Jump to content

Auto Tim i Unichip


mislav

Recommended Posts

Na stranu unichip i sve ostalo. Sve što je piggyback k_rca ne valja... Zašto? Zato što ti varaš i povlačiš mape paljenja i goriva i super...

No to je prvih 15sekundi boosta i svega ostalog. Drugih 15sekundi ECU empirijski računa EGT i potpuno promijeni mape benzina i paljenja (počne zalijevati motor i ruši boost) i onda više na unichip ništa nemaš...

 

Radili su dečki unichip na jakim turbo motorima, doživjeli ovo gore i sve počupali van i stavili stand alone...

 

Ovo stoji za novije aute,tam je pušiona....meni je Unichip na ECU od Renaulta 21 turbo koji je tehnologija iz sredine 80-ih radio odlično u kombinaciji sa mehaničkim regulatorom tlaka od Turbosmarta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ovo stoji za novije aute,tam je pušiona....meni je Unichip na ECU od Renaulta 21 turbo koji je tehnologija iz sredine 80-ih radio odlično u kombinaciji sa mehaničkim regulatorom tlaka od Turbosmarta.

 

Evo to se događa na bosch motronic 2.7, na nissanu sr20det, itd... Za ove pouzdano znam... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

znači čovjek tvrdi da sam ja uređaj kupio negdje drugdje...jel trebam komentirati ovo?

 

Tvrdi samo da nisi kupio novi. Ja osobno to tumačim kao da si ga uzeo kod njih, ali neki polovni...:huh:

 

Sretno u rješavanju svega!:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

da i tamo pljujes, samo reci samo cisto sumnjam da budes jer tebe i tvoje poslovanje imaju vec mnogi na piku al to sada nije predmet razgovora.

 

 

:doh:

 

S Mislavom imam iskustvo i čovjek je uvijek maksimalno iskren, fer i korektan.

 

Potpis na ovo, nisam poznavao Mislava prije nego sam došao kod njega na ugradnju, ponio se iznimno prijateljski i korektno, uz to se dosta nagnjavio, nakon toga sam imao reklamaciju koja je rješena doslovce u par sekundi bez ikakvih dodatnih troškova.

 

znam samo za jedan slučaj natezanja sa c-modom koji je više rezultat krive komunikacije i prije bi rekao krivica kupca ali i to je riješeno na zadovoljstvo kupca.

 

u svakom slučaju kad god budem imao potrebu poslovat ću s Mislavom, i svakome ću ga preporučit :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tvrdi samo da nisi kupio novi. Ja osobno to tumačim kao da si ga uzeo kod njih, ali neki polovni...:huh:

 

Sretno u rješavanju svega!:thumbsup:

 

Procitaj jos jednom. Nakon toga kaj si quotao pise da nezna gdje ga je mislav nabavio ali ga u Auto Timu sigurno nije kupio

Link to comment
Share on other sites

...šta ovaj na forum.hr priča o poslovanju c-moda i mislava osobno...pa to je možda jedina firma u Hr koja se bavi prodajom/ugradnjom stvari za auto i oko auta a da nisam čuo baš od nikog ništa loše...dapače...

 

:unsure:

 

Gle uvijek će biti onih nezadovoljnih. Ja sam svašta čuo o Mislavu. Da je smutljivac, nepošten, itd... No ja ću se sam osobno nešto o čovjeku uvjerit, give a benefit of a dout, a ne vjerovati na rekla kazala..

 

Isto tako se svašta o meni priča, ali me za to zaboli kifla...

 

Pričalo se svašta i o Igoru, no po meni čovjek je sasvim na mjestu...

 

Svakome se može zalomiti neki zajeb, u poslu koji radi, no onda se taj zajeb popravi bez puno priče, stisne ruka, pozdravi i svi sretni... Ja mislim da je problem u komunikaciji između Mislava i Igora jer to ide preko posrednika a oni su tu nešto smuljali...

Link to comment
Share on other sites

Nema komunikacije jer ju ovaj izbjegava od početka...

 

 

Čisto da se vidi o kakvoj se instalaciji uređaja radi. Kad pričamo o kablovima i brikanju... Ovakvi kablovi se koriste za neke kućanske aparate.

 

slika036e.jpg

slika037e.jpg

 

 

To kablovi od tostera !?

Link to comment
Share on other sites

Nema komunikacije jer ju ovaj izbjegava od početka...

 

 

Čisto da se vidi o kakvoj se instalaciji uređaja radi. Kad pričamo o kablovima i brikanju... Ovakvi kablovi se koriste za neke kućanske aparate.

 

slika036e.jpg

slika037e.jpg

 

tako se spaja piggyback.

Link to comment
Share on other sites

Gle uvijek će biti onih nezadovoljnih. Ja sam svašta čuo o Mislavu. Da je smutljivac, nepošten, itd... No ja ću se sam osobno nešto o čovjeku uvjerit, give a benefit of a dout, a ne vjerovati na rekla kazala..

 

ti ćeš me čut slijedeći put kad mi dođeš u dućan :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...