Jump to content

5. INA Kumrovec rally 4.-5.03.2016


Seb

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Bio, sutra stavljam zetov pokaz u recent pickups

Onda meni golfa posudis na godinu dvije?

Ne seri. Slozit ce se. Biti ce opet krvi i znoja i neprospavanih noci i ne kazem da ce bit lako al slozit ce se. Dogodilo se jbg, sta sad. Lako srat sa strane. Malo doci k sebi pa opet na stazu.

Link to comment
Share on other sites

Sve pet... Na žalost karter je slaba točka na tom autu Tj najniža točka i nije prvi put da sam ga oštetio ... Jednostavno ne vidim način kak da riješim taj problem ... I na Poreču di je puno ljepša cesta imao sam isti slučaj... Netrbas se brzo vozit da bi ga oštetio :/

 

44 su mi na leđima, dosta me iscrpljuje sve to, nisam vise ko prije, bojim se da u pravoj trci nebi uživao ko sada jer sada vozim totalno opušteno... Sporije sa rezervom ali sa velikom količinom gusta... Zato se nećakam dali da vozim ili ne... Suvozač me me stišće da idemo jurit za pravo a ja nisam baš ...

 

Seb, ja kako sam gledao filmić i znam kakva je za voziti, mene je cimalo dok sam gledao:mellow:

 

Ne možeš ti niti ići full gas, kad u podsvjesti imaš misao da moraš paziti na karter...

 

Iako mi ovjes izgleda mekaniji nego što bi IMHO trebao biti...

 

svejedno, super vožnja na sve :)

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi filmski da sad velim da bi, al ne sjecam se vise, dugo sam vjerovao da cu ga izvuc na cestu a tek pred kraj poceo gledat i lijevo od stupa...to je ko ono kad pucas penal i nisi odlucio oces lijevo il desno pa ode ravno u golmana

 

Crni Fože bože!

 

 

Oces pod racun Peugeot 207 da se imas s cim vozit, pravi rally auto sa dusom? :D

Ajde, bude se slozilo, pa ces na vw meetu moc kurit gume konacno. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Fakad mi zao Fog, imas i moju podrsku, samo hrabro i sastavit ce se taj lim. Nadam se da nije puno stradalo. Alo ce ti nesto dijelova trebat imat cu ih viska uskoro nadam se. Motor, ic, airbox, crijeva.. svasta ;)

Link to comment
Share on other sites

... jedan Civic je imao prekrasan drift ali je u drugom prolasku izuo prednju desnu gumu..

 

 

Evo jedna moja snimka hondice od petka :)

 

 

 

I par fotki sa Tuhelja iz boxa u petek :)

 

Btw Fog, ovo bu se slozilo. Bitno da ste vi ok.

 

IMG_1745.jpg

IMG_1792.jpg

IMG_1779.jpg

IMG_1777.jpg

IMG_1776.jpg

IMG_1775.jpg

IMG_1774.jpg

IMG_1773.jpg

IMG_1771.jpg

IMG_1769.jpg

IMG_1768.jpg

IMG_1767.jpg

IMG_1766.jpg

IMG_1765.jpg

IMG_1764.jpg

IMG_1763.jpg

IMG_1762.jpg

IMG_1761.jpg

IMG_1760.jpg

IMG_1759.jpg

IMG_1756.jpg

IMG_1755.jpg

IMG_1753.jpg

IMG_1750.jpg

IMG_1749.jpg

IMG_1748.jpg

IMG_1746.jpg

IMG_1744.jpg

IMG_1743.jpg

IMG_1740.jpg

IMG_1739.jpg

IMG_1738.jpg

IMG_1735.jpg

Edited by FlashBack
Link to comment
Share on other sites

Ja cak mislim da nije toliko grdo kako izgleda... Vjerujem da je motor ok, a ako je i mjenjac ok, onda se ovo ostalo relativno lagano zamijeni...

 

A snimka, gledam i ne znam, mozda je ovjes pretvrd ili premekan, pa ga je uznemirilo na hupseru, skliska cesta, nije jos upoznao auto... Da je i drzao gas mislim da bi otisao van, jedino kaj je mozda mogao kociti... Ali lako je sad pametovati iz fotelje... Uglavnom steta :(

Edited by ND4SPD
Link to comment
Share on other sites

Medic, na prvu se cini da je iza kilera sve cijelo osim nosača servo pumpe ali znat cu tocno za koji dan kad se sve raskopa.

 

Semper, imam vec par kupaca iz hr i izvana, i za cijeli auto ili dijelove, ali tek onda nisam nis napravio. Jedino ako popravak bude neisplativ idem po drugog a ovaj ostaje za dijelove

Link to comment
Share on other sites

Sve pet... Na žalost karter je slaba točka na tom autu Tj najniža točka i nije prvi put da sam ga oštetio ... Jednostavno ne vidim način kak da riješim taj problem ... I na Poreču di je puno ljepša cesta imao sam isti slučaj... Netrbas se brzo vozit da bi ga oštetio :/

 

44 su mi na leđima, dosta me iscrpljuje sve to, nisam vise ko prije, bojim se da u pravoj trci nebi uživao ko sada jer sada vozim totalno opušteno... Sporije sa rezervom ali sa velikom količinom gusta... Zato se nećakam dali da vozim ili ne... Suvozač me me stišće da idemo jurit za pravo a ja nisam baš ...

 

Trebaju ti amortizeri+opruge koji će biti bolje pogođeni za rally,auto bi ja uz to još podignuo par cm.

 

Što se tiče godina niš ti nije kasno,ako možeš samo naprijed.

Link to comment
Share on other sites

Trebaju ti amortizeri+opruge koji će biti bolje pogođeni za rally,auto bi ja uz to još podignuo par cm.

 

Što se tiče godina niš ti nije kasno,ako možeš samo naprijed.

 

a vidjet ćemo...suvozač je u potrazi za novim ovjesom...stalno me nagovara...ak niš drugo zekat ćemo se i dalje kao nule :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...