Jump to content

Koju struju....


Recommended Posts

U čemu je kvaka kad se stavi struja, nebitno koja, auto se izmapira i sa svim tim sto ima trebao bi teoretski imat npr 500 ks a čiparoš iz njega izvuče npr 350.. ?? Šta se tu moze toliko fulat?? Zar nemaju nekakve osnovne postavke kako sta treba bit???

 

onda promjenis čiparoša

 

nemas sta fulati ak znas sta radis

 

osnovnih podataka ima da, i ako znas i imas dovoljno iskustva, mozes jako tocno postaviti sve vec unaprijed

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

A Golf2 R32 koji odvozio 10.3 vozi na Motronicu :-) I to daily driver, napravio skoro 1000km do Rijeke. I nazad. Uvijek je neko brzi. (kad se vec spominja Thunderbird)

 

Fica 1.8T od 500KM powered by MS bi isto odvozio 10-tku da nije bilo problema ovjesom i pogonom. Ali sta je bilo je bilo. Nadajmo se boljih rezultata ove godine.

 

Tamo se vidi koliko razlicitih auta i setupa ima dobre rezultate na MS. I to za 3 godine nazad. Bili su najbrzi o svojoj kategoriji. Onda je RS2 od Grubelica prvi stigo u 10.

Sad se ceka ko ce prvi probiti u 9. Ko zna... ? Kandidata ima puno.

 

Viruj mi nema puno kandidata za 9!

Odkud ti ta ideja,nek prvo 10 neko takne pa nek se onda nek se poćme prićati o 9!Ja znan zašto ne mogu,ali evo i to se možda riješi do sezone pa ko zna!moja jedina prepreka je getriba!

Link to comment
Share on other sites

moja jedina prepreka je getriba!

 

 

...bolje rečeno pare, kao i svima nama :D

2 Marko : :lol:, mozda ima i tu nesto, al ja bi radije platio čipanje koje traje 10 min nego da traje 5 sati dok se auto ne razleti.. Platio bi i vise samo da ga ne maltretira toliko, al ako to mora bit tako, to je onda druga stvar...

Link to comment
Share on other sites

Nisam pitao, jel se moze postelat struja da se prođe eko test bez katalizatora i jel se na vemsu mogu imat 2 mape, jedna za normalnu voznju 200injak konja i druga za utrke, na nekakav prekidač? :huh::huh:

 

Frend isao na ekotest bez katalizatora i sve je bilo ok osim lambde(1.07 narihtali:). Ali ga pustili.

Sve se to moze imati u jednoj mapi, kad su mali okretaji i slab gas neka stedi benzin, a na jakom gasu neka daje vecu snagu.

Link to comment
Share on other sites

dario sam boost stelas i tako namjestas koliko ces snage imat..ne trebaju ti dvije mape...

Tj. mozes imat jednu za SR i jednu za stazu-cestu

 

Ali sto se tice manje vise snage to je samo boost u pitanju...

 

A ako test nevjerujem da mozes proc bez katalizatora ako auto treba imat katalizator ili se varam?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...