Jump to content

Termo boja - pećnica


Recommended Posts

Ako trebaš zapeci boju, moraš polagano tj postepeno dizat temperaturu. Tipa 10 stupnjeva na sat, tako dođeš do 200 i ostaviš pol vure, vuru i opet lagano hladiti. Tad je boja "sjela" kak spada.

Ja sam za čeljusti koristio običnu boju, akril. Nikad ništa da bi otpalo ili nekaj slično. Tak da za čeljusti nema puno brige. :)

A za alu, ako ima negdje goli komad aluminija obavezno stavit primer jer se boja neće primit na goli aluminij.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jopa said:



Ja sam za čeljusti koristio običnu boju, akril. Nikad ništa da bi otpalo ili nekaj slično. Tak da za čeljusti nema puno brige. :)

 

 

ja uvijek koristim akril i to obican i nikad nista nije otpalo ili se ne primilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

brembo čeljusti 4 klipa, aluminijske :)

znači, temeljna, termo i laganini grijati čeljusti do 200 i onda laganini hlađenje.

 

aj pečenje onda traje cca sat vremena?

 

 

Imam i zadnje za urediti kaj su gus, njih ću isto temeljnom (prije popjeskarit), samo akrilna crna sjaj i to je to, ne da mi ih se skidati zbog ručne :D

 

Isto misliš da je jedan sloj boje dosta? U pravilu je sve skupa suho za ~ 30 min po ovom vremenu

Link to comment
Share on other sites

bezbroj puta sam farbo s tim sprejevima za čeljusti...treba dobro očistit/odmastit čeljusti....i onda sam obično stavljo u 3 tanka sloja farbu....za 4 kotača 2 mala spreja potrošim...nikako temeljnu prije nego direkt farbaš...i drži mutavo..oštetit ju može samo nepažljivo skidanje kotača

Edited by dar-mar
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...