Jump to content

android 2din iskustva..


Dinko

Recommended Posts

za sada je još i dalje puno bolje kupiti s Windows CE sustavom jer je potpuno nezahtjevan a time i brz a i pouzdan

Android je dosta zahtjevniji sustav i onda treba gledati da komponente budu što jače/bolje tj. skuplje. A i onda kada se Android vrti na dvostruko jačem procesoru nego Windows CE multimedija i dalje je ova sa Windowsima brža. Android super radi na multimediji od 800+ eur ali ovi najjeftiniji su prespori. Prednost Androida je što ima veći izbor aplikacija nego Windows ali opet pola toga je neupotrebljivo zbog ograničenja hardwarea

Link to comment
Share on other sites

prelistao sam sta imaju... kaze najprodavaniji 2din model 128MB radne memorije... pa dali ljudi imaju pileci mozak? :lol:

 

Moj savjet je kupi tablet, napravi od stakloplastike okvir za njega i udri... Radit ce ti super... Vidio sam ekipa to masovno radi... ako se odlucis na ove kineze, uzmi onaj koji ima 1gb i bolji procesor i noviju verziju androida...

 

 

Ili ovo (Pioneer Appradio)

https://vid.me/Q1v0

Link to comment
Share on other sites

Moj savjet je kupi tablet, napravi od stakloplastike okvir za njega i udri... Radit ce ti super... Vidio sam ekipa to masovno radi...

to je prevelika zafrkancija, polu-rješenje i ne može nikako raditi super jer tableti nemaju pojačalo u sebi da bi pogonili zvučnike u autu kao što imaju HU / multimedije, a da ne govorim o drugim stvarima...

Link to comment
Share on other sites

što znači da treba kupit pojačalo i cijela ta zafrkancija sa plastikom da bi se po skupljoj cijeni dobila lošija stvar nego što odma dobiješ s gotovom multimedijom

 

Gotovom multimedijom kao sto je Pioneer, Alpina itd... Ne mozes ova kineska sranja nazivati multimedijom...

Link to comment
Share on other sites

eto kolega kaže da je recimo zvuk bolji nego OEM u BMW E46 coupe...

Radi jedno 2g već i nisam čuo da se nešto požalio... čita sve živo, može imati i TV ako uzeš tu verziju.... ma uglavnom miljon kombinacija ima....

Ja sam gledao sebi za Fiestu P&P za cca 1800 kn sa dostavom....ali trenutno imam važnije prioritete....

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Radi se o 1din Android radiu posto mi ne ide 2din u Zafiru.

 

Gledam ovako nesto. I onda jos provuc kablove za jedan dodatni display za malog da gleda.

 

http://www.ebay.com/itm/8-In-Dash-Car-Stereo-GPS-Navi-Radio-Single-1-DIN-BT-Detachable-head-unit-USB-/232005187422?hash=item360496375e:g:ECoAAOSw8w1X7NQo&vxp=mtr

 

Gledao sam testove na jubitubu i radi sasvim solidno. Jos stavim gore Here navigaciju i to bi bilo jebeno kak mi se cini.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da je star topic, ja imam nekih 2mj android kineza koji vizualno kopira rns510 ali malo u stilu ovih novih iz b8 passata. Ukratko da mi netko pokloni rns nebi ga vise vracao u auto, ovo je bolje u svakom detalju, od zvuka, rezolucije ekrana, capacitive touchscreena, bord kompa koji preko can cita litre goriva i milijun detalja, bez da uopce spominjem google maps spojene na net kao navigaciju, youtube, internet radio... BT radi kao 9w7 premium (cita imenik i sve), kamera radi i crte se pomicu s okretanjem volana, tipke na volanu ne samo da rade nego mozes programirati sta koja radi, prikaz klime radi, uglavnom radi sve kao rns samo brze, bolje i ljepse.

Edited by BM0021
Link to comment
Share on other sites

Vidim da je star topic, ja imam nekih 2mj android kineza koji vizualno kopira rns510 ali malo u stilu ovih novih iz b8 passata. Ukratko da mi netko pokloni rns nebi ga vise vracao u auto, ovo je bolje u svakom detalju, od zvuka, rezolucije ekrana, capacitive touchscreena, bord kompa koji preko can cita litre goriva i milijun detalja, bez da uopce spominjem google maps spojene na net kao navigaciju, youtube, internet radio... BT radi kao 9w7 premium (cita imenik i sve), kamera radi i crte se pomicu s okretanjem volana, tipke na volanu ne samo da rade nego mozes programirati sta koja radi, prikaz klime radi, uglavnom radi sve kao rns samo brze, bolje i ljepse.

To je samo za fauve?

Link to comment
Share on other sites

ja sam to dugo gledao trazio... jos ne postoji dobar model... vise se isplati sloziti i ubaciti tablet ili uzeti pioneer appradio, sloziti ARUR na mobitelu i rokaj...

 

Što točno dobijem time? Imam Pioneer AVIC-F50BT i Andriod telefon?

Tnx

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...