Jump to content

Grobnik track & fun powered by INA & Auto.


ND4SPD

Recommended Posts

2 hours ago, robert said:

strava

Novi megane rs izgleda bomba

Ma može to bolje, čak je lošije nego na V2 kad je vani bilo 11 st (1:44:46) :). Jednostavno nisam imao prilike odvesti 3 kruga u komadu a da mi netko nije izletio + što nakon 3 kruga ode ulje na 130 i moram prestat tjerati auto da ne krepa. Naručio sam si sad kiler ulja da mogu bez brige rundat :)

2 hours ago, MeaCulpa said:

šta vozi ovaj JEDREJČIĆ Robert? 113 krugova 

Nešto jako pouzdano ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DiscoVolante said:

Odlična cijena, mogao bih se pridružiti sa klaparicom ako bude opet tamo pred jesen.

 

Buduci da je zadnji put bilo 2014., cisto sumnjam da ce biti na jesen xD

 

6 hours ago, tolt said:

Sta Cobra vozi? 

Jebeno vrijeme

 

 

911 991 GT3 RS

 

6 hours ago, MeaCulpa said:

šta vozi ovaj JEDREJČIĆ Robert? 113 krugova 

 

Alfa Romeo 156 :)

 

http://grabarsport.hr//rezultati/auto/trackandfun/2019/Practice.pdf

 

http://grabarsport.hr//rezultati/auto/trackandfun/2019/Practice - Laptimes.pdf

 

 

4 hours ago, Mario_S3 said:

Ma može to bolje, čak je lošije nego na V2 kad je vani bilo 11 st (1:44:46) :). Jednostavno nisam imao prilike odvesti 3 kruga u komadu a da mi netko nije izletio + što nakon 3 kruga ode ulje na 130 i moram prestat tjerati auto da ne krepa. Naručio sam si sad kiler ulja da mogu bez brige rundat :)

Nešto jako pouzdano ?

 

Cekaj ti se bunis za vrijeme, kaj bi onda ja trebao reci? xD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Gabi bila oduševljena, sve krugove bila samnom i par krugova odvozila s mrgudom, tako da nama je bilo zabavno, na kraju 25 ali mrgud postavio to vrijeme s mojim autom, inače moje vrijeme je bilo za 30 mjesto na listi, ipak nakon 17-18 godina ponovno na Grobniku i dijete u autu pa nisam bas stiskao do kraja ?

 

Po meni njih 80 % se nije pridržavalo pravila propuštanja ili neda žmigavac ili se ne makne ili ti je u putanji i tak, po meni previše auta različitih brzina na stazi u isto vrijeme ? Znam da je za ponos i ego grdo kad te hjunda prestiže ali pretrpi i makni se ??

 

Meni najbitnije da mi se Gabi dobro provela i da joj se to sviđa ?, najbolje kad je mrgudu rekla " ne moraš ti radi mene sporije" ??  

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Meni je Gabi bila oduševljena, sve krugove bila samnom i par krugova odvozila s mrgudom, tako da nama je bilo zabavno, na kraju 25 ali mrgud postavio to vrijeme s mojim autom, inače moje vrijeme je bilo za 30 mjesto na listi, ipak nakon 17-18 godina ponovno na Grobniku i dijete u autu pa nisam bas stiskao do kraja 
 
Po meni njih 80 % se nije pridržavalo pravila propuštanja ili neda žmigavac ili se ne makne ili ti je u putanji i tak, po meni previše auta različitih brzina na stazi u isto vrijeme  Znam da je za ponos i ego grdo kad te hjunda prestiže ali pretrpi i makni se 
 
Meni najbitnije da mi se Gabi dobro provela i da joj se to sviđa , najbolje kad je mrgudu rekla " ne moraš ti radi mene sporije"   


Nema tog vremena koje ce te usrecit vise


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Gabi bila oduševljena, sve krugove bila samnom i par krugova odvozila s mrgudom, tako da nama je bilo zabavno, na kraju 25 ali mrgud postavio to vrijeme s mojim autom, inače moje vrijeme je bilo za 30 mjesto na listi, ipak nakon 17-18 godina ponovno na Grobniku i dijete u autu pa nisam bas stiskao do kraja 
 
Po meni njih 80 % se nije pridržavalo pravila propuštanja ili neda žmigavac ili se ne makne ili ti je u putanji i tak, po meni previše auta različitih brzina na stazi u isto vrijeme  Znam da je za ponos i ego grdo kad te hjunda prestiže ali pretrpi i makni se 
 
Meni najbitnije da mi se Gabi dobro provela i da joj se to sviđa , najbolje kad je mrgudu rekla " ne moraš ti radi mene sporije"   
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...