Jump to content

Koju struju....


Recommended Posts

....da stavim na corrada.? Znaci komplet struja + čipanje a da mi neko ne raspe motor jer je fulao paljenje il ga ostavio bez benge il tako nesto,,...

Šta se preporuča???

Motor je 1.8 t i sve je slozeno u motoru. Klipovi, klipnjače, bregaste, turbina garet gt 35... Pogon-prednji

Koliko se moze izvuc snage iz toga i k'o to zna i moze...??? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

vems.....toncija neces uhvatit....pitaj fire-a

 

vipec trlala.....hic:)

 

dta....ivicek pitaj risboa sa foruma

 

sybelle....mislim da kress mapira u hr...

 

sa gt35r sa .63 se moze izvuc oko 600 ks.....

 

racunaj 2 bara 7000+ rpm oko 500 ks na 100-ki....

Link to comment
Share on other sites

vems.....toncija neces uhvatit....pitaj fire-a

 

vipec trlala.....hic:)

 

dta....ivicek pitaj risboa sa foruma

 

sybelle....mislim da kress mapira u hr...

 

sa gt35r sa .63 se moze izvuc oko 600 ks.....

 

racunaj 2 bara 7000+ rpm oko 500 ks na 100-ki....

 

 

Sta bi preporuci? Vems ili bilo koju od ovih??

Bitno mi da se boost moze stelat po brzinama

Link to comment
Share on other sites

vems ti ima sve sta trebas...samo vidi sa fire-om da li je voljan ili moze to odradit.

 

ili se probaj dogovorit sa toncijem i dovest mu auto u st pa da ga ubijemo:)

samo znam da je tonci sad nikakav sa vremenom,ali ga pitaj svejedno.

 

eto pitaj t-code-a isto ako bi ti on to radio...

Link to comment
Share on other sites

baci oko na ovaj thread

 

http://www.myhraweb.com/showthread.php?t=4074

 

ili da ti odmah rezimiram

 

Hic - Vipec, prije i Autronic

 

Megasquirt - Mitja, Fire, (mozda i Akula, Peras i Alfaludjak, ne znam da li i oni znaju)

 

Vems - Fire, Tonci (isto mozda Mr.G, ne znam da li i on zna)

 

DTA - AMOC (Dominik, Risbo)

 

Sybelle - Marinic ili Kreso, pod nadzorom Roberta (isto ne znam da li Maljak zna)

 

EFI - Gubic

 

To bi bilo to u HR, ako sam nesto fulao neka netko nadoda...

 

Motec, platis i doleti ti covjek iz Engleske i mapira tu u HR :)

Edited by ND4SPD
Link to comment
Share on other sites

Koje tebi jabuko mapirao?? :huh:

2 Kutija : Znam da bi tonci to vrhunski slozio jer je to i dokazao, al neda mi se vozit u st, tj. puno me kosta. Nesto se razleti pa ga vracaj ovamo pa opet dole....... Volio bi to tu u ZG radit.

 

 

a ti bi se jeba a da ti ne udje ? :D

tonci radi vrhunski, fire ocito isto radi vrhunski, hic ocito radi vrhunski i iza sebe ima firmu ...

 

baci oko na ovaj thread

 

http://www.myhraweb.com/showthread.php?t=4074

 

ili da ti odmah rezimiram

 

Hic - Vipec, prije i Autronic

 

Megasquirt - Mitja, Fire, (mozda i Akula, Peras i Alfaludjak, ne znam da li i oni znaju)

 

Vems - Fire, Tonci (isto mozda Mr.G, ne znam da li i on zna)

 

DTA - AMOC (Dominik, Risbo)

 

Sybelle - Marinic ili Kreso, pod nadzorom Roberta (isto ne znam da li Maljak zna)

 

EFI - Gubic

 

To bi bilo to u HR, ako sam nesto fulao neka netko nadoda...

 

Motec, platis i doleti ti covjek iz Engleske i mapira tu u HR :)

 

nije prije nego jos uvik...

svi auti kojima je radio autronic i dalje daje podrsku i mapira, dakle autronic - hic i dalje, kao vrjeme koje traje a ne kao prije proslo svrseno vrjeme ...

 

dario,,,

ako si na kovano bacio tolkoa para, na gt 35, na ovo ono ...

najgora stvar koju mozes napravit je stedit na struji, samo se sam sa sobom dogovori koju struju ...

pomom, ako odes kod gore navedenih, kod nije dnog se neces zajebat :thumbsup:

 

mozda bi laganu prednost dao hicu jer ima firmu i stvarno je pokaza svojih radova, a opet s druge strane ako oces neke muzicke zelje onda je mozda bolje kod firea, jer decko ima vremena zajebavat se sa tvojim zeljama

Link to comment
Share on other sites

....da stavim na corrada.? Znaci komplet struja + čipanje a da mi neko ne raspe motor jer je fulao paljenje il ga ostavio bez benge il tako nesto,,...

Šta se preporuča???

Motor je 1.8 t i sve je slozeno u motoru. Klipovi, klipnjače, bregaste, turbina garet gt 35... Pogon-prednji

Koliko se moze izvuc snage iz toga i k'o to zna i moze...??? :)

 

 

Trofaznu, kod HEP-a :P:P:P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Dario sam, to je cist prosto , koju ces elektroniku nebitno, sve je to isto

 

 

 

Ma bitno mi je da neko to posteno izmapira i da se izvuce sto se moze iz toga svega a da se ne istopi motor jer je premalo benge i takve gluposti.. Nisu to nikakve moje zajebancije željica kako bi josey rekao, nego jednostavno da vidim sta mislite k'o mi moze prodati struju i zmapirati auto a da to sve bude tip top... Jel puno trazim??? Ako iz Zg. moram ic u SLO ili u ST ili bilo gdje drugdje, onda jebo nase čipare :D

Link to comment
Share on other sites

Ma bitno mi je da neko to posteno izmapira i da se izvuce sto se moze iz toga svega a da se ne istopi motor jer je premalo benge i takve gluposti.. Nisu to nikakve moje zajebancije željica kako bi josey rekao, nego jednostavno da vidim sta mislite k'o mi moze prodati struju i zmapirati auto a da to sve bude tip top... Jel puno trazim??? Ako iz Zg. moram ic u SLO ili u ST ili bilo gdje drugdje, onda jebo nase čipare :D

 

 

Daj se strpi još koji dan.....pregovaram:D

Link to comment
Share on other sites

nije prije nego jos uvik...

svi auti kojima je radio autronic i dalje daje podrsku i mapira, dakle autronic - hic i dalje, kao vrjeme koje traje a ne kao prije proslo svrseno vrjeme ...

 

 

nisam mislio da ne daje podrsku i ne mapira, nego vise ne prodaje autronic...

Link to comment
Share on other sites

Ma bitno mi je da neko to posteno izmapira i da se izvuce sto se moze iz toga svega a da se ne istopi motor jer je premalo benge i takve gluposti.. Nisu to nikakve moje zajebancije željica kako bi josey rekao, nego jednostavno da vidim sta mislite k'o mi moze prodati struju i zmapirati auto a da to sve bude tip top... Jel puno trazim??? Ako iz Zg. moram ic u SLO ili u ST ili bilo gdje drugdje, onda jebo nase čipare :D

 

Gle, MegaŠtrc jeftin i dobar, čist primjer u ST-u je moj auto, gore kod vas AlfaLuđakov tipso...

VEMS moćniji po funkcijama od MS-a ali i skuplji

ViPEC, MoTEC, DTA, ... - vrhunski sustavi, jako skupi, daju onu pravu OEM finoću

 

Sve u svemu najbitnije ti je stavit bilokoju struju, ali da se dobro odradi i sve uredno spoji. A nakon toga dobar maper, znači samo ga dobro dobro izmapirat. Slušalice za knock, WB02 lambda, laptop i laganica do jebene snage. Kažem ti, taj auto će ić extra na bilo kojoj dobro složenoj i izmapiranoj struji, amen

Link to comment
Share on other sites

Samo provjeri jel bilo koji osim VEMS-a daje mogućnost launch controla i boost controla po brzini kretanja vozila odmah u cijeni...

 

Da nije kod njih ono LC dodatnih 1000EU, boost control još 1000EU... Da se ne zajebeš. Jer taj auto na FWD bez BC/LC a možda i TC je za kurac i totalno neiskoristiv...

 

BTW, a fire ako to hoće raditi, i koliko god tražio je jeftin... Jer dečku skidam kapu na znanju! No za neke ozbiljnije snage ćete morati otići na kočnicu ili u mičevec ili autotim ili u slo... Jer ne možeš baš sve riješiti na autoputu...

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

Imam ja:) Imas na pm.

 

 

 

Od kud ti, sta ga znas? :huh:

Tcod mi dao broj, ne moras mi slat pm :bee:

Moze ključ na ovu temu jer je odluka pala i bas mi je drago da i kod nas ima ljudi normalnih s kojim se mozes nesto dogovorit...

Hvala Tcodu i fireu koji će odradit svoj dio ;)

Konkurencijo, vidimo se u klasi 9 :huh::blink:

Link to comment
Share on other sites

Znači Hic....:lol::cice:

 

 

 

Naravno. Znamo se dugo a i tu mi je susjed ;)

Kaže da ce mu bit čast ako mi izmapira auto a ja cu stavit njegovu sliku na auto, tako da ga ekipa moze prepoznat jer znas da svi kazu da nije isti kod bille i na forumu, pa nek ga mogu prepoznat.....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...