Jump to content

popravak klime


Unknown

Recommended Posts

Plina ima, instalacija i relej su OK ali spojka na remenici kompresora ne ukapča.

Treba zamijeniti remenicu najvjerojatnije jer špula također nije u prekidu (5 ohma sam izmjerio ako se ne varam)

Link to comment
Share on other sites

On 7/28/2018 at 11:09 PM, Policnakvadrat1 said:

Pojasni fino j.banje.....

 

Zovem ga jedan dan, kazem u cemu je problem, kaze on meni da ga nazovem iduci tjedan, da je sada u guzvi, ali da bi vjerojatno mogao doci u utorak... Zovem iduci tjedan u utorak, kaze mi da je u guzvi, da ne stigne, da ga zovem iduci tjedan... Pitam da li ce i iduci tjeda  biti u guzvi, kaze da ne zna... Pitam da ostavim auto, pa da ga rijesi kad stigne, kaze da ne... 

Link to comment
Share on other sites

 
Zovem ga jedan dan, kazem u cemu je problem, kaze on meni da ga nazovem iduci tjedan, da je sada u guzvi, ali da bi vjerojatno mogao doci u utorak... Zovem iduci tjedan u utorak, kaze mi da je u guzvi, da ne stigne, da ga zovem iduci tjedan... Pitam da li ce i iduci tjeda  biti u guzvi, kaze da ne zna... Pitam da ostavim auto, pa da ga rijesi kad stigne, kaze da ne... 
Suptilno ti je objasnio da si mu ružan i da on radi samo sa lijepim ljudima
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To mi je i jedan frend rekao da je njemu tako jer je kod njega punio plin i on mu je rekao da dode na provjeru plina(da se vidi di pusta)

Kaze ja ga zovem kako je rekao u Ponedjeljak, pa kaze iduci Ponedjeljak, da je guzva, pa iduci Ponedjeljak i tako 5 tjedana.

Da bi ga kaze zvao zadnji Ponedjeljak bar da mu ponovno pripuni plin jer mu zena ide za 3 dana na more sa malim djetetom pa da na pola puta ne ostane bez plina i klime, a da mu je ovaj na to rekao da nije njegov problem sto bi njegova zena isla na more za 3 dana.

Ovaj poludio i otisao kod Jarnevica i tamo odusevljen.

 

Moje iskustvo je pak potpuno suprotno.

Nazvao, pitam kad mogu doci na servis, kaze on, moze odmah, pripunio plin, skuzio da je neka klapna zastekala, dao mi broj od lika koji mi je to rijesio.

Sad ga zovem da se nesto dogodi i klima ne hladi, kada ju ugasim i pustim minutu - dvije, normalno hladi.

Kaze on, sumnjam da mozda jedan ventilator ne radi i narucio me danas u 10:00h, da ce me ubaciti.

Nadam se da nece sjebati jer sutra putujem na more hahaha

 

Edit: Evo covijek sve rijesio, rekao da ventilator ne radi u prvoj brzini, ali u drugoj da i uputio me sto treba napraviti jer sutra putujemo, a da bi bilo dobro zamijeniti taj ventilator kada budem mogao.

Znaci moje osobno iskustvo sa njima je vrhunsko!

Edited by KA2001MR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...