Jump to content

Start-stop sustavi u vozilima


Recommended Posts

Izmisljotina da se zadovolje zeleni, odnosno norme i potrosnja/CO2...
 
Jednostavno nema jebene logike, onda neka počnu raditi aute sa manje snage i manjom potrošnjom.
A ovako bi se jebali a da im ne udje
A istovremeno trpaju 225 slape na clia i slične debilizme. Koliko samo široke gume daju otpora i utječu na potrošnju, a di je sve drugo.
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Gabre said:

Iritantna stvar, pogotovo ono stanem da se uključimo brzinski u promet a on se zagasi.

 

Ok istina, ali svaki koji sam ja vozio dosad upali auto prije nego stignes stisnuti kuplung do poda..tak da nije bas da ti zasmeta. Ako je auto u brzini i drzis kuplung ne ugasi se, ne?

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Gabre said:

Jednostavno nema jebene logike, onda neka počnu raditi aute sa manje snage i manjom potrošnjom.
A ovako bi se jebali a da im ne udje
A istovremeno trpaju 225 slape na clia i slične debilizme. Koliko samo široke gume daju otpora i utječu na potrošnju, a di je sve drugo.

 

Pa islo se na downsizing, recimo 0.9 turbo motor, ali u isto vrijeme dok su zeleni zahtijevali smanjenje CO2, kupci su htjeli istu ili vecu snagu i da auti izgledaju lijepo, tako da moras zadovoljiti sve... :)

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Kic said:

Al će turbo meštri imat posla za jedno god-dvije kad na tima autima počnu krepavat turbine od lošeg (čitaj: nepostojećeg) podmazivanja.

Taman, gas između semafora, turbo na 700C i eto ga... gasi motor sa čime ode i cirkulacija ulje i vode

 

Kratkoročno OK, ali za rabljene i nekog tko misli auto vozit dulje od garantnog roka, trošak kad-tad.

 

 

baš to

 

nama na 80k km kuplung počeo klizit, vezu između start-stopa i kuplunga nije teško skužit 

 

8 hours ago, Enkei said:

Meni je na c4 picassu isto fail žešći. Svaki put moram otici u poseban meni i nekoliko puta stisnuti tipku da se ugasi, kretenizam žešći, kao da gasim atomsku bombu a ne ss.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

kak? na ovom tu je skoro pa na  brzom biranju 

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

 
kak? na ovom tu je skoro pa na  brzom biranju 


Prvo treba pricekati par sekundi dok se ekran skulira zato sto ne reagira odmah na dodir kada se upali. Onda moram izabrati onu malu tipkicu di je auto, tu otici na ona vratašca u glavni izbornik i nekada po par puta stisnuti Start & Stop da ga ugasim. I to je jedina tipka koju moras nekoliko puta pritisnuti, sve ostale reagiraju momentalno.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dooks said:

Se da to trajno isključiti na Astri J?

 

soft ne ,jer frend je gledo valjda sve moguce opcije preko diagnostike i nema nikakve povezanosti 

 

jedino slozit na instalaciji tipke relej koji pamti stanje ,znaci svaki put kad upalis auto da se simulira pritisak tipke off 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sebi na Audi A4 8k sa ovim programom http://www.caristaapp.com/ i OBD2 adapterom uspio trajno isključiti SS, odnosno auto pamti zadnju postavku, ako se ugasi ostaje i idući put kad se auto upali isključen i obratno. I još se može zamjeniti i ona lampica na tipki da ne svijetli kad je ugašen, a svijetli kad se upali. I napomena da program radi i sa "no name" OBD2 adapterom s ebaya.

Link to comment
Share on other sites

Mene to brutalno nervira, ugasi se pa stoji malo duže pa se upali pa se opet ugasi, onda taman kreneš za par sekundi pa se opet upali, ne znam jesam li ikada vidio gluplju stvar u autu... Plus automatik dok se upali i krene već sam skroz otpustio kočnicu a ne do točke gdje inače kreće i jednostavno me nervira sve u vezi tog sustava, ne sjećam se kada sam zadnje vozio a da ga nisam isključio

Edited by BM0021
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BM0021 said:

Upali se auto kad treba opet ohladiti, pa se opet ugasi, pa se opet upali... 

 

Bas bezveze. Jel ga mozda ostavi upaljenog ako klimu stavis na max da ti rashladi auto? Jer mi je bas mutavo da se ugasi kad hoces dobro rashladit auto.

Link to comment
Share on other sites

Moguce da ga nebi ni gasio ako baš treba rashladiti jer kad je redovno pa se ugasi opet se upali kad klima treba malo pojačati, svejedno debilno i apsolutno nikada ne koristim to sranje.

Neki auto mi je imao brojač koliko je dnevno proveo ugašen sa ss, ispalo tipa 15min max, potrošnja u leru 0,8l na sat znači uštedio mi je 0,2l taj dan, juhuuu, sad mogu zapiti te pare xD

Edited by BM0021
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...