Jump to content

Auto Tim i Unichip


mislav

Recommended Posts

Da, znam kada su meni mapirali za plin, da smo se vozili dosta, jer ja nisam bio sretan sa potrošnjom.A i treba na svakom servisu to napraviti.

Neznam, ali meni sve šljaka kak spada, i sve je u redu.Još da ne kasnim na servise....

 

a meni frajer tvrdi da je normalno da mi trosi 11-12 litara plina a benzina 8, i da je to sasvim u redu zbog prljavog plina. Ni cuti da bi mi dirali mape i podesili na servisu....

 

i nemoj mislit da ti ovo hrđa jer su oni minjali lim ili nešto

to ti je do auta

 

ili zato jer su zbusili rupu u limu a nisu nikako zastitili to?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

..teško bih nazvao ugradnju plina "ulaganjem.." istina, to košta novaca i samim tim može proć pod ulaganje ... samo što nerjetko te kanturine od 30 godina i 100 konja troše 15, 20 l... pa valjda vide plin (koji za mono injection nije pretjerano skup) kao way out ...

...

no ono što se tu nikako ne smije proizvuć kao zaključak je da ak imaš tu staru kramu i ostaviš 5kkn na ugradnju boce s plinom i ostalog čuda moraš bit sretan da ti se sve skupa ne raziđe nasred ceste jer je "eto star auto.." po tome nema potrebe ni da na stari auto gume kupiš ... ili ga servisiraš ... tak da nije to način na koji treba razmišljat...

..ako netko reže stari auto onda nek stavi neš od 500 kemikalija protiv hrđanja oko rupe i svi sretni ... tak i tak uzme debele novce da stavi plin, može to bar napravit kako treba

...

disklejmer ... ovo nejde ni autotim ni nikog posebnog, nego jednostavno mi nejde u glavo kak neko može tak mrtvo hladno reć .. a šta, star auto, nek izrđavi u tri tjedna i dobro, bar ima plin...

Link to comment
Share on other sites

Ma nije problem u tome, sta me briga nek svako radi sa svojim parama sta hoce, ali glupo je reci cuj imam auto staro 20+godina, busim lim da bih stavio otvor za rezervoar koji ocigledno na sve to nije ni dobro zasticen i premazan i onda reci hej hrdja mi auto. Ako je to jedina hrdja koju imas na autu, skidam ti kapu i podrzavam te blatis onoga koji ti je to radio sve dok isti ne propadne, ali nekako sumnjam da postoji auto 20 godina staro a da nije negdje izhrdjalo ..... samo mojih 5 centi

Link to comment
Share on other sites

pa e

tko hoce plin u autu nek kupi novi auto sa plinom

koji kurac se ima ugradjivati plin u stare krame

to tak i onak samo smeta na cesti

 

Pa ne ugrađuju u tvornici plin...sve je to naknadno....IMO auto tim je seate opremao instalacijama plina, u onoj akciji prošlog prolječa

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da su se išli voziti onak, bez veze jer su drkali po svemu, ali ok, ako je to potrebno, neka bude.

 

Auto je inače zdrav i počelo je hrđati na mjestu gdje je bušena karoserija za rupu od točenja.

 

To šta sam ugradio plin u staru kantu je moj izbor jer se u staroj kanti vozim isto kao i netko u novoj kanti sa razlikom što ne plaćam ratu za kredit niti idem kod ovlaštenog servisera a opet, htjeo sam se voziti za neku razumnu cijenu.

 

Doduše, sa današnjim cijenama plina, mislim da se ugradnja ne isplati.

 

Svakih 15000 servis plina za 500 kn, 550 dodatak na regu a razlika u cijeni je onak......postala premala.

Edited by Kas
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče mog iskustva sa AutoTimom i Igorom mogu reći sve najbolje...

 

Od prve ugradnje u svoj auto (plina), a da ne pričam da mi je stari ugrađivao u 2 auta, buraz u jedan... Moj mehaničar po mojoj preporuci na svoja 3 auta... i još puno frendova na svoje aute... U par slučajeva se desilo da nešto nije štimalo, ali se sve riješilo u roku 8h, znači unutar radnog vremena... brzo i kvalitetno bez prigovora... što sam doživio samo u par firmi u Hrvatskoj (TH Performance i dajfolije), a bavio sam se 6 godina sa takvim poslom da sam surađivao sa jako puno firmi širom lijepe naše...

 

Ja sam prvo imao 2.0 16V 150ks i sve je savršeno radilo... Ubacio sam 2.0T 204ks došao kod njih besplatno su mi mapirali auto... kada mi je pijani kreten se zabio u auto na parkingu... odvezao sam auto u gabrek na limaruju... sve su mi počupali iz bunkera... došao sam u auto tim i oni su mi to spojili nazad besplatno... kada sam otvorio turbo na nekih 240ks digao auto... došao sam u auto tim i dečki su mi mapirali auto besplatno... Znači na svaki moj upit koliko sam dužan dobio sam odgovor samo gasss... :rofl:

Na svaki moj poziv, kada me nešto mučilo sa plinom dobio sam uljudan odgovor i savjet što napraviti i uvijek je sve prošlo bez problema... Ako nisu mogli telefonski objasniti, onda su rekli dovezi auto riješti ćemo... i uvijek je tako bilo... Znači niti u jednom trenutku nisu pokušali odbiti suradnju ili odgoditi problem za neki drugi dan, znači odmah u trenutku primjedbe, reklamacije ili bilo kakve želje... pristupili su ODMAH i riješili problem...

 

A što se tiče C-Moda i njihovog poslovanja NO COMMENT... Samo ću reći čim vidim negdje reklamu život mi se zgadi... :drink:

Edited by dcrnic
Link to comment
Share on other sites

Vjeruj,, nemaju se oni sta navazat bezveze sa tvojim autom... Moze bit samo sa razlogom a to je stelanje..Imaju tamo firminih auta vise nego vozaca tako da nemaju potrebe za tvojim ;)

 

jel pricamo o istoj firmi u kojoj je bilo sranje prije nekog vremena, kad su razbili auto stranke s kojim su se vozili na gablec?

 

Tolko o hrpi sluzbenih autiju, mislim, vjerujem jer nemam razloga ne vjerovat al ne vidim zasto se onda voze sa tudjim autom na gablec?

Link to comment
Share on other sites

jel pricamo o istoj firmi u kojoj je bilo sranje prije nekog vremena, kad su razbili auto stranke s kojim su se vozili na gablec?

 

Tolko o hrpi sluzbenih autiju, mislim, vjerujem jer nemam razloga ne vjerovat al ne vidim zasto se onda voze sa tudjim autom na gablec?

 

To je bilo na starom hrawebu prožvakano... na kraju se vlasnik tog vozila ispričao itd... sve je uglavnom super prošlo...

 

A u svaki auto kada se ugradi plin mora ići na test vožnju... a to što je netko usput stao u dućan ne vidim kao neki problem... kao što sam rekao kasnije su podmirili štetu... tako da su istu stvar sa mojim autom napravili, prešao bi preko toga, jer su platili štetu... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

To je bilo na starom hrawebu prožvakano... na kraju se vlasnik tog vozila ispričao itd... sve je uglavnom super prošlo...

 

A u svaki auto kada se ugradi plin mora ići na test vožnju... a to što je netko usput stao u dućan ne vidim kao neki problem... kao što sam rekao kasnije su podmirili štetu... tako da su istu stvar sa mojim autom napravili, prešao bi preko toga, jer su platili štetu... :thumbsup:

 

Imao sam prilike čitat i drugu stranu što se pisalo pa baš i ne bih rekao "prešao bih preko toga".

 

Naime, razbijen pa popravljan i neoštećen auto sigurno nemaju istu vrijednost, to je jasno. Bilo je oko toga puno navljačenja i vjerujem da su i jedni i drugi imali dosta argumenata.

 

Koliko sam to onda čitao, ta ekipa nije imala kod sebe laptop + u autu ih je bilo cetvero (nisam ziher). Dakle nikakvo testiranje nego ajmo hop u prvi auto pa na gablec. Sto mi je opet supcinski, ako je tamo "hrpa" sluzbenih autiju.

 

Definitivno veliki ? glede ispričavanja stranke, pa oni su NJEMU razbili auto, ne obratno??

Link to comment
Share on other sites

ne ulazim uopce u ovu diskusiju, ALI

 

osim da mi netko ne kupi NOVI auto (boli me kita za popravak, kad nije bio sjeban prije toga), bilo bi krvi.

 

ovo nema veze sa auto timom, koji se ipak ispricao i platio popravak, nego UOPCE sa scenom nasih pruzatelja usluga.

 

Ja npr, cipam aute, ali dalje od dvoriste ga nikada ne vozim. UVIJEK i UVIJEK stanka sama probava auto. Vjerujte, smanjuje stres :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...