Jump to content

Formula 1


Gabre

Recommended Posts

6 minutes ago, msporis said:

Ipak Hamilton vs Bottas ovaj vikend. 

 

Prvi puta da će Bottas bit sretan što vozi protiv Hamiltona ? 

 

vrag zna kakav PCR test su koristili, jel sa 20 il 40 jedinica ili cega vec....  ?   evo jos jednog dokaza da je to sve bilo samo za gledanost

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, msporis said:

 

A bu hu hu  ? 

 

 

Ne mogu docekat da ode iz F1.

Trebali su ga u Williams stavit ovu zadnju utrku da dokaze svoju izvrsnost.

 

 

Edit:

Evo manji kvalifikacijski gap izmedju Bottasa i Russella u prosloj utrci nego izmedju Bottasa i najboljeg svih vremena u ovoj ?

Edited by Kegalj
  • Like 1
  • Samo ljubav 1
Link to comment
Share on other sites

Russel je u prošloj utrci dovoljno svijetu pokazao kako Hamilton nije nikakav specijalac

Gdje jedan outsider koji vozi uvjerljivo najveći kramp na gridu odveze u Hamilton stilu cijelu trku nadmoćno, bez da je u tom bolidu proveo dana prije toga, e sad, ili je russel fakat vrh i talent od vozača veći nego Hamilton, ili je ipak bolid toliko nadmoćan i da one tvrdnje da bi 90% grida osvajala prvenstvo u njemu.

Sent from my ASUS_I01WDX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da je Renfault ispušio, imat cu proljev cijelu sljedecu sezonu od plačipičke Alonsa al barem ce bit materijala za pljuvanje. Steta da je zadnja utrka bila tak dosadna, bilo bi bolje da je Bottas osvojio pole da ga je Max ganjao i na kraju prosao.

Link to comment
Share on other sites

Racing point najveći pusionocari ove sezone.

15 bodova kazne za ništa, (naspram kako su Ferrariju pogledali kroz prste)
oba vozača pod covidom,
7 DNFova medju njima dvojicom

Trka dosadna procesija, srećom pa ih je bilo malo ove sezone takvih


Sent from my ASUS_I01WDX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gabre said:

Racing point najveći pusionocari ove sezone.

15 bodova kazne za ništa, (naspram kako su Ferrariju pogledali kroz prste)
oba vozača pod covidom,
7 DNFova medju njima dvojicom

Trka dosadna procesija, srećom pa ih je bilo malo ove sezone takvih


Sent from my ASUS_I01WDX using Tapatalk
 

 

Racing point je pusionicar jedino zbog tatinog malog retarda.

Perez skupio 17 bodova vise od Vetella i Strolla zajedno unatoc cinjenici da su ga sjebali sa strategijom 3 puta minimum.

 

@Xman svaka sekunda plakanja oduzeta od Chamiltona je pobjeda sama po sebi.  I danas kuka kako je red bull bio nedostizan nakon utrke. Riga mi se kad ga cujem na sekundu #blessed

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jesi zaboravio da je stroll prije nego je pobrao covid bio 4ti u poretku vozaca, a onda nakon toga imao 5dnfova koji nisu bili njegovom krivnjom?
Ne velim ja da je on klasa Perez, ali je jako solidan.



Sent from my ASUS_I01WDX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Gabre said:

Jesi zaboravio da je stroll prije nego je pobrao covid bio 4ti u poretku vozaca, a onda nakon toga imao 5dnfova koji nisu bili njegovom krivnjom?
Ne velim ja da je on klasa Perez, ali je jako solidan.
 

 

Istina je da je imao tesku sezonu.

Ja ga ne volim samo zbog toga sto je Perez izgubio sjedalo zbog njega

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Istina je da je imao tesku sezonu.
Ja ga ne volim samo zbog toga sto je Perez izgubio sjedalo zbog njega
To sa sjedalom je teška situacija. Izgubio je sjedalo od Vettela, Seb je marketinski bolja opcija, rebrand team-a, a novaca im ne fali da im trebaju Perezove pare kao prije.

Ono što je razočaravajuće je da će Albon ostati u timu samo zbog svojih Thai korijena, a ne vozačkih sposobnosti.

Perez ovakve forme u Redbullu može jako puno napraviti. Samo pitanje da li žele starijeg i iskusnijeg vozača od Maxa u timu, riskirati svoju taktiku gdje se sve vrti oko Maxa, iako je i ta bajka oko Maxa lagano izbljedila.
Propustio je priliku (nije ju ni imao bolje rečeno) postati najmlađi prvak svijeta a na to su pucali u RB.

Sent from my ASUS_I01WDX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 
Istina je da je imao tesku sezonu.
Ja ga ne volim samo zbog toga sto je Perez izgubio sjedalo zbog njega
Isto tako je Kobayashi izgubio mjesto u f1 zbog perezovog novca, pa bi se moglo nazvat i karmom, da ovaj nije 10 godina vozio f1 prije kraja

Poslano sa mog SM-N970F koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Xman said:

Bit ce zanimljivo u Red bullu sljedece sezone
Plus procitao sam da ce 2022 vozit masinu koju su sami razvijali al ne znam jel to na bazi Renfaulta, Honde ili neceg desetog26f85f0f32598540eb7657a90f50186c.jpg

 

Pokusavaju preuzet hondine pogone i nastavit pod svojim imenom.

Zato su pokusavali stopirat razvoj motora prije par tjedana.

Naravno Mercedes se slozio s time u roku 30 sekundi, a Ferrari i ne bas. Oboje iz ocitih razloga lol

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, msporis said:

Eto, kenjalo se po Vettelu da ga je izbacio, a ispade da je čovjeku napravio uslugu ? 

 

Pogotovo što je Wolff potpisao još 3 leti sa Mercom, tak da nema govora o Wolffu u Aston Martinu.

 

 

 

bogme je. Izgleda da i Horneru i Cmarku gori pod petama kad su se odlucili na ovaj potez. Sad je pitanje kako ce se Perez prilagoditi potpuno drugacijoj filozofiji dizajna bolida naspram mercedesa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

premlad je i pao je pod pritiskom. NIje mu nikako sjeo bolid, kao sto nije ni Gaslyu, a Gasly u tororosu procvjetao.

 

sad je pitanje kako ce se perez nositi sa tim bolidom, jer je navodno jako tezak za voziti na granici, a dizajn se prilagodjavao maksovom stilu voznje.

 

albon ce ostati kao test i reserve driver.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...