Jump to content

Mondeo novi sa 120 ks?


Recommended Posts

Ma sluzbeni, autoput 160 da moze drzat po gradu da nije zadnji sa semafora its ok. Nudi mi se I 2.0 al taj moram platit vise, ne zelim

Lagunu chipam I uzmem zeni pa jurim :D

Trend + business paket, ima svasta meni dosta.

Idem danas probat negdje naci taj 1.5 za probnu al mislim da cu uzeti osim ak se ne razoracam sto do sada u novije fordove nisam :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Narucio 2.0 tdci trend + business trebao bi doci kraj sijecnja
Stigao mondeo, prvi dojam dobar. Sa 12 km je sve smrdi po novom I treba se razraditi. Za vikend se planiram poigrtsa ICE I nekim postavkama npr ne kuzim zakaj mi start stop ne radi. Velik auto taman stane na parkirno mjesto :Dcd7c1ac131fe129961497f90430c526d.jpg61a7eaf58b478a71e2e8ee9610a847f7.jpg5151c1af59e9fa0b36aab0522fd20158.jpg48226539cfeb2080a7576321de77ec26.jpg9d01edfaa6bbb5917b21417ed20f4b9c.jpg
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, problemator said:

Kod starog na Kugi ne radi dok se ne ugrije motor, a vjerujem i na ostalim autima. Mozda je u tome caka. Btw, sretno!

 

Tako je na svim autima koje sam imao prilike voziti a imaju S&S.

Dok ne postigne određene parametre (temperatura motora, temperatura kabine kad ti je upaljeno grijanje / hlađenje - ovisno o godišnjem dobu, napunjenost baterije... itd...)

 

Čestitam na autu i nek te dobro služi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kod starog na Kugi ne radi dok se ne ugrije motor, a vjerujem i na ostalim autima. Mozda je u tome caka. Btw, sretno!
Nemam pojma cudi me to, istu turu vozim sa focusom I mondeom, focus radi mondeo ne... pogledam za vikend detaljnije I idem na duzu voznju.
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Fredy said:
32 minutes ago, problemator said:
Kod starog na Kugi ne radi dok se ne ugrije motor, a vjerujem i na ostalim autima. Mozda je u tome caka. Btw, sretno!

Nemam pojma cudi me to, istu turu vozim sa focusom I mondeom, focus radi mondeo ne... pogledam za vikend detaljnije I idem na duzu voznju.

focus je valjda jedini koji dopusta S&S da ugasi auto nakon sto ga odmah upalis...

 

na svim ostalima tek radi kad je motor na radnoj temperaturi...

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, BaGy said:

focus je valjda jedini koji dopusta S&S da ugasi auto nakon sto ga odmah upalis...

 

na svim ostalima tek radi kad je motor na radnoj temperaturi...

 

nope, meni je i Golf sada i A3 prije gasio puno prije radne. Kao sto je 2fast napisao, komp sam radi neku kalkulaciju, ponekad mi ga je znao vec nakon par sto m aktivirati ali u svakom slucaju daleko od radne temp

1 hour ago, Fredy said:

Stigao mondeo, prvi dojam dobar. Sa 12 km je sve smrdi po novom I treba se razraditi. Za vikend se planiram poigrtsa ICE I nekim postavkama npr ne kuzim zakaj mi start stop ne radi. Velik auto taman stane na parkirno mjesto :D

 

Fini komad auta. Koliko šuškavaca je takav?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Proradio start stop, valjda se akku trebao napuniti I sl.

Auto je sluzbeni tak da col veche felge chipanje I sl ostaje za privat lagunu.

O cijeni nebi, bile su neke kombinacije. Ovo je 150 ks dizlo trend I business oprema ispod 200 k kn...

Lajkam ovaj sync3 ICE jos ni sa jednim autom nisam toliko pricao :D

Link to comment
Share on other sites

Stavio zimulje kleber hp3 jer su majstori isporucili auto u sred zime na ljetnim gumama...

Sve sam manje vise skuzio I priviknuo se, auto se fino vozi prava krstarica.

Jedna stvar mi jos nije jasna, kako da dobijem na centralnom BC dispalyu brzinu kmh. Sve mogu vidjeti, potrosnja ovo ono no brzine nigdje. Nonsens. Citao upute I trebala bi biti opcija u izborniku al nema je a to mi je vazan podatak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jedan retard detalj, nemam na dashboardu il kak se vec veli brzinu prikazanu tj prikazuje mi sve moguce gluposti potrosnje vremena itd al nista od brzine. Ex focus 2017 najnormalnije pokazivao.

Odem danas u grand auto, gleda covjek fakat nema, ode pogledat drugi iste linije ni on nema. Sad se moram narucit da se spoje na dijagnostiku. Jebeno...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...