Jump to content

1,5 dci - promjena letecih


Recommended Posts

E sad, imam dilemu. Uzeo sam Clio 1,5 dci i imao je 219.000 km sa frisko napravljenim servisom. Sad ima 228.000 km. Sad sam vec 3. put na moru s njim, voznja po autoputu, gradska voznja, stiskanje (kolko se to moze nazvat stiskanje sa 1,5 dci), auto se ponasa odlicno. U 9.000 km nije popio apsolutno nista ulja, ni mm ne fali, ne dimi, sve super. E sad, znam da je preporucljivo promijeniti letece jer je to ipak puno km. Mene sad zanima da li da mijenjam s obzirom da sve odlicno radi ili ne?

Znaci lova nije apsolutno nikakav problem jer su standard leteci sa popustom 118 kn ( :D ). Zanima me jel bolje da ostavim ovako kako je jer je sve po PS-u ili da ipak preventivno promijenim?

 

Edit: E da, auto je 2006. Znam da od 2006 ne stavljaju one sugave delphi pumpe koje su u banani.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Mi smo preventivno mjenjali na zeninom cliu na mislim 160 tkm... nije trosio ulje, nije dimio sve bilo naj normalnije.

Ali uz sve to kad su skinuti leteci vidjelo se da su jako potroseni . Pojedeni u jedno 4-5 slojeva...

Takon da je svakako za preporuku da se zamjene.

Link to comment
Share on other sites

Ok. Hvala na savjetima. Ovaj tjedan idem promijenit ulje i filtere, pa nek se leteci odmah promijene.

 

nikakav trošak stoga mijenjaj

 

u zadnje vrijeme su mi najčešće radilice za brušenje od clia 1.5dci-a i mazde dizel

bolje onda prije djelovat preventivno

Link to comment
Share on other sites

E sad, imam dilemu. Uzeo sam Clio 1,5 dci i imao je 219.000 km sa frisko napravljenim servisom. Sad ima 228.000 km. Sad sam vec 3. put na moru s njim, voznja po autoputu, gradska voznja, stiskanje (kolko se to moze nazvat stiskanje sa 1,5 dci), auto se ponasa odlicno. U 9.000 km nije popio apsolutno nista ulja, ni mm ne fali, ne dimi, sve super. E sad, znam da je preporucljivo promijeniti letece jer je to ipak puno km. Mene sad zanima da li da mijenjam s obzirom da sve odlicno radi ili ne?

Znaci lova nije apsolutno nikakav problem jer su standard leteci sa popustom 118 kn ( :D ). Zanima me jel bolje da ostavim ovako kako je jer je sve po PS-u ili da ipak preventivno promijenim?

 

Edit: E da, auto je 2006. Znam da od 2006 ne stavljaju one sugave delphi pumpe koje su u banani.

 

Ma mjenjaj, otfuraj Belinicu nek ti sve to zamjeni i mirno spavas

Link to comment
Share on other sites

Promijenjeno sve danas. Leteci su bili malo istroseni, ali nista strasno. Ne znam jel placebo efekt, ali cini mi se da auto sad radi jos tise iako je i dosad tiho radio. Ostao mi je jos samo donji nosac motora i auto je mehanicki bez kune ulaganja.

 

I naravno da je prednji most trebao ic dolje da se skine karter :D

 

Znaci dijelovi + ruke su cca 850 kn. Sad samo gas dalje. Za tjedan-dva pici za Krk. :)

 

Edit: jel se moze nekako servisni interval stavit na 10.000 umjesto 20.000?

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Mozda i nisam, ali eto, ako slucajno netko poznat kupi auto od mene mogu biti opusten jer znam da je auto potpuno ispravan i da nikog nisam zajebao. Ulje i filtere sam ionako trebao promijeniti tako da sam za 300-tinjak kn vise miran ja i sljedeci vlasnik. ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...