Jump to content

Grobnik voznja thread


TomiTraktor

Recommended Posts

To je istina, samo kažem...nikad tamo nisam imao problema, a izljetala je ekipa sa autima jednako brzim/sporim poput mog na tom mjestu. Valjda loš setup ovjesa pa auto skače.

Cetvorka je jedan od brzih zavoja na stazi ali moras imati i jako brz auto da bi oni hupseri kod apexa bili problem. Meni je to jedan od opasnijih zavoja jer sa motorom mozes sa skoro dvije glave doletiti pred riječki a grbav je u 3pm...

Link to comment
Share on other sites

Pričam općenito, znam za bar 3-4 auta koji nisu nešto spektakularno brzinda su se tam skršili.

 

Za ovog mi je jasno da juri i tu je margin of error puno manji.

 

Dovoljan ti je tvrd auto i malo nesigurna ruka na volanu i malo popušten gas napravio si sranje sa 130-140 na sat minimum, pa se zaustavi kad uhvati pasicu ili travu...

 

Jednom sam se sa cup Octaviom tamo izvrtio na taj način, od tad kad sam dodirnuo pasicu u trojki do ravnanja na kočenju za riječki gas ne puštam ili ja u podu ili na nekoj konstanti, drugačije letiš van...

 

Naravno govorim o samom limitu auta i guma, ne turizmu...

Link to comment
Share on other sites

Nevjerojatno mi je da ekipa tamo izlijeće...valjda jer je neravno pa im guzicu digne.

 

Probaj vozit zadnji pogon malo jaci auto pa ces vidjet da to nema veze sa prednjim pogonom tj. Da drugacije dozivis stazu, U S3 sam tamo mogo kopat nos a u m3 bas i nije neka fora ako pokusavas pun gas.

 

Greska je na zadnjem pogonu ako prebrzo dodes i pustis naglo gas, rasteretis auto i ak nisi brz eto te u krugu :)

Edited by FilipS3
Link to comment
Share on other sites

Probaj vozit zadnji pogon malo jaci auto pa ces vidjet da to nema veze sa prednjim pogonom tj. Da drugacije dozivis stazu, U S3 sam tamo mogo kopat nos a u m3 bas i nije neka fora ako pokusavas pun gas.

 

Greska je na zadnjem pogonu ako prebrzo dodes i pustis naglo gas, rasteretis auto i ak nisi brz eto te u krugu :)

 

U cavrndiji!!

Link to comment
Share on other sites

Ovo ti je brzo vrijeme?

Imaš lufta puno :)

Znam, pogotovo kod osmice od kad sam se skoro izvrtio tamo. Jbga, stare i potrošene cestovne gume. ;)

 

[video=youtube_share;J7IHxwrt0BM]

 

TPS na Torqueu ne valja, 85% = 100% zapravo.

 

Nemam iskustva (11 krugova sa Cliom u 7god) ni muda. :D

 

Probaj vozit zadnji pogon malo jaci auto pa ces vidjet da to nema veze sa prednjim pogonom tj. Da drugacije dozivis stazu, U S3 sam tamo mogo kopat nos a u m3 bas i nije neka fora ako pokusavas pun gas.

 

Greska je na zadnjem pogonu ako prebrzo dodes i pustis naglo gas, rasteretis auto i ak nisi brz eto te u krugu :)

Vjerujem, ali 2 su bila FWD, od toga jedan 172 od Sruka. Pa zato pitam.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

E sad i to što kažeš :D

 

Si vozio Megija R26?

Kakav je quaife u odnosu na onu šperu?

 

Vozio sam ga dosta, ali nažalost i prije dosta vremena, a tada nisam imao LSD na Cliu pa iskreno - ne mogu procijeniti.

 

Samo znam da je R26 sasvim druga dimenzija naspram stock 197ice, JAKO velika je razlika. U svemu.

Link to comment
Share on other sites

Čisto me zanimalo kako ATB locka, da li kao na Megiju samo full, grubo i samo na pun gas ili radi kao klasična lamelarna da zatvara pomalo...

 

Nije grubo, dapače. Kao da je nemaš, tak se ponaša. Sad sam se navikao već, ali prvih par dana je bilo jako zabavno po rotorima.

 

Isprobao sam je i ove zime na Sljemenu. Nije neka brzina (50-120km/h) jer ti nemam ja baš muda jurit, ali fora.

 

[video=youtube_share;sWU6Rx2Qm0A]

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...