Jump to content

Track Day @Novi Marof


matija0311

Recommended Posts

18301554_10211193199738828_7943916577141

 

Treći po redu Track Day na svima poznatoj karting stazi u Novom Marofu. Da se nakon duže stanke opet malo okupimo, provozamo i podružimo.

Sve isto kao i zadnji puta, vozači koji žele voziti, mogu se odlučiti na samom licu mjesta da li su za vožnju ili nisu.

Cijena trackdaya je 200 HRK
Vozi se 30 minuta, tj. 3 izlaska po 10 minuta, u razmacima od cca pola sata, ovisno o gužvi drugih sudionika (kartinzi i motori).

OBAVEZNA JE KACIGA ZA SVE VOZAČE!

Početak je u 12:00h, svatko tko misli voziti nek se drži toga, tj. do 13:00h budemo pričekali pa krenuli s vožnjama.

U slučaju jače kiše, event budemo pomaknuli na neki drugi datum, čisto radi boxa i ekipe, da ne stojiju pod kišobranima dok se mi ostali vozimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Fredy said:

Odlicna staza za naucit vozit bez obzira na velicinu vozila

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 

 

Mi smo prije 10 god prasili po njoj i bas dobra staza

 

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da su malo zabrijali s cijenom, vozis 3x 10 min za 200kn na stazi koja je realno dobra samo kartingasima i drifterima (njih ionako boli kita za stazu, samo da se prze gume)
Tam je krug ak se dobro sjećam oko 1:05 il' tak nekaj, znaci imas cca 8 krugova, ako nije guzva, po izlasku.

Link to comment
Share on other sites

Ovo su bas nebuloze, izlazis 3 puta po 10 minuta i to platis 200 kn... Radje onda pricekati ponudu na crnom jajetu za karting, pet voznji po 10 minuta za 195 kn i jos se vozis u tudjem vozilu i ne trosis svoje gume, kocnice, benzin... 

Link to comment
Share on other sites

Sjecam se kad sam davno bio, tamo negdje pocetkom 2000-tih, ako se ne varam upad na cijeli dan na Marofu je bio 150 kn i vozis se koliko hoces... 

 

Trebalo bi tako nesto organizirati, samo bi trebalo vidjeti kolika je sada cijena za cijeli dan...

Link to comment
Share on other sites

 
Mi smo prije 10 god prasili po njoj i bas dobra staza
 


Niste bili jedini, kada sad vidim tko mi je tada pokazivao cake voznje I staze stvarno mi je drago da su ti ljudi danas u vrhu HR autosporta a I sire

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, BM0021 said:

S autom nisam vozio, nisam ni gledao kad je netko vozio, gledao sam aute na Raceland Krsko sta je jako slicna staza i ono, mitsu colt nadrkani je bio u elementu, ostali preveliki za to...

 

Potpis.

 

Vozio sam Marof jedino sa kartingom, Raceland odvozio sa kartingom i autima - premalo. Za kart idealno. Usudio bih se reći da je i za motore li-la jer su spore staze.

 

Ovo za driftere čist solidno da tehniku razviju malo. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio s gti-em na Marofu i bilo je onak, fora za probat al skoro 0 adrenalin a Krsko mi se čini jos manja staza, gledao sam tamo decke sa autima i osim jednog mjesta gdje stisnes gas 2.5 sekunde, ostalo je voda. To su karting staze.
Jedva čekam da Mobi krene pa da se ponovno tamo svi okupljamo :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...