Jump to content

Formula 1


Gabre

Recommended Posts

Zašto ne bi mogao, u rozom Mercu je Hulk osvojio 7 i 8 mjesto, uz treće u kvalifikacijama, a realno to je tek 3-4 tim po brzini plus Hulk ne vozi ovu sezonu, dakle nije toliko u formi ko Russel sigurno. 

 

Bottas bi mogo ić lizat rukohvate po tramvaju da i on mora preskočit ovu trku ? 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, msporis said:

Da, Russel prvi na FP1, Bottas 4i.

 

A ovaj tek sjeo u bolid, i još mu je sjedalo premalo, mora nositi tenesice broj manje nego što je njegov broj, ali veli, bude pretrpio  ? 

 

 

Prvi put u dugo vremena da se veselim sto je Mercedes na prvom mjestu ?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, msporis said:

Da, Russel prvi na FP1, Bottas 4i.

 

A ovaj tek sjeo u bolid, i još mu je sjedalo premalo, mora nositi tenesice broj manje nego što je njegov broj, ali veli, bude pretrpio  ? 

Koliko sam ja razumio ima tenisice br11 ali savijene tako da sjednu na mjesto broja 10 koje ima Lewis...ocito je jaaako malo mjesta di su noge..

 

Uglavnom, veselim se ovom vikendu cisto onako da se malo uzburka poredak..

 

RedBull Honda - 2 i 3... a japanci bjeze..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kegalj said:

 

 

Prvi put u dugo vremena da se veselim sto je Mercedes na prvom mjestu ?

 

haha upravo htio isto napisati ?  

 

bude se Bottas upgradeao na bottas 4.0 pa ce dignut pole ? 

 

strasan je russel vozac, ne samo ovo sad, nego sam slusao neke intervjue sa Claire Williams a i malo pratio njegovu karijeru, lik dolazi na sastanke sa biljeznicom, sve zivo prati, uci, studira, ono streber u F1  ?  

 

i 36-0 u kvalama protiv timskog kolege isto nesto govori, a ove sezone vozi tog williamsa van mogucnosti bolida

 

1 hour ago, Swordfish said:

Koliko sam ja razumio ima tenisice br11 ali savijene tako da sjednu na mjesto broja 10 koje ima Lewis...ocito je jaaako malo mjesta di su noge..

 

Uglavnom, veselim se ovom vikendu cisto onako da se malo uzburka poredak..

 

RedBull Honda - 2 i 3... a japanci bjeze..

 

da, ma bude Jure to istrpio samo da se ne smaze u pokusaju ?

 

i jedan od komentara:

Poor bottas... Lost even his "Practice King" status in 2020   

 

ali ovo je strasno iz cega se izvukao, zaista su ti vozaci F1 ko borbeni piloti

 

Edited by Gabre
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, msporis said:

Meni se čini, kak su krenuli komentari, kad ih Hami pročita to po raznim portalima, večeras zove Bonu, i ide konfirguracija bolida malo dolje ? 

pa o tome se isto pricalo....   uopce me ne bi iznenadilo

Link to comment
Share on other sites

Da da, bas tako. Isto tako je onomad 1999te Deda nakon VN Njemacke kad je Mika Salo u njegovom bolidu vodio skoro cijelu utrku(pri kraju propustio Irvinea for zi Šanpionšip) nazvao u Maranello, i vec je na sljedecem GP-u bilo ipak malo bolje...

 

Uči pametni Hami od nekadašnjih rekordera!

 

Sta ja sve necu procitat ovdje...

Edited by Robertino
Link to comment
Share on other sites

koliko god mi je zaista zao Russela jer je POKAZAO sto zna, i kako Hamilton nije svemoguca sveta marija,

 

toliko mi je drago za Pereza, mozda i vise za njega, nego za russela, jer russel ima cijelu karijeru jos ispred sebe

Edited by Gabre
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo sa Russelom... Where men cried... prestrašno ? 

 

Russel prvi put sjeo u taj bolid i uz 2 pitstopa više završio 3 sek iza Bottasa...  Lik vozi vjerojatno najdominantniji bolid u povijesti F1 i  obilaze ga McLareni, Racing poitnovi, Renaulti... 

 

Iluzije o Hamiltonu su razbijene svima osim fanoboyevima... 

 

BTW, pogodite koju trku je ove godine Netflix odabrao za snimanje Mercedesa ???

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mercedes  - svemoguca njemacka masinerija i protokoli, sustavi standardizacije, pM..i onda mu izaberu krive gume i montiraju, pa skidaju, pa DIE HARD , mici MEdium..

Ja se jednostavno ne mogu vjerovati da je to moguce da napravi Mercedes.

Mogu biti teorije zavjere ili sto, ali ne mogu se oteti dojmu da su ga namjerno tankirali da se ne unisti "mit" o Hamlitonu koji je uber vozac. Ionako im bodovi ne trebaju ni u kakvom segmentu.

 

Uostalom, nitko sretniji od mene da je bas Perez osvojio svoj prvi GP. Na sviranju himne dobro da se nije srušio od uzbuđenja. Ovaj mali Stroll je isto neki napuhanko, umjesto da bude sretan sa 3 mjestom, on se tamo bahati i kao da nije  zakocio onda bi ja bio prvi, bla bla..

A timski kolega sa zadnjeg mjesta, na prvo..

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Russel - Bottas teško.
Onda bi Lewis imao pravu konkurenciju a to baš ne bi išlo.
Isto kao max.

Jer ovo kako perez vozi bi sviju namucilo na gridu.

Ali jos ne vjerujem kolko je russel izdominirao tog mercedesa, ono silovao ga je na stazi I ovaj sve podnosi

Pa nije ni cudo da je ham to sve s lakocom poosvajao.

Sent from my ASUS_I01WDX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...