Jump to content

e46 ne pali


Recommended Posts

daklem problem je sljedeci.

e46 facelift ne pali.

centralno otkljucavanje/zakljucavanje radi ko beba

metnem kljuc u bravu, dam kontakt (sve zasvijetli ko betlehem, struje ima), okrenem opet da startam i corak nikakav zvuk, ko da vrtim u prazno kljuc.

300 puta probam svaki put isto. drugi dan upali ko mina na prvi zub, 5 puta upali i sesti opet nece.

 

akumulator dobar (struje koliko treba mjereno voltmetrom), sve strujno u autu radi (klima, radio, svijetla, podizaci, siber....)

 

auto spojen na dijagnostiku i ne baca nikakvu gresku O_o.

 

dragi Lastane kaj mu je? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, _DEX_ said:

Da je kod kljuca, verglao bi on. Ovo meni vise vuce na anlaser.

 

ma kakvo verglanje, kazem ti, okrenes kljuc i osim sto popali lampice - nista. Tocno ovo kaj pise alkohol.

 

Da je anlaser, cuo bi onaj skljoc kad okrenes kljuc.

5 minutes ago, c2h5oh said:

da kod kljuca je bio prvi pokusaj, al ostavio bi gresku na kompu valjda. a greske nema nikakve.

 

probao sam sa 2 kljuca i sa onim "master" keyem. na sva 3 radi isto.

 

sto je opet u skladu s time da je komp blokirao al mi onda nije jasno zasto drugi dan hoce? Ok, ako drugi dan upali, vjerojatno nije to sto sam napisao

Link to comment
Share on other sites

@Xman pricamo tu o E46 koji datira iz 98. godine (nema veze sto je to 2002. redizajn, tehnika je prakticki ista ako ne i 100% identicna). Znaci da je kod njega nesto sa kodom kljuca auto bi verglao samo nebi upalio ili bi eventualno upalio i odmah se ugasio. Uglavnom verglanja bi bilo. I bacio bi na ploci gresku plus sto bi se vidjelo na testeru. Ja bi krenuo od kontakta na anlaseru kako je rekao @JosipZG i samog anlasera ako je potrebna reparacija.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Just now, _DEX_ said:

Samo Alki ima slucaj da njemu auto ponekad upali i auto normalno radi i vozi.

 

Da. U nekim slučajevima, jedan ključ upali tu i tamo, drugi uopće ne, ili svi drugi upale a jedan zeza itd.

Ne škodi probat, sigurno ima netko sa INPA-om, 5 minuta posla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da ews je i meni bio prvi target.

al mislio sam da ce rokat jebenu gresku na testeru ako je do njega. al tester cist ko suza.

 

vezano za kod/anlaser. kod bmwa je caka da kad je kod u kurcu nece nit verglat, anlaser nije davao nikakve znakove da umire (ipak on ne rikne odjednom koliko sam imao do sad iskustva vec ono malo stekucka, pa ruzi i slicno) ovo je bilo doslovno prek noci. doso sam doma navecer i ujutro auto nit makac. navecer opet kresno ko da nis nije bilo.

 

ja sam cak napravio i nanovo reinicijalizaciju oba kljuca ali nije pomoglo (onaj mortal kombat combo po gumbima)

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, c2h5oh said:

da ews je i meni bio prvi target.

al mislio sam da ce rokat jebenu gresku na testeru ako je do njega. al tester cist ko suza.

 

vezano za kod/anlaser. kod bmwa je caka da kad je kod u kurcu nece nit verglat, anlaser nije davao nikakve znakove da umire (ipak on ne rikne odjednom koliko sam imao do sad iskustva vec ono malo stekucka, pa ruzi i slicno) ovo je bilo doslovno prek noci. doso sam doma navecer i ujutro auto nit makac. navecer opet kresno ko da nis nije bilo.

 

ja sam cak napravio i nanovo reinicijalizaciju oba kljuca ali nije pomoglo (onaj mortal kombat combo po gumbima)

 

 

EWS ne mora prijavljivati grešku, pošto je 'ispravan' samo je izgubio sync sa ECU-om, ne sa ključevima.

Ključevi i dalje normalno rade sa EWS-om i sama reinicijalizacija ključeva tu ne pomaže...

Link to comment
Share on other sites

ok a kaj onda? 

vadim gm5 iz auta i saljem u ameriku? ili ima nekoga da to prelemi ovdje?

mislim gm5 modul kosta ko svetog petra kajgana nema sanse da kupim "novi".

a opet i ako stavim drugi moram rekodirat kljuceve?

 

te ofc ko to moze u Zg napravit?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, c2h5oh said:

ok a kaj onda? 

vadim gm5 iz auta i saljem u ameriku? ili ima nekoga da to prelemi ovdje?

mislim gm5 modul kosta ko svetog petra kajgana nema sanse da kupim "novi".

a opet i ako stavim drugi moram rekodirat kljuceve?

 

te ofc ko to moze u Zg napravit?

 

http://osor-promet.hr/izrada-kodiranih-auto-kljuceva/ 

 

meni su oni sve sredili kad sam sjebao kljuc (probio ampulu), pretpostavljam da rade i ove premium :D

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, semper said:

To ti je tvornicki indikator za kupnju f31 318d

slazem se, eto neka tvornica omoguci super sedminu da dignem u srijedu i dolazim u cetvrtak :D

 

4 minutes ago, Xman said:

 

http://osor-promet.hr/izrada-kodiranih-auto-kljuceva/ 

 

meni su oni sve sredili kad sam sjebao kljuc (probio ampulu), pretpostavljam da rade i ove premium :D

hmmm mogu probat, al i dalje sam dojma da je nesto ispod haube oslo a ne sam kljuc, jer ne pali nit na jedan kljuc koji imam a imam ih 4 komada O.o

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, c2h5oh said:

ok a kaj onda? 

vadim gm5 iz auta i saljem u ameriku? ili ima nekoga da to prelemi ovdje?

mislim gm5 modul kosta ko svetog petra kajgana nema sanse da kupim "novi".

a opet i ako stavim drugi moram rekodirat kljuceve?

 

te ofc ko to moze u Zg napravit?

 

Ma neeeee, prvo probaš ovo kaj sam napisao - sa INPA-om se spojiš na auto i imaš negdje opciju...

Ne sjećam se više, body> cas > resync valjda...

Link to comment
Share on other sites

Kako je netko i rekao treba ews pregledati.. dva puta sam imao da je trebalo prelemiti one nozice na ewsu gdje se spaja onaj jack.. probaj malo nategnutinzice na ewsu ako se sta promjeni znas da ja do toga..

 

 

A i kad je kljuc ne anlasuje bmw 100%.. ali ako imas 4 onda tesko da je to..

 

 

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...