Jump to content

Formula 1


Gabre

Recommended Posts

1 hour ago, Fox said:

Super mi je da ima ljudi koji prate F1.

 

Otprilike koliko ljudi prati i 1. HNL ?

 

.

 

ko i meni koji prate moto gp  ? 

 

prate ljudi i cricket, sto sad, i imaju vise fanova nego F1 i motogp zajedno  ?  fck, f1 i motogp nisu ni u top 10 najpopularnijih sportova. ?

 

Formula 1 je najpopularniji motorsport, pa iza idd Nascar, pa onda MotoGP ...  svaki na svoj nacin poseban i zanimljiv.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, KIMI_1.8T said:

Vidim da su se pocele pisati nebuloze tipa ...."F1 se okrenuo mladjima", ......dajte odrastite?

F1 iskljucivo zanima ko to moze platiti, znaci, iskljucivo,............ Z.A.R.A.D.A!

 

Ljudi pricaju o vozacima. Nisu svi vozaci "Pay driveri". Narocito ne u top timovima.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Gabre said:

 

ne vjerujem da sam ovo procitao.. Samo ne kuzim, ti si ono Hamilton fanboy, jel?   Tip koji navija za pobjednika a kada voda krene na drugi mlin, onda ides za njom?

Ahm da. Samo ne znam kako onda nisam navijao za Shumachera, pa kasnije ni Alfonsa, a onda ni Vettela. Ali takav sam, ako te to veseli.

Link to comment
Share on other sites

Kimi je odradio fenomenalno spasavanje danas, bez obzira što ima dosta utjecaja same sreće.

A sutrašnja utrka bi mogla biti dobra samo ako ne bude kiše. Inace ide red red žalopojki na team radio, pa sc, pa red flag da se primadone ne smoce.

Jedan blast from the past. Kada se jos po kiši I vozilo

  • Samo ljubav 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro sad pretjerujemo malo. Mozda su pred 15godina i duplo vise njurgali po kisi na team radio, ali eto...nismo ih imali prilike cuti. Ali cinjenica je da su kisne gume danas koma, a i da su bolidi puno osjetljiviji na takve uvjete. Ove zadnje gume od metar širine su jos dodatno doprinjele tome.

 

Bila kisa ili ne, podloga je cisto sranje..sto nama gledateljima ide samo u prilog ?

Edited by Robertino
Link to comment
Share on other sites

Kimi je majstor, koji je promašaj bio otići u Ferrari zadnjih 5 godina. Bit vodonoša onom junetu.

Čovjek uživa u Alfi doslovno

Sutra bi moglo biti jako zanimljivo, da barem malo poškropi stazu da je mokro pola trke barem.



Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jbg Robertino ti ga bas gledas kroz LH naocale.

Lik je placipicka kad mu nije sve savrseno i bok!

Danas je izvrsno vozio, ali isto tako je i pokazao da je "Najbolji svih vremena" kada nema nikog oko njega ner cim bolid nije sekundu brzi od ostalih i mora preticati da je panika, pa mu kocnice ne rade(kone su kasnije proradile valjda same od sebe), pa je ustvari cuvao gume, ali nije znao zasto je Vettel brzi od njega u kanturini od bolida....

 

Uglavnom, svaka cast za cuvanje guma i toliku brzinu uz to, ali je provozio tek kada je bio prvi i kada nike bilo nikog oko njega.

Realno ni ne zna drugacije, zadnjih par godina.

 

Link to comment
Share on other sites

Zaboli me. Tko god nakon ove predstave kaže da LH nije daleko najbolji vozač na gridu, samo cu s smiješkom odmahnut rukom.

 

Otvorih sampanjac i s gustom ga pijem. A ostali nek cekaju za njih bolja vremena, ali ta ce vremena doci tek kad LH vise na gridu ne bude. 

 

Kapa dole Lewis!

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Rockatansky said:

A šta je to hamilton zapravo napravio na ovoj utrci? Koga je pretekao na stazi?

Poslano sa mog SM-N970F koristeći Tapatalk
 

Jako dobro sacuvao gume!

Ali to je treba se priznati odradio maestralno!

Ali kako je Albon presao Vettela u 2 zavoja, a vrhunski maestro "najveci svih vremena" kao i xxxxx puta spomenuti Alonso iz Petrova, cak je i omjer snaga bolida jednak bio.

Jednostavno on je vrhunski vozac kad je bolid dominantan i kada se ne mora utrkivati sa nikim nego je naprijed, uhvati svoj ritam i tada pegla savrseno.

 

To nije lose, ali je daleko od najboljeg svih vremena.

Ako zeli dokazati da je najbolji, neka se vrati u Mcl i neka pokaze da i sa prosjecnim bolidom moze iz sredine poretka pobjediti barm 4 utrke u sezoni od 23 utrke.

Druga stvar je ta sto mislim da bi Mcl sa Merc motorima mogao zablistati i bit jedna od najboljih momcadi, ako ne i najbolja od 2023.g, a bas to mislim da ovaj ceka jer ne zeli potpisati ugovor na vise od godinu dana.

 

A ovaj "novi svemirac" Verstapen ????? pa lik ne imao 4324 pirueta na stazi i sa bolidom koji se cinio najbrzi ovaj vikend ostvario maestralan rezultat, mozda i ostali sada shvate koliko ga previse hvale i uzdizu.

 

Leclerc danas solidan, ali samo zahvaljujuci iznenadujuce dobroj taktici Ferraria za promjenu, ali start i gubitak mjesta na kraju utrke pokazuju koliko je jos zelen nalzalost.

 

Bravo za Checa i ustvari nemrem vjerovat da tako solidnom vozacu sa vrecom love visi mjesto na gridu.

 

moram reci i da sam ocekivao malo vise od Ricciarda ovu utrku.

 

Bottas je samo dokazao koji je kapacitet i koliko je Hamilton zapravo imao "tezak" posao postati prvak zadnjih par sezona

 

Sve u svemu ne losa utrka.

 

 

Za kraj nisam bio vesel kada je Vettel dosao u Ferrari, jer nikada nisam smatrao da je vozac kakvim ga se predstavljalo, sto se pokazalo tocno, osvojio je sve naslove zahvaljujuci nadmocnom bolidu isto kao i "najveci svih vremena", ali mi je malo zao sto ode cisto iz razloga sto je bas gospodin i jedna od najboljih licnosti na gridu!

 

Link to comment
Share on other sites

Staza je klizalište još od petka. Dodaš malo vode na to i imaš to kaj smo gledali danas.
Koliko je ljudi izletilo i razbilo se u tim nemogućim uvjetima? Koliko je dnf-ova sveukupno bilo na kraju trke? Koliko je u tim nemogućim uvjetima bilo pretjecanja tokom trke?

Poslano sa mog SM-N970F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Uvjeti su bili ništa posebno. Staza je frisko asfaltirana i to je to,malo kisa smočila i sporo se sušilo,nije čak ni padala kiša za vrijeme trke.
Kakvi tešku uvjeti. Pa nije se nitko ni razbio kako se znadu razbiti na suhom.

Ne mogu slušati ove hamiltonove fanboje. Dabogda još 10 sezona Mercedes imao dominantan bolid.


I dok nisu aktivirali drs čak je bilo i zanimljivo.

Šteta što nema načina ugasiti ove britanske komentatore kako si međusobno drkaju u eteru.

Zgade mi svaku utrku.



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisu se razbili jer su izletne zone velicine prosjecnog sportskog aerodroma. Izletanja nije falilo, pitanje koliko ih jos nismo vidjeli u prijenosu.

 

Da je ovo Montreal, bila bi sasvim druga pjesma.

 

Gabre nisam bi mislio da ni za ovo nije zasluzan bolid. Evo i Bottas je dosao laganini drugi, bez da se ni oznojio nije.

 

Zanima me samo di bo trebao zavrsiti Hamilton da mu vi hateri priznate nesto? 3 kruga ispred svih i prvak na pola sezone??!

Edited by Robertino
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisu se razbili jer su izletne zone velicine prosjecnog sportskog aerodroma. Izletanja nije falilo, pitanje koliko ih jos nismo vidjeli u prijenosu.
 
Da je ovo Montreal, bila bi sasvim druga pjesma.
 
Gabre nisam bi mislio da ni za ovo nije zasluzan bolid. Evo i Bottas je dosao laganini drugi, bez da se ni oznojio nije.
 
Zanima me samo di bo trebao zavrsiti Hamilton da mu vi hateri priznate nesto? 3 kruga ispred svih i prvak na pola sezone??!
A eto moga je i bottas uhvatit koji bod da nisu na njemu išli provjeravat koliko hamiltonove gume još mogu

Poslano sa mog SM-N970F koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • ND4SPD changed the title to Formula 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...