. Ne pise nista gore.

 

Znam samo da radi bez greske. :D

 

Sent from my RNE-L01 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tip iz Aftermarketa mi je rekao da androidi ne kuže/ne mogu kontrolirati DCC, to mi je bilo čudno. Poslao upit u Xtrons, i isto su mi odgovorili.
Kaj nije to cudno, obzirom da preko android HU mozes gledati razne pizdarije, da nisu smislili da mozes pokllikat jednu od 4 opcije DCC-a?

Bas sam se bio nabrijao da cu si to uzet al ocigledno necu jer ne zelim izgubiti DCC.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Ako koga zanima naletio sam na akciju na eonon.com

Naručio sebi jedan, 174 eura izašlo 4gb, octa core obd2 i kamera gratis

https://www.eonon.com/Eonon-Android-Car-Stereos-Prime-Day-Deals-2019.aspx

Nadam se samo da nije kakva prevara :D

 

Ovo sam uzeo, zadnji bio

https://www.eonon.com/Android-Car-GPS/2-Din-GPS-Navigation/Android-8-4G-RAM-Octa-core-32G-ROM-Spli-Screen-DSP-features-with-fully-digital-processing-chip-from-ADI.html

Edited by Rockatansky
Link to comment
Share on other sites

Tip iz Aftermarketa mi je rekao da androidi ne kuže/ne mogu kontrolirati DCC, to mi je bilo čudno. Poslao upit u Xtrons, i isto su mi odgovorili.
Kaj nije to cudno, obzirom da preko android HU mozes gledati razne pizdarije, da nisu smislili da mozes pokllikat jednu od 4 opcije DCC-a?

Bas sam se bio nabrijao da cu si to uzet al ocigledno necu jer ne zelim izgubiti DCC.
Sto je DCC?

Ja sam potrosio za Audija vise na custom kablove, nego na sam radio. Ali zato SVE radi.
Link to comment
Share on other sites

Tip iz Aftermarketa mi je rekao da androidi ne kuže/ne mogu kontrolirati DCC, to mi je bilo čudno. Poslao upit u Xtrons, i isto su mi odgovorili.
Kaj nije to cudno, obzirom da preko android HU mozes gledati razne pizdarije, da nisu smislili da mozes pokllikat jednu od 4 opcije DCC-a?

Bas sam se bio nabrijao da cu si to uzet al ocigledno necu jer ne zelim izgubiti DCC.
Naravno da ne mogu kontrolirati. Gledaj za kineE koji imaju kao dual display shemu, pa ti ostaje original prikaz ekrana s jedne strane, a s druge android

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ne znam jel vec bilo..ali dal netko ima problema prilikom spajanja HU na wifi mrezu preko hotspota na ajfonu?

Naime, svaki put kada pokusavam spojiti HU px5 chip na android 8.0 sa hotspot-om na ajfonu, javlja mi “wifi authentification problem” odnosno ne zeli se spojiti iphone hotspot.

Nakon nekoliko pali-gasi wifi i hotspota se uredno spoji i onda radi normalno internet..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...