Jump to content

Autopraona Bobo


Recommended Posts

Na početku je Black naveo cijene, s time da može varirati ovisno o kojem autu se radi i ovisno o tome kolko je zakenjan (meni za moj rekao malo više za kemijsko jer je katastrofa!:lol:).

 

A konkretno ovo na Chrysleru je 70kn unutarnje i vanjsko, s time da me je na kraju ispalo 100kn zbog "vanrednog" kemijskog na vratima i tepisima...:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Šta se trebam danas naručiti za subotu? Ima tko prognozu za subotu, da se ne naručujem bezveze, ak će mi rokati kiša ili snijeg...

 

Pa nazovi ga i pitaj, nekad se duže čeka, a nekad manje, to ti nitko s foruma nemože reći nego samo on. Za vrijeme pitaj boga, jer s našom prognozom prije ćeš sam predvidjeti vrijeme za subotu.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ću i ja navratiti kod njega...Šta se mora naručiti prije za pranje?

 

Ja sam se naručivao prije tjedan dana u četvrtak, znači 9 dana je bilo čekanje (za unutarnje i vanjsko)...

Ta obična pranja radi samo subotom tako da ako danas zoveć možda će još imati mjesta za ovu subotu.

Inače je trenutno za kemijsko i poliranje prvi slobodni termin negdje 20.12., ako ne i koji dan kasnije...:)

 

A za prognozu - yebiga, i meni je sve bilo mokro i posoljeno kad ga je oprao! Zato je bilo laganini do doma, krpica u ruke i briši sve kaj se zasralo!:lol:

 

Black - :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

eo da ozivim ovaj thread, zovem neki dan i nejavlja se lik. poslje me nazove i ja pitam kad ima termin za kemijsko i tak.. veli lik : "ko te preporučio?" :D jebote koda ocu hrvatski samokres kupit a ne oprat auto.. reko decki na forumu vele bobo kralj, pa reko da vidim. uglavnom posliko sam auto iznutra bas, sutra idem na kemijsko pa ce bit slike prije i poslije, bas me zanima.

Link to comment
Share on other sites

2 Borna> To te je pretpostavljam pitao, da ti eventualno cijenu smanji.

Idem doma tak da netko dođe po mene.

 

Na pranju mi je bio kombi i 8 komada felgi prošli tjedan, kao i uvijek ostao sam paf.

Čovjek jednostavno nema konkurenciju, teško da može netko biti bolji od savršenog.

 

Samo da znate ja od ove hvale nemam ništa, isključivo se radi o tome da cijenim kad netko radi svoj posao predano i temeljito kao on.

Link to comment
Share on other sites

Jel moguće recimo da se sutra samo tamo pojavim, i da mi napravi komplet, ili se ipak moram naručiti?

 

Zaboravi ovu godinu. Pun je do kraja.

Meni je 29. prije par dana jedva ugurao auto od starog.

 

2 All > Nemojte dolaziti kod njega bez termina jer šanse su 95% da ćete se vratiti doma prljavog auta.

Link to comment
Share on other sites

Nije ni Bobo svemoguć :D dosad nam je prao sve, ubvijek sve izvukao, oprao, sredio, pere cijeloj familiji obzirom da je neka dalja rodbina, al car nije uspio riješiti miris vinskog podruma u ganc novom audiu a4 od tete :rofl: naime, dogodila se mala nezgoda i 10 litara vina je iscurilo na pod auta i tamo prenoćilo...

auto će još godinama smrdit po vinu kak je krenulo :rofl:

Link to comment
Share on other sites

oprao danas kod Bobe..odlično, bez zamjerke..

 

i netreba naručivat 7 i više dana unaprijed..ja sam zvao u utorak, naručio me za subotu s tim da je sri-čet-pet bio praznik

kaže da je dosta 2-3 dana prije nazvat za vanjsko-unutarnje pranje

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ugurao me slijedeci cetvrtak. Reko mi je da zgledat ko nov, ima par stvari kaj treba kak spada spolirat i reko mi je da ce ono kaj treba iznutra rjesit sa kemijskim.

 

I zamolio je da ne stvljate cijene jer to ovisi za svaki auto i kolko posla ima

Link to comment
Share on other sites

A jesi našao vrijeme kad ćeš prati i polirati auto :D

Ubit ćeš lovu na pranje i do doma bit će usran ko da ga nisi ni prao :D

 

Ma nema veze, lakse ga onda operem poslije jer ovo je kriminal, nije vidla pranje vec 2 mjeseca i mos si mislit na kaj lici. A i moram neke sitnice sredit da zgleda kak bog zapovijeda. Znam da nije bas tajming, al kae tu je

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo pokupio sam danas auto i jednostavno neznam kaj da kazem.....sext totalni

 

Nema cm-a auta koji nije zglancan, amortizeri se sjaje, s motora se moze jest.....ma u tvornici nije bila tak cista.

Nema vise ni jedne druge praone u koju cu otic.

 

Rađeno je kemijsko, pranje motora i poliranje....ono kaj je bilo malo zgrebano je popiko sa lakom da se ne vidi

Cijena je bila 900kn za sve to, al vrijedi svake lipe

 

Slike ce uskoro, samo da ih prebacim

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...