Jump to content

THP Solutions


Hic

Recommended Posts

Pa dobro da si se udostojio pitati, nakon sto glumis panglua

58mm usis, a ne 50mm.

Pa daj me pozovi kad slozis BMW-a 530D od 500+ ks da to vidim/izmjerimo Dragy-em i bit cu prvi koji ce napisati da je to stvarno tako!!!
[/quote


Jooj pa ovo nisam ni vidio!

Pa evo ti, mjerio covjek sam:

https://www.facebook.com/groups/100.200.crotuned/permalink/769473497308333/

24d96683d57e71f45c513475f18e1a17.jpg

Krepaj od zavisti
Link to comment
Share on other sites

Ne valja ti analogija.
Isto tako je VW renomirano ime pa su uhvaceni u lazi i koliku su ono kaznu platili u USA zbog toga...
Vw-u je "prevara" dokazana i odradili su je radi nametnutih nebuloznih ekoloskih normi te jer su radi toga imali nemjerljivu korist od toga. Ta dokazana "prevara" nije niti malo umanjila njihov renome i bili su svjesni da ga nece umanjiti kod krajnjeg korisnika i prije nego sto su krenuli sa tim.
Da Hic vara kao sto tu pricate, vec davno bi mogao staviti kljuc u bravu isto kako su to napravili svi oni koji su se nazivali velikim tunerima a sada ih nigdje vise nema.
A zasto su zatvorili? Jer su se razbacivali brojkama a najveci im uspjeh bio ubaciti genericku kinesku mapu preko OBD2 stekera. Svaka cast svima, ali ovaj covjek zna sta radi i radi to jako dobro.

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mozda ovako proradi:

Pa daj me pozovi kad slozis BMW-a 530D od 500+ ks da to vidim/izmjerimo Dragy-em i bit cu prvi koji ce napisati da je to stvarno tako!!!
[/quote


Jooj pa ovo nisam ni vidio!

Pa evo ti, mjerio covjek sam:

https://www.facebook.com/groups/100.200.crotuned/permalink/769473497308333/

24d96683d57e71f45c513475f18e1a17.jpg

Krepaj od zavisti

8b9d34e952e96984c7fbc0c56f54f44b.jpg

Evo izaslo kako treba konacno


Aj sada, novi proser, da te pokopam pa na spavanac, sutra ceka audi i bmw.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lool, da me pokopas? Ti mene nemozes pokopati sto se poznavanja turbina tice jer o toj tematici znas vrlo malo. 

Ja sam samo napisao da standardni kompresor na toj turbini nije 50mm, kako si napisao, nego 44,5mm.

Isto tako sam napisao da bi rado SVOJIM OCIMA vidio to vrijeme od 100-200kmh a ne na papiru, jer, mogao bi i ja izmjerit svog keca da ide 7 sek a da mjerim umjesto njega GT3 i stavim lisic na inst ili face.

I zapamti jednu stvar za kraj, ja nisam nikome jalan kad netko nesto dobro napravi !!

Volim svojim ocima vidjeti  a ne rekla-kazala ili gledati papire koji sve trpe. Nesto kao ona stara, ....plot , pička i jebanje.

 

7 hours ago, wragg said:

Vw-u je "prevara" dokazana i odradili su je radi nametnutih nebuloznih ekoloskih normi te jer su radi toga imali nemjerljivu korist od toga. Ta dokazana "prevara" nije niti malo umanjila njihov renome i bili su svjesni da ga nece umanjiti kod krajnjeg korisnika i prije nego sto su krenuli sa tim.
Da Hic vara kao sto tu pricate, vec davno bi mogao staviti kljuc u bravu isto kako su to napravili svi oni koji su se nazivali velikim tunerima a sada ih nigdje vise nema.
A zasto su zatvorili? Jer su se razbacivali brojkama a najveci im uspjeh bio ubaciti genericku kinesku mapu preko OBD2 stekera. Svaka cast svima, ali ovaj covjek zna sta radi i radi to jako dobro.

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk
 

Gdje si ti to vidio da je netko napisao da Hic vara??

Jedino sto se napisalo je da 50 mm kompresor nemoze dati 500+ ks i to je istina.

Nakon toga je Hic napisao da je kompresor 58 mm.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako bih drugacije nazvao tvrdnju da covjek prodaje 420ps pod 527ps? Po tebi to nije nazivanje prevarantom?
Nego, sad mi pade na pamet, kako mjenjac podnosi toliku snagu i okretni momenat?

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Steta sto ne mapiras motore odmah bi ti dovezao gsxr 1000 pa da malo popljujemo prijasnjeg tunera i ti odradis bogovski posao
Svaka čast Hiconji, al za Sukca je Doc Dyno ipak vrh.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk


  • Like 1
  • Samo ljubav 1
Link to comment
Share on other sites

Ducati diavel 2013 sa full termignoni otvorenim auspuhom i njihovom strujom
Serijala bi trebao imati 162ks/127.5NM
Sa termignoniem bi trebao imati nekih 7-10ks više i nešto NM više.
Ima složen quickshifter i kompletna mašina je složena na novo tako da gubitaka zbog mašine i prijenosa ne bi trebalo biti.
Sad me zanima koliko u odnosu na ovo moje non-stock stanje možeš dati snage gore?
Druga stvar pošto je motor na novo presložen i pregledano sve uz novu getribu prijenos sve potrošne materijale te napravljen desmodronic da li daješ ikakvu garanciju na mašinu ako se razleti jer složeno je sve novo/novo.
I naravno zadnje ali ne manje važno koliko taj sport kod tebe košta ako možeš i da li uopće želiš to raditi?



Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Garancija ide ako je Hicov mehanicar slagao.

Gubitaka u prijenosu moras imati, ne postoji vozilo bez gubitaka u prijenostu.

 

Cisto da preduhitrim Hica, da ne trosi touch na iPhoneu.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...