Jump to content

EVO


Recommended Posts

  • 3 years later...
4 hours ago, Gabre said:

sve je to super, ali kako nitko ne odradi takav "review" normalnih auta dostupnih obicnim smrtnicima.

sve manje i manje me uopce interesira otvorit ove uratke.

 

 

 

Pa tko hoce vidit corollu CVT kako se rasteze po stazi. Sto se produkcije tice imas masu youtubera koji imaju visoku produkciju I kvalitetne reviewe, ali su ti previse "iritantni"

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Kegalj said:

 

Pa tko hoce vidit corollu CVT kako se rasteze po stazi. Sto se produkcije tice imas masu youtubera koji imaju visoku produkciju I kvalitetne reviewe, ali su ti previse "iritantni"

 

Ne želim gledati Corollu CVT, ali aute tipa Pande 100HP, Twinga RS, Golfa GTI, Meganea RS 265 bih rado gledao. 

Samo je problem što tih auta nema više, a Hot Hatchevi su i cjenovno i snagom išli previsoko, ostatak se svodi na šugave tablete i ekologiju.


Napredak.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

 
Ne želim gledati Corollu CVT, ali aute tipa Pande 100HP, Twinga RS, Golfa GTI, Meganea RS 265 bih rado gledao. 

Samo je problem što tih auta nema više, a Hot Hatchevi su i cjenovno i snagom išli previsoko, ostatak se svodi na šugave tablete i ekologiju.

Napredak.
Kad si spomenuo Pandu 100HP...jeben autić, propustio kupiti jednu u super stanju, krivo mi za popizdit
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maredo said:

Kad si spomenuo Pandu 100HP...jeben autić, propustio kupiti jednu u super stanju, krivo mi za popizdit emoji58.png

 

Ufff ja ju gledam i želim već godinama, svako malo bacim oko na mobile na nju.

Kaj je najbolje drži cijenu... 

Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2021 at 4:09 PM, Gabre said:

sve je to super, ali kako nitko ne odradi takav "review" normalnih auta dostupnih obicnim smrtnicima.

sve manje i manje me uopce interesira otvorit ove uratke.

 

Za takve aute odes u salon i isprobas ih, a mislim da je vrijeme na stazama s tim autima irelevantno...

 

On 10/9/2021 at 10:00 PM, Gabre said:

Lagano je cijeli taj ytb postao plaćena reklama, i objektivnost je nestala.

 

Slazem se.

 

On 10/10/2021 at 11:28 AM, DiscoVolante said:

Ne želim gledati Corollu CVT, ali aute tipa Pande 100HP, Twinga RS, Golfa GTI, Meganea RS 265 bih rado gledao. 

 

Toga ima na jubitou...

 

On 10/10/2021 at 11:28 AM, DiscoVolante said:

Samo je problem što tih auta nema više, a Hot Hatchevi su i cjenovno i snagom išli previsoko, ostatak se svodi na šugave tablete i ekologiju.


Napredak.

 

Djelomicno se slazem, doduse postoji jos manja klasa i auti tipa Hyundai i20N i slicni:

 

 

 

 

No problem je sto su i oni skupi:

 

https://hyundai.hr/cjenici/i20-n-cjenik.pdf

 

Pocetna cijena 214.990,00 kn

 

Dovoljno se prisjetiti Clia RS 197/200, mala buhtlica, odmah se vidjelo da se radi o necem sportskom, uz to, dobivao se 2.0 atmosferac (nesto slabiji od deklarirane snage), PerfoHub, Brembo, Recaro, nov se mogao kupiti za cca. 150.000 kn... To je po meni bila definicija hot hatch automobila... S druge strane tu je uvijek bio "umjereniji" Golf GTi, koji je bio definicija hot hatcha za vecinu ljudi jer je odlican daily driver...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...