Jump to content

THP Solutions


Hic

Recommended Posts

Evo ga, 400.7HP, malcice dima, ali DOSTA MANJE od 383 sedoxovih.

100-200 11.1s Racelogic, 2 osobe u autu i 1/4 tanka. Ovisno o saltanju od 11.1-11.5s

749da121800a3746938870cc4c6a8cb0.jpg


Odradjena i 8brz getriba, XHP Stage 3, pregazen alpina sw, preporod stoljeca.

Cuvajte se raznih “alpina”.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites



Odradjena i 8brz getriba, XHP Stage 3, pregazen alpina sw, preporod stoljeca.

Cuvajte se raznih “alpina”.



Ispravak: jedini pravi Alpina sw radi Dominik Palic.

Sve ostalo su RAZNE ALPINE.

Tog se pazite. Da covjeku ne useremo posao bez veze.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hic said:

 

 


Ispravak: jedini pravi Alpina sw radi Dominik Palic.

Sve ostalo su RAZNE ALPINE.

Tog se pazite. Da covjeku ne useremo posao bez veze.

 

 

 

 

Znaci, da malo elaboriram ovo.

 

U zadnje vrijeme na trzistu se pojavilo masa raznih wanbee tunera, koji eto, ljudima valjaju svakakve mape, sto motora sto mjenjaca.

 

Za BMW mjenjace, samo su 2 rjesenja: aftermarket XHP i popularni Alpina software.

 

Ja radim XHP i imamo NULA problema s mjenjacima.

 

Na primjeru ovog 435xd.  Auto kad je u sportu i dodje do 200, mjenjac skace izmedju 2 brzine, ima knedlu, i polako krece prema 250. Ako ides 4tom na 3500rpm, i stisnes pun gas, prebaci u 5tu pa u 6tu. Ubaci u comfort. Uglavnom sranje.

 

Sa XHP stage 3, ide normalno, ostane u 8moj, u sportu, nema knedle, nema prebacivanja ni blesiranja.  Mjenjac radi superbrzo i bez ikakvih problema.

 

Kakav se to "alpina sw" dila, ne znam, i bole me tuki.

 

Jedini pravi s potpisom ima Dominik Palic, i tko zeli takav SW, moze se javiti iskljucivo njemu, gdje ce dobiti pisanu garanciju na 1g (ako se ne varam) i nula problema.

 

Za sve radove na BMW-u i bilo kakvom skupljem autu ga toplo preporucam, radi odnosa s strankama i kvalitetom obavljenog posla.

 

Stay away od svih ostalih, TOPLA proporuka druge vrste.(manimo tu npr Habulina koji je ovlasteni servis i zna svoj posao, govorim o third party deckima).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Hic said:

Imas 435d?

 

ne, ali zanima me kako ispravan auto nakon "kastm" mape ako je uopce a nije upucana neka moze nakon manje od 24h otic u safe mode. kaj nije da "kastm" mape se rade bas specificno za to vozilo pa nebi bas safe mode opalio se

Link to comment
Share on other sites

Prvo, auto nije bio ispravan. Ako smatras ispravnim skakanje mjenjaca izmedju brzina, dim da se ne vidi pola autoputa, overboost safe mode tu i tamo, onda je bio SUPER ISPRAVAN. Kao i golf, pogotovo kad englezi otkljucavaju ecu.

 

No vratimo se na ispravan auto i safe mode. Evo kada dolazi do drivetrain error greske, nakon 250kmh i napumpavanja gasa prema 260. Bas strasna greska :D za do placa i nazad, ali i to je uklonjeno, kako bi se do placa moglo doci sto prije i bez drivetrain errora.

 

Jer, THP ALWAYS DELIVERS!!!

I da ne bi bilo zabune, na Mainline dynu auti se testiraju do 240kmh.

 

Hvala dusebriznicima, drzite nas u formi!

Kao sto lijepo pise:

aef834ab068aaeb93741b10a0d73046f.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Pekx locked this topic
  • Pekx unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...