Jump to content

Rally Show Santa Domenica 24-26/11/2017


ND4SPD

Recommended Posts

Apsolutno što Nicol kaže. Kad smo doma išli, kombi RI tablice, tri pijanca spavaju iza, četvrti piša po gumama parkiranih auta, i kad ga zamolili da se pomakne (jer blokira cijeli parking), frajer jedva uđe u kombi i tri minute traži rikverc. 

 

Ali kreten dana je fotograf rednog broja 88. Dođe na skok, počne maltretirati organizatora da 'zašto se fotografima nije osiguralo mjesto' (jer je debil došao zadnji i naravno da su ostali fotografi već zauzeli najbolja mjesta), i ostane stajati van ograđenog, na nasipu, uz samu stazu. Utrka kasnila 15 minuta u startu jer su iz organizacije morali doć izbaciti debila sa utrke. Ljudi mu viču, prepiru se s njim, debil (dakle fotograf sa dozvolom i akreditacijom) neće otić iza trake. Izbacili ga, kažu i zavoj prije je radio probleme. Lika isprate, skine oznake, ode dalje i opet radi probleme. Navodno su ga tada fizički uklonili sa utrke. 

 

Ja stvarno ne znam kak netko može biti toliko glup.  

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno što Nicol kaže. Kad smo doma išli, kombi RI tablice, tri pijanca spavaju iza, četvrti piša po gumama parkiranih auta, i kad ga zamolili da se pomakne (jer blokira cijeli parking), frajer jedva uđe u kombi i tri minute traži rikverc. 
 
Ali kreten dana je fotograf rednog broja 88. Dođe na skok, počne maltretirati organizatora da 'zašto se fotografima nije osiguralo mjesto' (jer je debil došao zadnji i naravno da su ostali fotografi već zauzeli najbolja mjesta), i ostane stajati van ograđenog, na nasipu, uz samu stazu. Utrka kasnila 15 minuta u startu jer su iz organizacije morali doć izbaciti debila sa utrke. Ljudi mu viču, prepiru se s njim, debil (dakle fotograf sa dozvolom i akreditacijom) neće otić iza trake. Izbacili ga, kažu i zavoj prije je radio probleme. Lika isprate, skine oznake, ode dalje i opet radi probleme. Navodno su ga tada fizički uklonili sa utrke. 
 
Ja stvarno ne znam kak netko može biti toliko glup.  
Isti taj lik, doveli su ga u ured pa nam jebao mater itd. Taj isti lik je prosle godine zbog "dobre fotke" i njegovog renomiranog imena u foto svijetu zavrsio rangi na haubi. Kad je ragna izgubio rally zbog 0.9sec.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Koje je ime tom kretenu? Ja sam ga prozvao Kolinda, kad je ušetao na skok i tražio tretman maltene ko da je kraljica Elizabeta upravo stigla u Sv. Nedjelju na rally :D

 

A po smijehu piblike, nekako bih rekao da se nadimak primio :) 

 

Zar se nemre takvom kretenu uskradit akreditacija za sve sljedeće evente istog organizatora i mir?

Link to comment
Share on other sites

Koje je ime tom kretenu? Ja sam ga prozvao Kolinda, kad je ušetao na skok i tražio tretman maltene ko da je kraljica Elizabeta upravo stigla u Sv. Nedjelju na rally
 
A po smijehu piblike, nekako bih rekao da se nadimak primio  
 
Zar se nemre takvom kretenu uskradit akreditacija za sve sljedeće evente istog organizatora i mir?
Ma moze. Ali nakon kaj je prosle godine napravio sranje i bio prozvan od neke novinarske udruge ili neceg, mislis si, nijd glup. Ocigledno je. Ili smo mi jer smo popusili pricu. Kad smo na vezu culi problemi sa fotografom, svi smo odmah skoro pa znali da s njim. Al ajde, jbga, idemo dalje....

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DaDo said:

Ma moze. Ali nakon kaj je prosle godine napravio sranje i bio prozvan od neke novinarske udruge ili neceg, mislis si, nijd glup. Ocigledno je. Ili smo mi jer smo popusili pricu. Kad smo na vezu culi problemi sa fotografom, svi smo odmah skoro pa znali da s njim. Al ajde, jbga, idemo dalje....

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 

 

Jebiga, šta je tu je. Valjda ga ne bude sljedeće godine. 

 

Svaka čast tko god je bio u Subaruu, i fino ga odjebao, i skinuo mu taj samozadovoljni smješak s lica. Ono kretenu govore, dok se ne makneš, ne starta rally, i on stoji i smije se. Kreten. 

 

Organizaciji i inače svaka čast, sve na nivou.  Ove godine i hoodie-ca bilo dovoljno, bit će na proljeće više narančastih majici na skoku u Kumrovcu :D

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, DaDo said:

Ma moze. Ali nakon kaj je prosle godine napravio sranje i bio prozvan od neke novinarske udruge ili neceg, mislis si, nijd glup. Ocigledno je. Ili smo mi jer smo popusili pricu. Kad smo na vezu culi problemi sa fotografom, svi smo odmah skoro pa znali da s njim. Al ajde, jbga, idemo dalje....

Tko je nakon prekida sa slovenkama stradao na utrci? Načuo sam bio da je po nekog vozača isto hitna išla?
I preko nečije noge je quad prešao?

Link to comment
Share on other sites

Tko je nakon prekida sa slovenkama stradao na utrci? Načuo sam bio da je po nekog vozača isto hitna išla?
I preko nečije noge je quad prešao?
Nije po vozaca, nego je ranga jr nakon skoka ostao bez zraka pa je trazio ljecnika da vidi dal je sve ok.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Swordfish said:

Da li se to meni čini ili zadnji pogona baš cijelo vrijeme drifta, tj, proklizavaju kotači..

Svaka čast na vožnjama!

Prošle godine sam samo driftao i povezivao zavoje za publiku.  Završio sam 5.

Ove godine sam

- tražio max grip

- pumpao gas u potrazi za gripom i ubrzanjem

- sjekao max zavoje, nisam išao široko i driftao

- htio podium finish i završio drugi

Inače nakon prve vožne sam bio prvi u klasi, poslije lagano gubio prednost kako su se drugi ubrzavali.

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, ND4SPD said:

 

najgore je sto nisu samo njih dvije... ima ih puno vise nazalost... 

Kad se sjetim marije bistrice kad sam vozio brdo... lik pijan pao na stazu pa su prekinuli utrku / voznju ... imam tu snimku negdje doma xD

 

Onda da ne pricam stoka od ljudi sto stoje na zavojima bas onako lijepo kad izletis da ih svima glave sasjeces ... dok se koncentriras da prolazis kroz zavoje moras se jos brinuti hoces kolinje napraviti ako izletis...  U cabru sam u jednom zavoju proklizao bocno... ekipa skakala u provaliju i jedan se ko majmun na drvo brzo popeo... eh da je to bilo snimiti... hahahaha

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...