Jump to content

Crotuned meeting 2k19


webmaster750

Recommended Posts

Što mislite o nekom druženju ekipe sa foruma(nažalost samo ZG crew). Nebitno bila to cuga, kruz ili samo da se nađemo na nekom parkingu da vidimo igračke pa se i kasnije lakše prepoznamo, jel.
Svaki petak se ekipa na Billi okuplja, znam da većina Vas tamo ne ide baš(pretpostavljam jer svega par ljudi viđam/znam tamo) a i previše je ljudi tamo, ali uz dogovor je sve moguće ako većini odgovara petak navečer(subota/nedjelja svejedno ustvari)
Znam da je prije bilo u pokušaju tako nešto ali teško organizirat, s obzirom da smo svi mi zauzeti na različite strane što djeca/žena/cura/ljubavnica/posao itd.

Eto, dajte neko svoje mišljenje.
Hvala.

Edited by webmaster750
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, 13DM said:

a kaj fali zeledvoru ?

velki parking

dobra klopa

 

za neki zimski meet taman

 

 

Ne volim te vjencanja setupe, plus moras organizatora ''ozbiljnog'' imati, uplate, popise, picke materine...a i kazem, meni sjedenje u restoranu predstavlja smor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Nero said:

 

Ne volim te vjencanja setupe, plus moras organizatora ''ozbiljnog'' imati, uplate, popise, picke materine...a i kazem, meni sjedenje u restoranu predstavlja smor.

Dogovaramo Zg zimski meet

 

Dal nas je tam 5/10/20/30 Zelendvor to proguta jer je taj tip restorana

 

A meni je ionak svejedno di smo, možemo u garaži kod nekog i naručimo čevape pa na pank

 

Al ako dogovaramo sad svibanj bit ce na kraju kolovoz il ipak realnije  iduća zima

 

Za pocetni meet je restoran tog tipa po meni skroz ok

 

 

 

 

 

 

Edited by 13DM
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...