Jump to content

Autopraona Bobo


Recommended Posts

Ovako, gumeni tepisi su bili puni glicerina, 3 dana se sve sklizalo uopce se nije mogao auto normalno vozit, gume prepune glicerina i poslje je buraz skidao te fleke od glicerina sa wax cleanerom, auto je dobio holograme i 2 puta je prao auto, ne jedanput znaci da je imao 2 losa dana:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Nema sanse da je takav auto otisao iz autopraone.. pa cijeli tepih je ukomiran. Vjerujem da si to poslikao nakon nekog vremena ili prije pranja.

Btw.. zbog tebe i tvog klitaca Bobo popizdi lagano kad mu spomenes da dolazis sa foruma..

Znam i ja dosta ljudi koji su bili kod Bobe i svi su bili zadovoljni.. nekako njegova reputacija i posao koji je napravio i na mom autu mi više govori o njemu nego ove fotke..

Link to comment
Share on other sites

Hmm ja sam 4 svoja auta vozio kod Bobe i znam još jako puno ljudi (ne s foruma) koji k njemu voze aute i svi su super zadovoljni....

 

Hmm tak da ne znam Rudy,možda je imao loš dan kad je radio tvoj auto,a NHF možda i ti pretjeruješ sa zahtjevima.....

 

Zato sam i stavio slike jer sam znao da ekipa neće vjerovati,pogledaj i sliku plastika kako su bijele od polirke,prst na kojem je prljavština,vodilice koje su prljave,da je samo prešao krpom preko njih bile bi čiste

 

2 Rudy: Mislim da previse ocekujes, pa vodilica mora biti masna, ne kuzim?

 

 

Vodilica je prljava,znam da mora biti masna

 

Nema sanse da je takav auto otisao iz autopraone.. pa cijeli tepih je ukomiran. Vjerujem da si to poslikao nakon nekog vremena ili prije pranja.

Btw.. zbog tebe i tvog klitaca Bobo popizdi lagano kad mu spomenes da dolazis sa foruma..

Znam i ja dosta ljudi koji su bili kod Bobe i svi su bili zadovoljni.. nekako njegova reputacija i posao koji je napravio i na mom autu mi više govori o njemu nego ove fotke..

 

 

Gledao sam auto od Filipa333 i Freaka021 i isti sistem puno glicerina,što se tiče poliranja isto su ostali swirlowi.

Poanta mog posta je bila da netko nema prevelika očekivanja,jer on očito nije takva picajzla i ja sam požalio što sam išao kod njega,jer još moram riješiti holograme na autu :(

Link to comment
Share on other sites

Nema sanse da je takav auto otisao iz autopraone.. pa cijeli tepih je ukomiran. Vjerujem da si to poslikao nakon nekog vremena ili prije pranja.

Btw.. zbog tebe i tvog klitaca Bobo popizdi lagano kad mu spomenes da dolazis sa foruma..

Znam i ja dosta ljudi koji su bili kod Bobe i svi su bili zadovoljni.. nekako njegova reputacija i posao koji je napravio i na mom autu mi više govori o njemu nego ove fotke..

 

Auto je takav izašao iz autopraone, znam kada sam ja napravio te slike.

 

Bacite pogled na blato UNUTAR onih kružića na pedalama, to nije mogao Rudy napraviti nakon pranja.

 

Ima još stvari koje bi rekao, ali ja sam poznat kao picajzla pa neću, ali tu ga svi hvalite na sva zvona kao brutalno pedantnog što nije istina u ovom slučaju. Vide se razlike u kriterijima.

Link to comment
Share on other sites

Za ovu sliku di su sve pedale bi prije rekao da je slikana prije pranja nego poslije!

 

Očito mu nije bio dan ako je tako ostavio i mrvice i sve...

 

 

To si mu dao auto na komplet tretman (poliranje, kemijsko, motor) ili samo poliranje?

 

Bilo je samo poliranje u pitanju al pošto se Rudy pobunio da mu je to preskupo bobo mu je reko da će dobit i gratis pranje iz nutra...znaći NE kemisko čišćenje il sl. nego pranje(usisavanje,brisanje stakla itd.....)

Meni je Bobo auto napravi odlićno ja sam zadovoljan,istina je da su oni risevi ostali al to mi je i reko da mi neželi polirat mašinom jer bi se pojavili hologrami nego mi je samo neke ogrebotine maknuo s auta i to je to!!!!

Šta se tiće kemiskog nemam prigovora sve je opro....bilo je krvi po tapecirungu cak je i to uspio slinut,a da ne govorim o opranim motoru možda bi bilo najbolje da pitate filipS3 kako je bio motor poran jer rad je ovaj digo haubu Beza je osto paffff:rofl::thumbsup:

 

Ugl ocjene:

Kemisko:9,5

Poliranje:8

Pedanstnost:10

Profesionalnost:10

 

Sve u svemu Bobo mi je jaako doboro opro autek:D

 

LP:dance3vs1::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Bilo je samo poliranje u pitanju al pošto se Rudy pobunio da mu je to preskupo bobo mu je reko da će dobit i gratis pranje iz nutra...znaći NE kemisko čišćenje il sl. nego pranje(usisavanje,brisanje stakla itd.....)

Meni je Bobo auto napravi odlićno ja sam zadovoljan,istina je da su oni risevi ostali al to mi je i reko da mi neželi polirat mašinom jer bi se pojavili hologrami nego mi je samo neke ogrebotine maknuo s auta i to je to!!!!

Šta se tiće kemiskog nemam prigovora sve je opro....bilo je krvi po tapecirungu cak je i to uspio slinut,a da ne govorim o opranim motoru možda bi bilo najbolje da pitate filipS3 kako je bio motor poran jer rad je ovaj digo haubu Beza je osto paffff:rofl::thumbsup:

 

Ugl ocjene:

Kemisko:9,5

Poliranje:8

Pedanstnost:10

Profesionalnost:10

 

Sve u svemu Bobo mi je jaako doboro opro autek:D

 

LP:dance3vs1::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

 

Nemoj jebavat u autu kad ima mengu :lol: :lol: :lol: :P:P

Link to comment
Share on other sites

ma nebi ni ja prao te zanitane izbusene limove(papucice):D

 

Isto kao sto ne bih bio zadovoljan uradjenim poslom vrijednim 600 kn.

 

I sam sam bio radio u praonici i takve delikantne detalje je ekad stvarno dosadno radit

 

a gumeni tepisi se rade sa posebnim mlijekom a ne glicerinom

A i ovo bijelo na plastici mu niej trebalo

Link to comment
Share on other sites

Alergican sam na te sjajne tvorevine koje maljaju po armaturi...

 

 

Jos uvijek sam u potrazi za normalnim, čitaj: ne masnim , cockpit sprejem kojeg kad nanesem ce mirisati iako i nemora i zastiti plastiku i iza sebe ostati kao da sam prosao mokrom jelenjom kozom a ne ova mast !

 

Armoral matte finish maramice

Link to comment
Share on other sites

Tako je te maramice su jedina stvar sto mi smije dodirnut plastiku, a sto se tice tog Bobe, ja sam danas cistio auto od pol 3 do poslije 7, ono sto mu napravim ja ne moze mu nikakav Bobo, ni dva Bobe sa ujnama da se udruze cak, dakle ko ime uvjete doma ko nema nek ide kod frenda, susjeda ili stajaznam i lagano barem jednom mjesecno si priustite taj tretman.

Pa ljudi to je totalna terapija, prvo ga parkiram, pa malo porazgovaram s njim sta cemo i kako cemo danas, pa pregled overal stanja i zla sto su mu nanesena po nasim cestama, pa mu se jos malo ulizujem vamo tamo da mi oprosti za onu rupu sto sam pogodio i hupser neki dan kod djamije i tad krecemo, on mi u biti sve govori gdje ga zulja ja mu samo ispunjavam zelje....

 

Kakav Bobo.....

Edited by 444IN
Link to comment
Share on other sites

Tako je te maramice su jedina stvar sto mi smije dodirnut plastiku, a sto se tice tog Bobe, ja sam danas cistio auto od pol 3 do poslije 7, ono sto mu napravim ja ne moze mu nikakav Bobo, ni dva Bobe sa ujnama da se udruze cak, dakle ko ime uvjete doma ko nema nek ide kod frenda, susjeda ili stajaznam i lagano barem jednom mjesecno si priustite taj tretman.

Pa ljudi to je totalna terapija, prvo ga parkiram, pa malo porazgovaram s njim sta cemo i kako cemo danas, pa pregled overal stanja i zla sto su mu nanesena po nasim cestama, pa mu se jos malo ulizujem vamo tamo da mi oprosti za onu rupu sto sam pogodio i hupser neki dan kod djamije i tad krecemo, on mi u biti sve govori gdje ga zulja ja mu samo ispunjavam zelje....

 

Kakav Bobo.....

 

hahahah ti si ko ja, meni se zna desiti da 4+ sata perem auto lol

Link to comment
Share on other sites

pa malo porazgovaram s njim sta cemo i kako cemo danas, pa pregled overal stanja i zla sto su mu nanesena po nasim cestama, pa mu se jos malo ulizujem vamo tamo da mi oprosti za onu rupu sto sam pogodio i hupser neki dan kod djamije i tad krecemo, on mi u biti sve govori gdje ga zulja ja mu samo ispunjavam zelje....

 

 

a jebote, 80% nas se ni s peeckama tak ne razgovara :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tako je te maramice su jedina stvar sto mi smije dodirnut plastiku, a sto se tice tog Bobe, ja sam danas cistio auto od pol 3 do poslije 7, ono sto mu napravim ja ne moze mu nikakav Bobo, ni dva Bobe sa ujnama da se udruze cak, dakle ko ime uvjete doma ko nema nek ide kod frenda, susjeda ili stajaznam i lagano barem jednom mjesecno si priustite taj tretman.

Pa ljudi to je totalna terapija, prvo ga parkiram, pa malo porazgovaram s njim sta cemo i kako cemo danas, pa pregled overal stanja i zla sto su mu nanesena po nasim cestama, pa mu se jos malo ulizujem vamo tamo da mi oprosti za onu rupu sto sam pogodio i hupser neki dan kod djamije i tad krecemo, on mi u biti sve govori gdje ga zulja ja mu samo ispunjavam zelje....

 

Kakav Bobo.....

Tebe sam vidio u petak ako se ne varam tamo kod predragovića nešto si kopao po autu :D

Link to comment
Share on other sites

hahahah ti si ko ja, meni se zna desiti da 4+ sata perem auto lol

 

niste jedini, jednom krenem prat auto, i na kraju porastavljam cijelu unutrašnjost da bih obrisao cijevi od ventilacije iznutra... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pokupio siceve. Izvučena je sva prljavstina iz sica i vise nista od prasine neide van kad se lupi po sicu i iz pora ne viri zmazanoca.

 

Sicevi su izgledom svjeziji nego prije.

 

Jedino je danak vremena ucinio svoje. Crna tkanina vise nije zarko crna kao kod novog auta ali sto se tice ciscenja odlicno. Naravno nemoze se nadoknaditi desetgodišnje ne pranje i onda od jednog kemijskoj tretmana ocekivati cudo sto je kod mene slucaj.

 

Ja sam zadovoljan i mogu preporuciti uslugu kemijskog ciscenja!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja sam danas pokupio auto sa kemijskog.

 

Znači to je NOVO, hebo me pas ako nije čišče nego kad je bio u salonu.

 

Tip je na zadnjem sicu našao moje dvije majice koje je složio ko' u nekom butiku i fino spremio u gepek :D Oprao je čak vatrogasni aparat, onda znate kakav je auto.

 

Ja stvarno ne znam nikoga toliko pedantnog i to kako je meni oprao auto je stvarno fascinantno, doslovno mi je žao sjedit u autu najradije bih lebdio :D

 

Cijena kemijskog sa komplet pranjem (i vanjskim) je 550kn i stvarno se isplati. Na ljeto ću definitivno otić na komplet tretman (poliranje, kemijsko, pranje motora, zaštita i pranje podvozja itd itd.).

 

Svaka preporuka za Bobu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...