Jump to content

C3 1.4i tko radi update softvera ?


Recommended Posts

može to netko s foruma napraviti? 

 

 

 

auto nikako ne radi na benzin a na plin radi dobro. teško pali, ne prima gas, smjesa jako  presiromašna, gasi se kad mu daješ gasa... 

kad prebaci na plin je sve OK

 

čuo sam da bi to novi softver mogao riješiti 

 

sa istog takvog auta koji dobro radi sam prebacio:

pumpu benzina, injektore (sva 4), prvu lambda sondu, glavni relej, klapnu gasa, bobinu. nikakvo poboljšanje

svjećice imaju manje od 5000km. 

senzor temperature po dijagnostici radi ok, dijagnostika ne baca nikakvu grešku

 

LTFT je -40%... 

 

 

 

ili ako tko ima drugu ideju kaj bi još mogao probati osim ovoga što sad tražim, a ako to ne pomogne mijenjao bi ECU... 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Learned values je mapa od benzinskih dizni za koju je mapa  u ecu-u.

Plin korist taj signal ali , ................modificiran.

Niti jedan plinas ne mijenja osnovnu benzinsku mapu. Svi se oni na nju "kace" i prilagodjavaju doticnom motoru/autu.

Poznam covjeka koji ti to, vjerujem,..... moze rijesiti

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, KIMI_1.8T said:
Nece SW nista rijesiti.

Problem je u tome sto se benzinski injektori koriste samo za paljenje, pa "umru".

Za probu, ...........................pocistiti u UZV benzinske injektore pa onda probati (najmanje kosta).

stavio sam sva 4 injektora sa ispravnog auta i ista je stvar

 

21 minutes ago, Kic said:
Siromašna smjesa a LTFT na -40%?

Sa plinašima je uvijek sranje radit dijagnostiku.

 

Za pocetak preporucam reset trimova/learned values.

 

moj drek od dijagnostike nema reset trimova a nije uspio ni kolega sa citroen dijagnostikom, nema tu opciju. nažalost nema "ovlasti" mijenjati softver

lambda je na benzin zakucana na oko 0.1V, a na plin radi lijepo npr 0.3-0.8V i tak skače gore dole između tih vrijednosti

 

 

išao sam čak potpuno maknut plin (odlemio tamo gdje se plinski ecu spaja na instalaciju kod injektora i zalemio direktno), da ne bi taj plinski ECU bio problem + odspojio injektore i začepio sve rupe u usisnoj grani (rupe od injektora + rupa za plinski MAP) da ne bi problem bio u isparivaču ili slično ali neuspješno. e da, i običan map senzor sam zamijenio s tog auta. 

 

 

frend se išao raspitivati oko tog problema i našao je  jedan primjer gdje je isto c3 na plin imao takve simptome i update softvera je riješio problem.  ako niš drugo da bar te trimove tako resetira možda bude bolje

 

i ovo mi je drugi poslao 

 

83a45b5605565e053d782632b8580929.jpg

 

 

 

plin je u autu cca 4000-4000km samo, ali loše je radio neko vrijeme pa se bojim da su s trimovi razišli zbog toga

nakon zadnjeg štelanja plina auto na plin radi dobro a na benzin je nakon dan-dva počeo zezat 

 

auto ima 125 000km, 2005.godina, i ECU je ovaj sa slike sagem s2000 pm2

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, KIMI_1.8T said:

Learned values je mapa od benzinskih dizni za koju je mapa  u ecu-u.

Plin korist taj signal ali , ................modificiran.

Niti jedan plinas ne mijenja osnovnu benzinsku mapu. Svi se oni na nju "kace" i prilagodjavaju doticnom motoru/autu.

Poznam covjeka koji ti to, vjerujem,..... moze rijesiti

tako je. 

 

molio bi kontakt za boldano :)

 

 

e da, krivo sam se izrazio za ovo "teško pali". auto upali na prvi zub i sekundu radi normalno i onda samo potone. ili se ugasi ili počne podrhtavat (u tom trenu je niski napon na sondi).. 

 

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

Reflash ECU-a obicno resetira trimove pa je možda zato ovaj slučaj sto si spomenuo proradio?

 

@KIMI_1.8T Na benzinu i je i problem kao sam skuzio, prebogato naštelan plin bi mogao "nafilat" ove benzinske trimove zar ne?

Posto su na -40%, auto pretpostavljam niti ne stigne uci u closed loop da se poprave i korigiraju jer crkne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

može biti, to mi jedino sad još ima logike da taj reflash poniišti  trimove a ako ne uspije onda je vjerojatno prdnuo ecu 

 

naravno, ako reflash pomogne odmah moram pratit situaciju pa ako plin nije dobro poštelan da opet ne usere trimove

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

može biti, to mi jedino sad još ima logike da taj reflash poniišti  trimove a ako ne uspije onda je vjerojatno prdnuo ecu 
 
naravno, ako reflash pomogne odmah moram pratit situaciju pa ako plin nije dobro poštelan da opet ne usere trimove


Šteta što je autoplin forum ugašen
Plinsku mapu ti svakako treba poriktati nakon što resetiraš benzinsku mapu.

Benzinsku mapu možeš (na nekim autima) resetirati na par načina bez većih intervencija:
-na način da odpojiš klemu preko noći ili
-da samo voziš na benzin neko vrijeme dok mapa ne dođe na početnu vrijednost (pod uvjetom da ti je lambda ispravna)

btw. ispravna lambda bi trebala varirati od 0,1 - 0,8v

btw2. jesi li pratio trimove na plinu? Torque i obd2?


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, KoSi79 said:

 

-da samo voziš na benzin neko vrijeme dok mapa ne dođe na početnu vrijednost (pod uvjetom da ti je lambda ispravna)

 

 

Problem je sto ovo ne moze jer auto nece raditi na benzin. 

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kic said:

Reflash ECU-a obicno resetira trimove pa je možda zato ovaj slučaj sto si spomenuo proradio?

 

@KIMI_1.8T Na benzinu i je i problem kao sam skuzio, prebogato naštelan plin bi mogao "nafilat" ove benzinske trimove zar ne?

Posto su na -40%, auto pretpostavljam niti ne stigne uci u closed loop da se poprave i korigiraju jer crkne.

Kic je u pravu. 

Lose podesen plin razhebe trimove u tolikom omjeru da auto na Benzin jako lose radi, trokira cak i dodje do te faze da nece upaliti na benzin. 

Odi u ovlasteni da naprave reset ako ne ide sa obicnom dijagnostikom. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, _DEX_ said:

 

Problem je sto ovo ne moze jer auto nece raditi na benzin. 

čak sam se uspio voziti do doma iz Zeline kad sam išao na citroenovu dijagnostiku ali nije se niš popravilo. znači voziš se npr 50kmh  i sve je ok, dam mu 20% više gasa i na tome držim, u početku nikako ne prima i kroz 4-5 sekundi smjese se popravi i auto počne normalno ići dok opet ne promijenim količinu gasa 

 

11 minutes ago, tcode said:

Kablovi/konektori benzinskih injektora dobrim redoslijedom poštekani?

 

ne može se to fulati na ovom autu jer na railu samo u jednom položaju možeš uštekati konektore na injektore i onda ide 1 konektor na ostatak instalacije

 

 

kolega @maredo mi je sinoć dao kontakt od jednog plinskog meštra s kojim sam se odmah čuo i potvrdio je moje sumnje u lošu plinsku mapu i toliko loš LTFT tj.razlog zašto sam htio update softvera

sutra mu vjerojatno vozim auto pa javim situaciju 

 

hvala svima 

 

 

 

Edited by JosipZG
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...